Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Mały ogródek Eli 10:29, 05 sty 2015


Dołączył: 09 wrz 2013
Posty: 712
Do góry
szablon jak ładnie uporzadkować drzewko:
bleebla napisał(a)
Mała Eleczka 10:28, 05 sty 2015


Dołączył: 09 wrz 2013
Posty: 712
Do góry
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku

Działo sie u Ciebie w ciagu roku
Zazdroszcze wyjazdu, ja jeszcze rok musze posiedziec na miejscu i bede mogla ruszyc w swiat

Ladnie przyciełaś drzewko (czy to sliwowisnia?), zainspiruję sie na wiosne, moje sa takie poczochrane
bleebla napisał(a)


Mozesz napisac co to za trawka?
bleebla napisał(a)
Raczkujący ogród Iwony 09:12, 05 sty 2015


Dołączył: 03 mar 2011
Posty: 1451
Do góry
Te zdjęcia są z sierpnia. Begonie trafiły tam "na chwilę" i zostały na cały sezon. Nie planowałam ich w tym roku.



Przyjazny ogród 08:21, 05 sty 2015


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Do góry
Dziękuje wszystkim za zaglądającym

Pszczelarnia napisał(a)
Mariusz, a co to a ogród w Humenne?


Ania mnie wyręczyła, jak już przy temacie, to dodam tylko kilka fotek. Park leży w miasteczku, jest złączony z jego zielenią, bez ogrodzenia, nie ma bylin, a główna atrakcja to oczywiście zamek i muzeum, dla mnie też drewniany bruk, miłorząb i platan w sezonie 2013 byłem tam na szkoleniu, w obserwatorium astronomicznym http://pl.plsk.eu/index/?id=9cc138f8dc04cbf16240daa92d8d50e2 , niewiele było czasu na dokładne zapoznanie się z ogrodem.



Kondziowy ogrod cz II 06:52, 05 sty 2015


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Do góry
eda napisał(a)
Kondziu brakowało mi Twojego hi hi sama wstawiam he bo takie wymowne

Samych dobroci w Nowym 2015 roku życzę



dzikeue z całego serca
Ogród z perspektywą na przyszłość 06:52, 05 sty 2015


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Do góry


Wszystkiego dobrego w Nowym Roku

Już powoli wracam na tory
Justyna Z winobluszczy nie robiłam jeszcze, ale pomysłjest Za życzonka dziękować
Jazzy, dzięki za życzenia
Marzenko, na razie sa z NL bo na nasz śnieg sie nie zalapalam Fotki wrzucę jak siądę na moment
Raczkujący ogród Iwony 00:12, 05 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Do góry
isia33 napisał(a)
Idąc za ciosem Trochę lata, lipiec 2014.

Rabata w morzu kostki, ciągle zmieniania, ale teraz chyba idzie w dobrym kierunku.




Iwonko, tak właściwie, to planuję inspirować się twoimi rabatami, ale ta rabatka dalej mi nie leży. Ja bym zostawiła tylko kulki i trawy, tak, jak u Madżenki:
https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/76/762679/original.JPG
albo dała tylko obwódkę bukszpanową i w środku żwirek:
https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/76/762658/original.JPG

Na tej stronie Madżenka umieściła metamorfozy rabaty kwadratowej, do której wzdycham w każdej odsłonie
https://www.ogrodowisko.pl/watek/3507-madzenie-ogrodnika-kiedys-tu?page=1942

Pozdrawiam i dziękuję za odwiedziny


Kondziowy ogrod cz II 23:22, 04 sty 2015


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
Kondziu brakowało mi Twojego hi hi sama wstawiam he bo takie wymowne

Samych dobroci w Nowym 2015 roku życzę



Piękno ukryte w detalach ... na skraju zielonego świata 23:17, 04 sty 2015


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
Do góry
aage napisał(a)
To co ważne...





Mianuję to zdjęcie jako najpiękniejszym świątecznym zdjęciem na całym ogrodowisku

Wszystkiego dobrego
Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu 22:49, 04 sty 2015


Dołączył: 13 sty 2014
Posty: 2987
Do góry
Na dziś tyle idę spać coś na dobranoc

Co z tym ogródeczkiem począć 22:45, 04 sty 2015


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
ewa004 napisał(a)
Jeszcze moje pierwsze cebulowe na Kopciuszkowej



ha ha a ja widziałam jak ta rabatka powstawała Pięknie wyrosła mmmm i te kule som obłędne
Ogrodowe przygody 22:30, 04 sty 2015


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Do góry
Ogrodowe przygody 22:30, 04 sty 2015


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Do góry


Mój ogród 22:13, 04 sty 2015


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Do góry
U mnie dalej zimy nie ma. Po takiej kolorowej jesieni nastąpił długi szary okres. Dzisiaj oglądałam Maję w ogrodzie, pokazywali ogród z Radkowa - piękny. Zatęskniłam za wiosną, za kolorem. Oglądałam moje fotki z zeszłorocznej wiosny. Wybrałam te w kolorze niebieskim lubi fioletem. Czekam na pierwsze krokusy z utęsknieniem.
Te mają duże kwiaty, chciałabym taką odmianę w kolorze białym.

Te małe i drobne. Mam je na skarpie.

I jeszcze jedne.

Przylaszczki, w tym roku muszę je rozdzielić i wsadzić coś między nimi, bo po kwitnieniu robią się niezbyt ładne. Ale w czasie kwitnienia są śliczne.

Orliki, kwitną później ale też w kolorze niebieskim.

Bodziszki, nie znam odmiany na tle kwitnących przewrotników.

Niezapominajki, tu widoczne z daleko. Widoczek bardziej ogólny.






Rododendronowy ogród II. 22:10, 04 sty 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry




W ogródku Iwony 22:01, 04 sty 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
Ivvvona napisał(a)
Dziękuję za kolejne życzenia. Dla Was liliowiec, niestety bez nazwy.


Nazywa sie Moonlit Masquerade
W ogródku Iwony 21:55, 04 sty 2015


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Do góry
Dziękuję za kolejne życzenia. Dla Was liliowiec, niestety bez nazwy.
Drzewulcowo 21:51, 04 sty 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 519
Do góry
Nieustająco wieje. W nocy spadł śnieg, rano juz go nie było, wywiał się...

Pora poczytać fachową literaturę i wybrać coś do ogrodu


A futra postanowiły tej nocy pozostać w domu


Lawendowy zawrót głowy 21:38, 04 sty 2015


Dołączył: 31 lip 2012
Posty: 5530
Do góry
lojalna_ napisał(a)
Ja tez mam dosc tej zimy tesknie za takim widokiem z okna

Poletko sasiada widoczek z sypialni



no nie mogę ...ale pięknie ...
Ogrodowe przygody 21:27, 04 sty 2015


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Do góry
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies