Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Rododendronowy ogród II. 18:57, 06 mar 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry




Rododendronowy ogród II. 18:56, 06 mar 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
grazyna napisał(a)
Zdjęcia pooglądałam, masz ogrom wielbicieli i wielbicielek

Za rady w sprawie rh wielkie podziękowania

Miłego dnia


Grażynko jacy wielbiciele? to nie wielbiciele tylko przyjaciele a takich i Ty tu znajdziesz z całą pewnością.Wyszukałam dla Ciebie zdjęcia azalii gibraltar , nie wszystkie sa mojego autorstwa, wzięłam je z wątku o spotkaniu jakie sie u mnie odyło w tamtym roku , popatrz, to ładna azalia pod warunkiem że sie lubi kolor pomarańczowy bo nie wszyscy lubią.







Moje ukochane miejsce na ziemi 18:56, 06 mar 2013


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
pierwszy raz w życiu będę rozmnażać pelargonie i fuksje.....
przezimowały ładnie w piwnicy....

zobaczymy jakie będą efekty.....


26 lutego zabrałam się ostro za sadzonki..
poprzycinałam je i dałam do wody.....

po tygodniu w dwóch słoikach pokazały się korzonki.....

szczerze nie spodziewałam się jeszcze....
podobno potrzebują 2 lub3 tygodnie , by wypuściły korzenie...

moje były w cieple na słonecznym parapecie........
więc jutro czeka mnie sadzenie....



Ogródek Hanusi - kolejny sezon 18:46, 06 mar 2013


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
witaj Haniu....

jak ja u siebie widziałam w poniedziałek pszczółkę.....

to pukali mi po głowie........

Liliowo i kolorowo:) 18:46, 06 mar 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Do góry
Urszulla napisał(a)
Danusiu, wspaniałe fotki z wnusią
i rząd podciętych sosen super wyszedł. Rzeczywiście masz tam pole do popisu.

Ja mam taką wizję żeby cisy posadzić ale nie prostą linią tylko falistą i ciąć na żywopłot ( a drzewa wyrastałyby z przodu i z tyłu na przemian)....albo posadzić cisy baccata i tawuły japońskie Golden Princess i docinać na poduchy półkoliste. I dołem można właśnie azalie i inne roślinki dać.


Dzieki Ula za podpowiedz bo naprawde mam problem i dylemat jak to zagospodarowac tam za sosnami jest zaraz ogrodzenie i nic nie posadze a z przodu to musi wygladac i pasowac....
Moje ukochane miejsce na ziemi 18:43, 06 mar 2013


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
hanka_andrus napisał(a)
Nadrabiam dzienne zaległości, i do Ciebie zaszłam w gości! Widzisz mnie? Właśnie wdrapuję się do kwiatka!




widzę Haniu droga widzę.........


Żywopłot strzyżony liściasty 18:42, 06 mar 2013


Dołączył: 04 cze 2012
Posty: 310
Do góry
mój świeżak grabowy posadzony na jesień (tuż przed zimą), wygląda tak:





kiedy go ciąć i na jakiej wysokości, żeby się ładnie od dołu zagęścił?
Liliowo i kolorowo:) 18:41, 06 mar 2013


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
pozdrawiam
Moje ukochane miejsce na ziemi 18:41, 06 mar 2013


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
asc napisał(a)
Tylko chwilkę....


Aniu nie fochaj.........

buziaczki dla Ciebie....

U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :) 18:40, 06 mar 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
A ja dziś wiosnę do siebie zaprosiłem....a raczej na drzwi Tulipany miały być białe lub kremowe.....ale niestety nie było - więc wziąłem takie, żeby być konsekwentnym w kolorystyce No i jeszcze białe krokusy Teraz trochę dziwnie wyglądają z nimi wrzosy w donicach, ale już niedługo





A na drugą stronę wymyśliłem taki - pewnie pamiętacie te kffiatki z zeszłego roku



Ogród niby nowoczesny ale... 18:39, 06 mar 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
ka1sia napisał(a)


no tak, skrzyniom wszystko jedno, kto pędzlem pomacha to co, nie oddawać?

Moje ukochane miejsce na ziemi 18:37, 06 mar 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Nadrabiam dzienne zaległości, i do Ciebie zaszłam w gości! Widzisz mnie? Właśnie wdrapuję się do kwiatka!


Kiedyś tu..... cz II - Madżenie ogrodnika 18:35, 06 mar 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
asc napisał(a)
Bo my jak prędkość światła.... kurcze.. siem przeprowadzę... kiedyś była mowa o chałupie doktora... na spółkę z Konstancją...
Zostawiam te co to miały być 5-go.....



Ania koniecznie kupujcie Dom Doktora!!!!

Dziękuję za krokuski, moje nabrzmiewają, jutro się otworzą
Ogród do odświeżenia 18:34, 06 mar 2013


Dołączył: 12 sie 2012
Posty: 515
Do góry

dla Juleczki na 100
Kiedyś tu..... cz II - Madżenie ogrodnika 18:31, 06 mar 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Edi00 napisał(a)
Madżenko co to za roślina? Ta bordowa "trawa"



I jeszcze powiedz mi, czy te dwa drzewka na wysokim pniu, przed tarasem to wiśnia possardi?

Ach, jestem nieodmiennie zachwycona Twoim ogrodem- część pomałpuje, ale przecież się nie obrazisz


Edi już Sławko odpowiedział (dziękuję) - rozplenica vertigo. Baaaaardzo szybko rośnie, dlatego otrzymała ksywkę madżenkowy potfór W ogrodzie rosła przepieknie, na tym zdjęciu jest posadzonych 5 szt. Miałam też jedną w donicy i marnie to wyglądala, bo zajęła całą donicę i się przesuszała.
Niestey wymga wykopywania na zimę.
Irenko wielkie dzięki za przechowanie, w tobie nadzieja, bo moja w garażu spleśniała, więc pewnie za wilgotno i za zimno miała....


Przed tarasem rosną 2 wiśnie umbraculifera potocznie zwana "umbracośtam" Pissardi mam 6 szt przy płocie przed żywopłotem grabowym. Mam nadzieję, że w tym roku zakwitną
Moja działka. 18:29, 06 mar 2013


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Do góry
Na działce zakwitły,już krokusy obcięłam moją jabłonkę



Basiu chyba trochę przesadzilam
Ogród do odświeżenia 18:28, 06 mar 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Gratki na 101.. też liczba I więcej czasu..... byś nie musiała tak szybko biegać po wątkach

Popówek 18:27, 06 mar 2013


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Do góry
Ymma napisał(a)
zebrałam nasionka z moich zeszłorocznych - wysadzę tym razem za ogrodzeniem






Raj dla mojej córci, ona wszędzie by je posadziła.
W nowym avatarze obok zwykłej przylaszczki jest bladoróżowa czy cała biała? Poszukuję białej, bo różowo mam, a jakoś przez internet tego akurat nie mam zaufania do sprzedawców, a cena czasami powala.
Pozdrawiam
Moje zmagania ogrodowe 18:23, 06 mar 2013


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Do góry
kaczki




Pozdrawiam
Ogród Alicji w ciągłych przeróbkach 18:22, 06 mar 2013


Dołączył: 23 lut 2013
Posty: 152
Do góry
Dziękuję Panowie za powitanie Może i Panie mnie zaszczycą
Dla równowagi znalazłam trzy zdjątka z poprzedniego roku, niestety też nie z lata lub wiosny a z jesieni, ale zawsze...


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies