Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku
16:48, 02 kwi 2016
No i nie widziałam, że napisałaś i już posadziłam ale jakby co to zawsze można przesadzić
Oceńcie, tylko szczerze
aaa chciałabym dodać jakieś turzyce ale gdzie je mam umiejscowić ?
Z tyłu po lewej 2 X ML , pomiędzy tam gdzie doniczka bedzie hortensja. Za buksami chcę dać różowe jeżówki. W prawym tylnym rogu jest rozplenica. Przed nią tymczasowo dałam słabo przezimowaną lawendę, pytanie czy docelowo może tam lawenda być póki hameln się nie rozrośnie ?

Co myślicie o tej donicy (po lewej) z kulką na pniu, zostawić tam ? Mąż się upiera a ja nie jestem pewna...
I jeszcze.... tulipanki zakwitły !!!!
Oceńcie, tylko szczerze
Z tyłu po lewej 2 X ML , pomiędzy tam gdzie doniczka bedzie hortensja. Za buksami chcę dać różowe jeżówki. W prawym tylnym rogu jest rozplenica. Przed nią tymczasowo dałam słabo przezimowaną lawendę, pytanie czy docelowo może tam lawenda być póki hameln się nie rozrośnie ?

Co myślicie o tej donicy (po lewej) z kulką na pniu, zostawić tam ? Mąż się upiera a ja nie jestem pewna...
I jeszcze.... tulipanki zakwitły !!!!






