Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mazury i mój kawałek ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Mazury i mój kawałek ziemi

Ewa4 22:52, 02 mar 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
bogumila_bienko napisał(a)
...jakie ciepełko..to moje rodzinne strony...można się dotlenić i poczuć wiosnę...ja muszę jeszcze poczekać na takie dni...pozdrawiam.

Bogusiu zawsze możesz w rodzinne strony przyjechac z chęcią posłuże za przewodnika co bys się tu nie zgubiła bo dużo tu zmian nastąpiło przez te lata.kolorowych snów.
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Ewa4 22:59, 02 mar 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
danuta_szwajcer napisał(a)
Widzę Ewuś, że u Ciebie też dziś tak piękny dzień był) tez porzadkowałam trawnik , wygrabiłam kilka taczek lisci i innego badziewia co nawiało z okolicy zaraz czyściej no i moj M walczyl z kopami po kretach tak mi zniszczyły trawnik, bedzie z tym dodatkowej roboty ale pieknie wszystko wychodzi wiosna iosenka kochana) pozdrawiam

troche popracowałam na świerzym powietrzu to zupełnie inaczej się czuję odkryłam 3 sadzonki malwy które w zeszłym roku wysiałam no i obejrzałam hortensje nawet mają się dobrze ach tego mi było trzeba.
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Roberto 23:03, 02 mar 2013


Dołączył: 19 lut 2013
Posty: 335
Normalnie jak czytam posty to zazdroszczę, kiedy u mnie ubędzie sniegu, dzisiaj pogoda straszna rano i przed południem trochę śniegu, wiatr. Po południu słońce, no a teraz strasznie wieje. O pracy w ogródku póki co nie ma mowy. Pozdrawiam
____________________
Ogród - wspaniałe miejsce na relaks
Ewa4 23:05, 02 mar 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
anna_g napisał(a)
Ewuś ja dzisiaj też "obchód" robiłam (pewnie jak większość tych co im pogoda dopisała) i sekatorek z dłoni trzymałam Ale super... Podrawiam i wiosenki mojej zostawiam ciut ciut

dziękuję za przebiśniegi mam już miejsce gdzie jesienią je posadze bo nie wiedzieć czemu jeszcze ich nie mam w ogrodzie a Twoje takie piękne oj też mi dziś pasował sekator w dłoni teraz to juz z górki do wiosny.spokojnej nocki .pa
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Ewa4 23:11, 02 mar 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Roberto napisał(a)
Normalnie jak czytam posty to zazdroszczę, kiedy u mnie ubędzie sniegu, dzisiaj pogoda straszna rano i przed południem trochę śniegu, wiatr. Po południu słońce, no a teraz strasznie wieje. O pracy w ogródku póki co nie ma mowy. Pozdrawiam

Rober tak ładnie było ale teraz jest straszny wiatr wiesz jak fruwają mi liście których jeszcze z trawnika nie zgrabiłam koszmar jakiś a tak było pięknie no ale marzec to jeszcze wszystko możliwe.Pozdrawiam i miłej nocki życzę.pa
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Ewa4 07:55, 03 mar 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Śnieg juz odsłonił mój trawnik ale jaki on nie ogrodowiskowy ...brak kancika.Pozdrawiam wszystkich
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Marta7 08:43, 03 mar 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Ewuś nie bój,mój jest całkiem wsiowy,a z czasem będziemy mieć ogrodowiskowy
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Ewa4 09:09, 03 mar 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Marta7 napisał(a)
Ewuś nie bój,mój jest całkiem wsiowy,a z czasem będziemy mieć ogrodowiskowy

Jak teraz patrze na mój ogród po ogrodowiskowemu to i się wstydzę i się śmieje jak ja mogłam takie błędy popełnić ale w tym roku naprawiam błędy i będę tworzyć bardziej przemyślany ogród i bardziej estetyczny .
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Roberto 11:24, 03 mar 2013


Dołączył: 19 lut 2013
Posty: 335
Witam, ale super pogoda normalnie nie chce się nawet wychodzić z domu, wieje strasznie, następne dni zapowiadają się obiecująco
____________________
Ogród - wspaniałe miejsce na relaks
margi 15:21, 03 mar 2013


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 1143
Ewo pospacerowałam u Ciebie ale masz pole do popisu,będę zaglądać
____________________
gosia - Trzeba zacząć wszystko od początku***Same wątpliwości
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies