Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogrodowy song 21:33, 01 kwi 2016


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Do góry
frezja napisał(a)


gdybyś mogła to pokaż..

Takie zdjęcia znalazłam:

Ogródek Ewy 21:27, 01 kwi 2016


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 2278
Do góry
Nallar napisał(a)
Pamiętacie moje piwonie? W jakim kolorze róże pasować będą do nich?



Jakie piwonie ! trzymajcie mnie
Ranczo Szmaragdowa Dolina 21:27, 01 kwi 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
a na koniec jeszcze okazało się , że latarenkę też zrobił no i też wydębiłam

Ranczo Szmaragdowa Dolina 21:21, 01 kwi 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
stare ławki zmieniły miejsce pobytu


będzie widok na rabatę i szum traw za uszami

Jestem w polu 21:17, 01 kwi 2016


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Do góry
Anusia napisał(a)


Może, szanse są
Właśnie zakupy, w tym roku będę starała się trzymać ściśle nakreślonego planu. Obym wytrzymała w postanowieniu




Trzymam Aniu kciuki za Twoje postanowienie. Ja na razie nie robię postanowień. Mój M mnie dzisiaj zaskoczył, bo kupił mi dwie piwonie. Poszedł tylko po chleb

Takie oto cudeńka przytachał mój bohater.



Ranczo Szmaragdowa Dolina 21:16, 01 kwi 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry

i taka ławeczka


Ranczo Szmaragdowa Dolina 21:14, 01 kwi 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
i jeszcze u sąsiada wczoraj byłam i tak mi się spodobały jego meble do ogrodowej altanki, że dzisiaj mi sprzedał, sam robił bo lubi i zdolny, a wszystko z palet czyli jak lubię z odzysku
takie stołeczki - starszy synek sprawdza czy wygodne



W cieniu - zacieniona 21:11, 01 kwi 2016


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
margaretka3 napisał(a)
Jakie piękne zdjęcia morza
Bogusiu, czy swoje rosady dokarmiasz już nawozem? Bo one takie... soczyste w tej zieleni Żeby nie powiedzieć: tłuściutkie
Kupidynek też mnie ciekawi Moja rozplenica jeszcze się nie wybarwia.
Jeszcze nie dokarmiałam...ale przy drugim pikowaniu dodałam kompost.Zmieszałam go z workową ziemią,tak pół na pół,żeby roślin nie spalić.

...jeszcze jedna fotka dla Ciebie...

Ranczo Szmaragdowa Dolina 21:09, 01 kwi 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
aktinidia ostrolistna

głóg- jeden już mam i jest cudny, mam nadzieję, że się przyjmie bo to balot


złotokap drugiale ten w formie krzewu puszczę bo szczepiony na pniu mam w przydomowym

Ogródek Ewy 21:08, 01 kwi 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Nallar napisał(a)
Pamiętacie moje piwonie? W jakim kolorze róże pasować będą do nich?



Ewcia ja bym chyba dobrała w innym odcieniu różu, jakimś ciemniejszym niż piwonie .
Ogródek Ewy 21:07, 01 kwi 2016


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10548
Do góry
Pamiętacie moje piwonie? W jakim kolorze róże pasować będą do nich?


Do raju daleko - u Ewy 21:06, 01 kwi 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 1337
Do góry
Ewa777 napisał(a)
Gosiu, Iwonko, to nasze stipy Dzisiaj popikowałam resztę Została mi jeszcze połowa sadzonek, ale już nie mam gdzie uch ustawiać





Ewciu, wielkie dzięki
Ilość niesamowita. U mnie tak jak u Ciebie stipa to rosną pomidory. Posiałam ciut więcej w razie gdyby część padła, A teraz mam Las. Też będę obdarowywać wszystkich chętnych
Ranczo Szmaragdowa Dolina 21:06, 01 kwi 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
chyba kulki z tego będą , a jak nie to będę cięła

jodły kalifornijskie

winobluszcz trój klapkowy - wreszcie

cytryniec chiński
Luteczka znów wymyśla - czyli Joga Ogrodowa 21:05, 01 kwi 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
Ewa to nie jest tak źle, myslalam ze ten skalniak jest bardziej na srodku.
ja bym zrobiła coś w ten deseń, tam gdzie płot betonowy zrobiłam na 3m rabate ale to jakbyś robiła plan nasadzeń to Ci wyjdzie czy wiecej potrzebujesz.
zielone kółka to serby, wydaje mi się ze ciekawie by tak rogiem wygladały.


Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku 21:04, 01 kwi 2016


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Do góry
Zobaczcie jakie zasieki muszę robić by ocalić to co nasadzone. Nie zabezpieczyłam w ten sposób hortensji pnącej od Reni i frrrruuu poleciała



PS. Doczekałam się donicy !!!! Dziś wrzuciliśmy glebę, jutro sadzenie
Tylko musze sobie przypomnieć co ja tam chciałam

Małymi kroczkami do celu... 21:03, 01 kwi 2016


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Do góry
Małymi kroczkami do celu... 21:02, 01 kwi 2016


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Do góry
U nas wczoraj pięknie i wiosennie, a dziś zimno jakby śnieg miał spaść. Ja chce wiosnę

Jestem w polu 21:00, 01 kwi 2016


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Do góry
Warmia napisał(a)
Czy to oznacza, że z moich patyczków coś będzie?



Mam 21 sadzonek patyczkowych i generalnie wszystkie tak wyglądają.

Z nowych wiadomości są jeszcze zakupy lidlowe. Sześć białych jeżówek, biała tawułka i mikołajek płaskolistny. Muszę tylko wymyślić z czym zestawić tego mikołajka.
To jest właśnie jeden z tych mniej przemyślanych zakupów.


Może, szanse są
Właśnie zakupy, w tym roku będę starała się trzymać ściśle nakreślonego planu. Obym wytrzymała w postanowieniu
Ogród w Tarnowie 20:59, 01 kwi 2016


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
Do góry
Kolejny kupiony dzbanuszek, kiedy go zobaczyłem to musiał być mój









Moja bajka 20:56, 01 kwi 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Zostaw trochę miejsca na rh z Pisarzowic

Gosiaczek wiem, wiem. Miejsce jest na nie także przewidziane . Ale szkoda mi było tych nie kupić skoro takie ładne i za 19,99zł sztuka . I azalii też kilka bym chciała. A nie zapominajmy, że są jeszcze są jeszcze rodki karłowe, które można wcisnąć choć gdzie i pewnie nigdzie indziej jak w Pisarzowicach ich nie dostanę .
A tu już posadzony Haaga
Pissardi zaczyna kwitnąć
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies