Mazury i mój kawałek ziemi
23:05, 02 mar 2013
dziękuję za przebiśniegi mam już miejsce gdzie jesienią je posadze bo nie wiedzieć czemu jeszcze ich nie mam w ogrodzie a Twoje takie piękne oj też mi dziś pasował sekator w dłoni teraz to juz z górki do wiosny.spokojnej nocki .pa
