Piaskownia na zakręcie
09:27, 07 sty 2015
Mam jeszcze 'Stella de Oro
To jest niewysoki liliowiec, który kwitnie całe lato. Mam go dopiero rok.Nie jestem nim zachwycona. Kwitnie długo, ale u mnie miał pojedyncze kwiatki. Możliwe, że potrzebuje więcej czasu, żeby się rozkwitnąć.
Poobserwuje go w tym roku
Tyle mam z ich oferty. Nie wiem jak u nich jest ze zgodnością odmian. Czasami kupujesz coś fajnego a potem się okazuje, że to zwykły liliowiec. Kupowałaś już u nich ?
Oni maja liliowca Złota Laguna a moja koleżanka ma Oranżowa Laguna, Nie wiem, czy to ten sam. Koleżanka jest z niego bardzo zadowolona, piekne kwiat, dużo kwiatów na jednej łodyżce i długo kwitnie.
To jest niewysoki liliowiec, który kwitnie całe lato. Mam go dopiero rok.Nie jestem nim zachwycona. Kwitnie długo, ale u mnie miał pojedyncze kwiatki. Możliwe, że potrzebuje więcej czasu, żeby się rozkwitnąć.
Poobserwuje go w tym roku
Tyle mam z ich oferty. Nie wiem jak u nich jest ze zgodnością odmian. Czasami kupujesz coś fajnego a potem się okazuje, że to zwykły liliowiec. Kupowałaś już u nich ?
Oni maja liliowca Złota Laguna a moja koleżanka ma Oranżowa Laguna, Nie wiem, czy to ten sam. Koleżanka jest z niego bardzo zadowolona, piekne kwiat, dużo kwiatów na jednej łodyżce i długo kwitnie.