Rododendronowy ogród II.
00:06, 04 mar 2013
No własnie Bożenko
niby do kwietnia karmimy ptaszki a u mnie jest ich coraz więcej Nie wiem co to za maleńkie zielone ptaszeczki ale jest ich setki i uwierz mi w niczym nie przesadzam Na drzewach siedzą ich całe stada a jak śpiewają to aż w domu słyszę Śliczne są,mam cały ogród w ptaszkach co za widok
Mam też nadzieję że wyzbierają te dziesiątki kg słonecznika które leży wszędzie gdzie nie spojrzę Zebrałam już wiadro sypnęłam na pole za płotem Tam też wyzbierają a ja chyba będę miała słonecznikowy ogród bo nie sposób wszystko wyzbierać Spokojnych snów Bozenko
.
Tak wyglądają z bliska
Tak wyglądają z bliska
