Spróbuję...bo dla chącego- nic trudnego ;-)
23:11, 04 maj 2012
Witajcie kochani po tej kilkudniowej przerwie. Zastanawiałam się nad roślinami które chciałabym w ogrodzie i zrobiłam taką małą listę:
Derenie: "Elegantissima", "Milky way"
Budleja d. White Profusion, Harleqin- lub inną fioletową
Klon palmowy "Butterfly"
Żylistek wysmukły
Trzmieliny
hortensja Limelight
Tawuły japońskie np. Goldflame
kosodrzewina
hosty
krzewuszki
berberysy.
Derenie: "Elegantissima", "Milky way"
Budleja d. White Profusion, Harleqin- lub inną fioletową
Klon palmowy "Butterfly"
Żylistek wysmukły
Trzmieliny
hortensja Limelight
Tawuły japońskie np. Goldflame
kosodrzewina
hosty
krzewuszki
berberysy.
