Owocowo-warzywno-ozdobny bałagan - czyli o tym jak wcisnąć kolejną roślinkę do mojego ogródka
12:16, 03 mar 2013
Vita, zastanawiam się nad ich wysokością. Wpuszczać w ziemię nie zamierzam. Te 40 cm wydawało się optymalne... a tutaj masz 80 

Magda70 będzie miała 60 cm wysokie... Kupiłam 8 elementów, na 4 skrzynie. Wydaje mi się że 30 cm to wysokość optymalna, ale nie z gotowych elementów, które mają 20 cm wysokości.. ech
Myślę że nie będzie źle, wypełnię je całe ziemią i kompostem, który potem trochę usiądzie...
Hermitage... piękna!! Muszę jej poszukać
Renatko - ja siedzę w domu, wyskoczyłam tylko zrobić fotkę skrzyni i tyle
plus 1,5, za zimno jak dla mnie
pozdrawiam!!
Magda70 będzie miała 60 cm wysokie... Kupiłam 8 elementów, na 4 skrzynie. Wydaje mi się że 30 cm to wysokość optymalna, ale nie z gotowych elementów, które mają 20 cm wysokości.. ech
Myślę że nie będzie źle, wypełnię je całe ziemią i kompostem, który potem trochę usiądzie...
Hermitage... piękna!! Muszę jej poszukać
Renatko - ja siedzę w domu, wyskoczyłam tylko zrobić fotkę skrzyni i tyle
pozdrawiam!!