Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Angielski ogród - chciałabym...

Pokaż wątki Pokaż posty

Angielski ogród - chciałabym...

Monika76 21:49, 18 lut 2013


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 574
Wokół sąsiedzi mają raczej siatki ale mnie brakuje intymności. Poza tym dom stoi przy drodze więc każdy spacerujący zagląda mi w okna co mnie troszkę drażni.

Natomiast mam ogromną prośbę: doradźcie jakie krzewy mogę posadzić na nasłonecznione stronie działki. Warunek musi być jeden- kwitnące jak najdłużej ale nie skomplikowane w "obróbce" .
____________________
Monika - Angielski ogród chciałabym
Monika76 21:51, 18 lut 2013


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 574
Taką śliczną zimę mam za oknem, ale ja już chcę wiosny
____________________
Monika - Angielski ogród chciałabym
Ewa4 22:58, 18 lut 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
U mnie też takie widoki i ciągle jeszcze pada a plotek ładny .
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
romka 23:05, 18 lut 2013


Dołączył: 12 sie 2012
Posty: 515
hello
weszłam do Ciebie i przeczytałam plan na 1 stronie... zanim pójdę dalej napiszę tylko, żebyś nie walczyła z perzem glebogryzarką, bo to mega zły pomysł... poszatkujesz a potem będziesz walczyć jeszcze bardziej najlepiej z perzem walczyć widełkami i rękoma ciężka robota ale skuteczna, bez efektu perzowego jojo ))
____________________
sylwia vel romka nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę i www.romka.mojabudowa.pl
anna_g 23:11, 18 lut 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Witam serdecznie, bardzo ciekawie się zapowiada, trzymam kciuki i kibicuję spełniającym się marzeniom
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Kondzio 23:11, 18 lut 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
romka napisał(a)
hello
weszłam do Ciebie i przeczytałam plan na 1 stronie... zanim pójdę dalej napiszę tylko, żebyś nie walczyła z perzem glebogryzarką, bo to mega zły pomysł... poszatkujesz a potem będziesz walczyć jeszcze bardziej najlepiej z perzem walczyć widełkami i rękoma ciężka robota ale skuteczna, bez efektu perzowego jojo ))
ja tez się pod tym podpisuje
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Monika76 21:55, 22 lut 2013


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 574
Witam Wszystkich zaglądających serdecznie.Za oknem biało, w domu wszyscy chorzy , a szkoda bo zima w tym roku wyjątkowo piękna. Ale na pocieszenie dla tych co marznąć nie lubią przypomnienie lata
Uwielbiam lilie i liliowce, mam ich już kilka w ogródku, ale zupełnie nie wiem jakimi roślinami mogę wypełnić przestrzeń wokół ich. Nie podoba mi się pusta ziemia która prześwituje a nie bardzo wiem jakie towarzystwo preferują te rośliny.
____________________
Monika - Angielski ogród chciałabym
Monika76 22:01, 22 lut 2013


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 574
A na deser róża miniatura którą dostałam na urodziny od mojej ukochanej córci



Róże po poprzedniej zimie mi zmarzły zobaczymy jak tą przezimują.



Malwy natomiast chcę posadzić pod ogrodzeniem bo kojarzą mi się z wiejskimi ogrodami a ja mieszkam na wsi przecież więc malwy muszą być.
____________________
Monika - Angielski ogród chciałabym
ZielonaKasia 15:48, 26 lut 2013


Dołączył: 26 wrz 2012
Posty: 147
Ładnie, ładnie A mieszkanie w centrum miasta rzeczywiście mobilizuje do planów i pracy nad roślinami.
Z tym perzem, to rzeczywiście daruj sobie glebogryzarkę, bo on rozmnarza sie głównie wegetatywnie, przez podział kłączy, więc tylko narobisz sobie większego problemu.

Płotek super
Pozdrawiam ciepło
____________________
ZielonaKasia
hanka_andrus 16:01, 26 lut 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Na słonecznej stronie posadziłabym krzewuszki.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies