Pod Biało-Niebieską Chmurką ogród Basilikum
14:34, 01 kwi 2016
Bardzo odpoczelismy
Wyglada na to, ze jeszcze tam wrocimy. M tez zadowolony, na poczatku nie chcial jechac ale wybiegal sie za wsze czasi odpoczal od codziennosci.
Po powrocie zastalismy nasze przepiorki na spacerze Kolo klatki hihi. Mialy szczescie, ze koty ich nie wyczaily a my, ze nie poszly sobie gdzies dalej.