Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Mały ogródek Andzi 19:45, 03 mar 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
Witam i ja Pięknie i kolorowo
Kwiatkiem tegorocznym witam

Ogródek Hanusi po zimie 19:43, 03 mar 2013


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14259
Do góry
Haneczko !!!!!! wielkie gratulacje życzę żebys zawsze sypała nam wierszem z uśmiechem na buziaku Pozdrówka i kwiatuchy dla Ciebie.
Igiełkowy ogródeczek 19:38, 03 mar 2013


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
krokusy śliczniusie !!!!

jeśli chodzi o wiąz ....piękny jest ....
ja mam wiąz holenderski wredei .....
moim zdaniem najgorsza choroba to Bawełnica wiązowo-gruszowa...

jak kupiłam swojego wyglądał ślicznie, okazało się, że sprzedali mi zarażonego tym syfem.......
gołym okiem nie widać było....

zaraz po kupnie i po sadzeniu........




Działka prawie w Borach Tucholskich 19:38, 03 mar 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
Monika tej zimy raczej bez strat odkryta dzisiaj turzyca Morrowa Ice Dance w świetnej formie , poprzednią zimę przetrwała tylko doniczka w piwnicy

Wiktoria jestem już duży chłopak to zaczepek się nie boję a nawet wręcz odwrotnie jeżeli przy okazji mogę w czymś pomóc to
Marta i "kulkowy gang" jak ich (je) nazwałem to niezłe numerki

sprawdzałem azalie i Rh całkiem nieźle ale trzeba jeszcze czekać






tak jak Wiktoria wspomniała nosi mnie tu i tam- na Słowacji a po dwóch dnia spacer na Śnieżnik i wodospad Wilczki



Hirutkowy raj:)) 19:37, 03 mar 2013


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Do góry
Moja łazienka




W cieniu - zacieniona 19:36, 03 mar 2013


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14259
Do góry
O jakie duże roślinki a ja dopiero posiałamUkłony
Ogrodnik Mimo Woli cd 19:30, 03 mar 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Do góry
asc napisał(a)

To tak jak u mnie, wyszłam zrobić foto pęcherznicom i mało głowy nie urwało, wrzuciłam termometr do szklarni.. i tam wydawało się tak ciepło Ale jak nie ma słonka, to temperatura odczuwalna jest co najmniej +10 więcej, ale realna z termometru praktycznie taka jak na zewnątrz

Śniegu nie ma, ale zimno nadal.. moje oko całe skute lodem, tylko tam gdzie grzałka i napowietrzacz w przeręblu to jest woda rozmrożona

To dzisiejsze foto.. zimno jak szlag.



Zimno, ale wygląda wspaniale, bajkowe masz to oczko, nie mogę się napatrzeć, a wiosną i latem to już w ogóle
Jak zdarzy się cud i dokupię działkę, to by była dla mnie inspiracja, jaką ono powierzchnię zajmuje?
Ogród na górce 19:27, 03 mar 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
Witam imienniczkę
Życzę powodzenia


a to pierwsze oznaki wiosny w moim ogrodzie



Połowa działki - czyli mam powoli dość 19:20, 03 mar 2013


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14259
Do góry


Oto i ławeczka nawet jeszcze nie wytarta.
W Gąszczu u Tess 19:01, 03 mar 2013


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Do góry
Tesiu żeby mi nie było ....że Agentka zaniemogła
Ogród u stóp klasztoru 18:55, 03 mar 2013


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Do góry
Alinko, wstydze sie okrutnie Nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. Pojde na ochotnika na jezyka, dobrze???

Spoznione skandalicznie gratki na 400 stronke. Wszystkiego naj i jeszcze wielu, wielu wielu wspanialych odslon

Ogród z lustrem 18:54, 03 mar 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry


Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 18:49, 03 mar 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3755
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Po jednym i nic nie zostało Potem wcisnąć delikatnie płytko i zrosić delikatnie wodą i postawić na parapecie.





Jakie mam szczęście ze cie odwiedziłam Danusiu. Fachowy siew pomidorów to dla mnie bezcenna lekcja Czekam na przesyłkę już ponad tydzień mam nadzieję że w tym tygodniu dojdą Nie miałam też pojęcia ze jest specjalna ziemia do siewek Teraz już wiem .Pierwszy raz będę siała pomidory tyle że gruntowe nie pod folię Nie mam niestety jeszcze szklarenki .;(Kupiłam tez paprykę ale wczesniej nie poczytałam i chyba nic z niej w gruncie nie będzie Ona jest kapryśna i nadaje się typowo do szklarni Nic to ,pobawię skoro już kupiłam może mi się uda .Pozdrawiam serdecznie
Ogród z lustrem 18:49, 03 mar 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry




Ulubione kolory tego ogrodu''



Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia. 18:47, 03 mar 2013


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Do góry
Joanka wroc!!! Slawek podziel sie Joanka chociaz na chwilunie... Nie badz taki.

Joasiu, bociskam Cie mocno

Ogród z lustrem 18:47, 03 mar 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry




Ogród z lustrem 18:46, 03 mar 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry







Ogród u stóp klasztoru 18:46, 03 mar 2013


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Do góry
Konrad dla ciebie fotki ścieżki kamiennej .podstawa to duże kamienie , lepiej się prezentują na trawie . małe gubią się . no i raz - dwa razy w roku trzeba docinać nożem trawę , bo włazi na kamienie







Ogród z lustrem 18:41, 03 mar 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Tęsknię za tymi widokami, co oni widzą

I słucham sobie http://www.youtube.com/watch?v=OlKaVFqxERk





Jak sobie siedzę i patrzę, a z nawadniania leci woda, bo rozpuszczamy nawóz na trawniku. Siedzimy sobie i patrzymy. Spokój i wszystko zrobione





Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia. 18:40, 03 mar 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Joasiu tak tu smutno i pusto gdzie jesteś?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies