Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku 16:48, 02 kwi 2016


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Do góry
No i nie widziałam, że napisałaś i już posadziłam ale jakby co to zawsze można przesadzić

Oceńcie, tylko szczerze aaa chciałabym dodać jakieś turzyce ale gdzie je mam umiejscowić ?

Z tyłu po lewej 2 X ML , pomiędzy tam gdzie doniczka bedzie hortensja. Za buksami chcę dać różowe jeżówki. W prawym tylnym rogu jest rozplenica. Przed nią tymczasowo dałam słabo przezimowaną lawendę, pytanie czy docelowo może tam lawenda być póki hameln się nie rozrośnie ?






Co myślicie o tej donicy (po lewej) z kulką na pniu, zostawić tam ? Mąż się upiera a ja nie jestem pewna...




I jeszcze.... tulipanki zakwitły !!!!




Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:) 16:46, 02 kwi 2016


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
Mariolko witaj tez u Ciebie dawno nie bylam, mus nadrobic

Dzisiaj rozlozylam pierwsze 50 metrow linii. I dziala



Oskubalam tuskawki, ńąkryłąm je wloknina. Niech rosna.

Wszystkiego po trochu 16:34, 02 kwi 2016


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 11917
Do góry
Oto ona




Rośnie na patelni, ale bardzo krótko trzyma kwiaty, pewno dlatego, lepiej jakby miała trochę cienia, tak myślę
Anulajda w raju 16:12, 02 kwi 2016


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3781
Do góry
Zostawiam dla Was trochę kwiatuchów dzisiejszych, macham do wieczora

kulki w donicach już wyrównane
Połowa działki - czyli mam powoli dość 16:10, 02 kwi 2016


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14259
Do góry
Połowa działki - czyli mam powoli dość 16:10, 02 kwi 2016


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14259
Do góry


To już wiosna
W Kruklandii 15:51, 02 kwi 2016


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry
Wszędzie gdzie puste miejsca....były żurawki
Czekam czy coś z nich będzie...

I jeszcze takie tam


W Kruklandii 15:47, 02 kwi 2016


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry
Ciemiernik się d.... odwrócił



W Kruklandii 15:41, 02 kwi 2016


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry
Śniadanie i kawka na tarasie zaliczone I widok na nową wisienkę będzie ekstra!

Tu lepiej widać nowy nabytek...
Ogródek Iwony II 15:37, 02 kwi 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Do góry
Elu, ja nie będę tuj promanalem pryskać. Nie wiem, czy się go na tuje stosuje.

Aniu, może wsadź je do wiadra, zasyp ziemią i mocno podlej, by w takiej mokrej ziemi siedziały. Zostaw na zewnątrz, żeby czasem nie wyskoczyły ci z zielonymi liśćmi za tydzień.
Dziś kupiłam jedną różę w Ob... za 5,99. Opatulona w torf i woreczku. Tak trzymają je dość długo, zanim ludzie ich nie wykupią



Tak swoją drogą LO też byłą za 5,99. A ja w szkółce płaciłam więcej
Kupiłam jakąś Pink Love, ale nie mogę znaleźć informacji w necie o niej. Sadzę w ciemno. Wiem tylko, ze wielkokwiatowa.

Dziewczyny macham wszystkim sobotnio, jest cudna pogoda, niedawno zjechaliśmy z zakupów, teraz robię obiad, a potem do ogrodu ... atakować trawnik dziś będziemy.
I chyba zdejmę różom kopczyki.
Kupiłam nawozy:

Ziemię do trawnika i nasiona na uzupełnienie, kilka krawęzników na ciąg dalszy rabat:


i nasionka:


Zbyszek pojechał przetrzeć deski na skrzynki warzywne. Roboty masa, a czas leci.
Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon 2016 15:32, 02 kwi 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Basiu, wielkanocny mazurek. kruchy spód, na górze beza na połowie z karmelem na drugiej części nugat czekoladowy z żurawiną i chili, wszystko poprószone solą morską dla zaostrzenia smaków. Pyszności!
Sama wciągnęłam z 1/4 blachy przez święta!

Produkcja mojej córki, która z ciast najbardziej lubi kiełbasę.

Taki deser raz do roku, na szczęście!



Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon 2016 15:13, 02 kwi 2016


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8356
Do góry
hanka_andrus napisał(a)
Fakt niezaprzeczalny!
Przerwa na herbatę działkową
musi być podparta porcją kanapkową!
A najlepiej smakuje bułka z wsadem!
To nic, że przed obiadem!
A potem na wadze zdziwienie:
Skąd to? Ja przecież nic nie jem!


Co to za pyszności ,aż mi ślinka pociekła (wcale nie żartuję)
Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon 2016 14:57, 02 kwi 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Fakt niezaprzeczalny!
Przerwa na herbatę działkową
musi być podparta porcją kanapkową!
A najlepiej smakuje bułka z wsadem!
To nic, że przed obiadem!
A potem na wadze zdziwienie:
Skąd to? Ja przecież nic nie jem!

Pogubiłam się po drodze... 14:23, 02 kwi 2016


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Do góry
amelia_b napisał(a)
i ma pytanie co to moze by? u tesciowej teraz kwitnie

Wygląda jak kalina, ale czy to krzak czy bylina u teściowej?

A szklarenki gratuluję. Pyszności będziesz miała w niej na pewno
Ogród tworzony z pasją 13:42, 02 kwi 2016


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Do góry
Tuja wystożkowana, teraz lecę na front wystozkowac resztę,co sądzicie?
Tak było:

Tak jest:
Moja pierwsza hortensja w ogródku. 13:35, 02 kwi 2016


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Do góry









Zachwyt i obawa 13:25, 02 kwi 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 276
Do góry
Pogubiłam się po drodze... 13:25, 02 kwi 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Do góry
i ma pytanie co to moze by? u tesciowej teraz kwitnie
Pogubiłam się po drodze... 13:23, 02 kwi 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Do góry
dziś nic w ogrodzie nie robię, a szkoda bo pogoda wspaniała dlaczego ja się pytam? wysypałam tylko korę na murek, nie wiem czy mi jej wiatr nie będzie zwiewał, ale to się ukarzę

muszę się pochwalić nowa budowla w ogrodzie juz czuje smak tych pomidorków co tam urosnąkiepsci mi trochę widok z tarasu, który i tak nie jest zaciekawy
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród 13:09, 02 kwi 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Do góry
Zrobiłam cięcie hortkom takie ostre bym powiedziała i nie wiem czy nie przesadziłam? Idę sadzić rodki ...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies