Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :) 20:24, 15 mar 2013


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12512
Do góry
Sebek napisał(a)
Juzia....Tam nie ma limki To moja próba zrobienia kulek na pniu To jeden z dowodów na to, że sekator w moim ręku może szkodzić najbliższemu otoczeniu Ale kiedyś może coś z niego będzie A bałwanek to wygryziony świerk conica - wyciepię go stąd


Juzia
Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 20:21, 15 mar 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Sebek napisał(a)


Danusiu - za mniej więcej 70 dni będziesz znowu taaaka uśmiechnięta



Po za tym.....każdy dzień....zbliża nas do wiosny

Oj. to, to.. Lubiem to to co mam za plecami
Same wątpliwości 20:19, 15 mar 2013


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 4225
Do góry
Na razie próbowałam z trawką, której nie chcesz
U mnie to strona zachodnia, tylko trochę słońca wieczorem.

Na zdjęciu pod ogrodzeniem : żywopłot (jakiś iglak), hortensje drzewiaste, przed nimi wrzosy - 2 rodzaje
Pod ścianą: cisy, bukszpany i funkie (roślin z pewnością trzeba więcej niż "wchodzi" na zdjęcie
Na zachętę pokażę Ci to samo miejsce, z trawą o którą zaczęliśmy dbać inaczej (tzn. zgodnie z kalendarzem trawnikowym: areator, wertykulator, nawożenie, podlewanie


Acha w garden puzzlach jeśli nie mogę znaleźć czegoś to szukam rosliny o podobnym pokroju. Brakuje bardzo żurawek, więc wstawiam np wrzosy.
Moje ukochane miejsce na ziemi 20:19, 15 mar 2013


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
na tarasie....

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 20:18, 15 mar 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Konkretnie Sebuś proszę mnie pocieszyć Oby nie norweską


Danusiu - za mniej więcej 70 dni będziesz znowu taaaka uśmiechnięta









Po za tym.....każdy dzień....zbliża nas do wiosny
Moje ukochane miejsce na ziemi 20:18, 15 mar 2013


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
ciągle pada.......
wczoraj cały dzień padało
całą noc i dzisiaj od nowa.....

jakby tego śniegu było mało...........

nawet Timi ma problemy, by się poruszać


Ogrodowe zacisze 20:13, 15 mar 2013


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2387
Do góry
A to mój kot. Tak naprawdę wygląda całkiem normalnie..






Ale jak patrzę na te zdjęcia, to sama się zastanawiam, czy napewno on tak normalnie wygląda..
POWITANIA 20:11, 15 mar 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
aniam napisał(a)







To zdjęcie mnie rozbraja, jak boję się sznaucerów to tutaj po prostu banan na gębie
Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek 20:06, 15 mar 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Do góry
Gosiniak napisał(a)
Wpadam i pozdrowionka zostawiam- zima trwa nadal w najlepsze



Gosiu,u nas tragedia,jak rano wstałam do pracy oczom nie wierzyłam-całe drzwi do garażu zawiane śniegiem-do pracy musialam iść na nogach-to była droga przez mękę














U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :) 20:01, 15 mar 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
Juzia....Tam nie ma limki To moja próba zrobienia kulek na pniu To jeden z dowodów na to, że sekator w moim ręku może szkodzić najbliższemu otoczeniu Ale kiedyś może coś z niego będzie A bałwanek to wygryziony świerk conica - wyciepię go stąd


Kaśka - nie mogę Cię tak nadwyrężać....w dobie kryzysu powinniśmy się cieszyć tym co mamy.....i chcę być choć raz altruistą i poświęcę się dla kogoś, kto bardziej taki dar potrzebuje
Perukowiec - Cotinus coggygria 'Royal Purple' 19:57, 15 mar 2013


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Do góry
To mój jesienny 'Royal Red'


Mój kawałek raju II 19:57, 15 mar 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Zeta napisał(a)
Ale pędzisz spóźnione ale szczere życzenia tysiączka

Zetka dzięki
Mój kawałek raju II 19:56, 15 mar 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Richie napisał(a)
Aniu, gratuluję kolejnej setki i aby do wiosny...


Ryśku dzięki, czy to clematis Vyvyan Pennell? chyba nie bo taki jaśniutki dużo masz śniegu? pozdrawiam
Mieszczuch na wsi, czyli jak rodzi się i spełnia marzenie... 19:54, 15 mar 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Mój kawałek raju II 19:53, 15 mar 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
zawitka napisał(a)
Dzięki Aniu ze odpisałaś czekam do wiosny pomidorki wyszły i rosną .Ta roślinka szara to nie lawenda to jakaś mała szarutka której nazy nie mogę zanależć ,a to ona w doniczce i z niej zrobiłam odnóżki Pozdrawiam

Czy ona kwitnie? ładnie wygląda
Połowa działki - czyli mam powoli dość 19:53, 15 mar 2013


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14259
Do góry
Mam pytanie co to za roślinka ????
Mazury i mój kawałek ziemi 19:52, 15 mar 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Do góry
Moje hortensje nie dojechały jeszcze a tak czekałam no ale na poprawienie humoru po tygodniu omijania ogrodniczego szerokim łukiem w końcu wstąpiłam zobaczyć co nowego no i.... wyszłam z takimi zakupami
ale trytoma była ostatnia chyba czekała na mnie bo chodziłam za nią już w zeszłym roku ale nie trafiłam a teraz mam dobra i jedna
ale nic więcej nie kupiłam kwiatów cebulkowych udałam że już nie widzę chociaż się uśmiechały do mnie tylko trytoma i nawozy nic więcej chyba terapia się udaje "postępuj ściśle według planu"
Mieszczuch na wsi, czyli jak rodzi się i spełnia marzenie... 19:50, 15 mar 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Staraj się żeby powstało takie coś jak tutaj w tej ćwiartce koła. Dwa przykłady schematu





Masz tu 3-4 gatunki roślin tylko


Mój kawałek raju II 19:50, 15 mar 2013


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14259
Do góry
Dzięki Aniu ze odpisałaś czekam do wiosny pomidorki wyszły i rosną .Ta roślinka szara to nie lawenda to jakaś mała szarutka której nazy nie mogę zanależć ,a to ona w doniczce i z niej zrobiłam odnóżki Pozdrawiam
Moje zmagania ogrodowe 19:48, 15 mar 2013


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Do góry
Ymma, dziś już dużo lepiej, temp w dzień w granicach 38, więc patrząc na ostatnie dni to prawie zdrowa
Gosia, warto jechać w miarę szybko, bo przynajmniej w Ol akurat była dostawa latarenek, skrzynki już stały, ale na przykład ta na zioła była tylko jedna, a dwa dni po mnie moja siostra chciała kupić 4 latarenki i były już tylko 2.
Irenko, już Kiniuśce lepiej, ale w przedszkolu z 24 dzieci była dziś 8, wszystkie mają to samo co moja, wiec jakiś wredny wirus - posiedzi teraz w domu do Wielkanocy, bo w święta nie chcę powtórki z rozrywki. O stiletto będę pamiętała, ona chyba ze wszystkich moich host wyszła najpóźniej wiosną, ale na pewno się podzielę
Marta, witaj po dłuższej nieobecności - co słychać? Latarenka po 19,99, skrzynki po 14,99 (ta z napisem była początkowo po 19,99, ale że bez jednej doniczki to przecenili).

Ptaszek (znów zapomniałam czy to dzwoniec czy trznadel)



Pozdrawiam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies