Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Moje Takie Tam w Ogródku 10:10, 02 mar 2013


Dołączył: 09 paź 2012
Posty: 1269
Do góry
Rh Germania przetrwała i póki co wygląda całkiem dobrze


a to prezencik od krecika

Moje Takie Tam w Ogródku 10:07, 02 mar 2013


Dołączył: 09 paź 2012
Posty: 1269
Do góry
U mnie dzisiaj pięknie świeci słonko ale jest jeszcze zimno
a to moje pomarznięte Rh

Miskant - Miscanthus 10:06, 02 mar 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Nie sadź ani bambusów ani miskanta olbrzymiego. Są zbyt ekspansywne. trzeba zrobić przegrody w ziemi ograniczające rozrost tych roślin.

Jeśli lubisz wysokie trawy, posadź miskanta "Gracillimus" - jest kępowy, więc się nie rozłazi. (po lewej)



U mnie nad wodą





Kwiatki i rabatki u Elizy 10:00, 02 mar 2013


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Do góry
Dla wszystkich z uśmiechem i z życzeniami udanego weekendu i ślicznej pogody.









Ogródek Hanusi po zimie 09:55, 02 mar 2013


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Do góry
Witam
Troszkę się spóźniłam, ale kwiatka mimo wszystko zostawiłam

gratuluję 1000 stron i życzę jeszcze raz tyle
W cieniu - zacieniona 09:55, 02 mar 2013


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
agata19762 napisał(a)
dziękuję baaaaaaardzo !!!!!!
W cieniu - zacieniona 09:54, 02 mar 2013


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
hanka_andrus napisał(a)


Jakie wspaniałe dziewczyny! Też mam miłe wspomnienia stamtąd!
..i jaki wspaniały ogród Ani Monte...
W cieniu - zacieniona 09:50, 02 mar 2013


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Marta7 napisał(a)


Bogusiu,to TY tak od niedawna zarażona jesteś siewem?,ja myślałam,że TY tak od zawsze.
A kupiłam wczoraj:astry karłowe,astry chińskie,mieszankę kwiatów różowych,cynię,słonecznik ozdobny,maciejkę,szałwię,miejsca też nie mam za dużo,ale mam bardzo dużo doniczekipowoli skupuję ziemię

Piękne są Twoje obrazy z kwiatów,świetne robisz zdjęcia.
Pozdrawiam
Sieję jednoroczne od zawsze....ale nie w takiej ilości.Teraz wysiewam więcej bylin,chcę zagęścić rabaty,poczekam ,aż się rozrosną...jestem cierpliwa...
Bardzo lubię astry,kiedyś siałam,ale zacieniona nie umiała należycie się nimi zaopiekować,nie były takie ,jakie były moje oczekiwania.
Dzisiaj chyba po raz pierwszy po zimie pojadę i pooglądam sobie moje roślinki.Nie będzie to pracowita wizyta,raczej rekonesans,jeszcze muszę dojść do siebie.
Ogród u stóp klasztoru 09:42, 02 mar 2013


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Do góry
MARTUŚ ---sama jestem ciekawa jak wyjdą . muszę dobrze technikę opanować żeby stały . widziałam w angielskich warzywnikach , ale z listewek drewnianych .
zobaczymy jak to się będzie trzymało .
u mnie tyle tych kiji z miskanta giganteusa że co roku mam z nimi problem żeby wykorzystać . więcej mielę w rozdrabniaczu niż wykorzystuję .

AGATA ,BOGUSIA ----- pozdrawiam i zapraszam


na dzisiaj to koniec . zmykam do ogrodu .zostawiam wam widoczki z wiosny 2012 .



























Co z tym ogródeczkiem począć 09:24, 02 mar 2013


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Do góry
ewa004 napisał(a)
No dobra ,idę lulać
Jutro ma być słoneczko wiec życzę wszystkim miłego dnia w ogródeczku

I jest słoneczko ja jakże. Piękny dziś ranek!
Ogródek Hanusi po zimie 09:11, 02 mar 2013


Dołączył: 03 lut 2013
Posty: 130
Do góry
Haniu, podejrzewam, że nie mi tylko jest miło odwiedzać Twój wątek. A wierszem nie gadam, ale pozdrawiam


syn spojrzał w gwiazdy i następne 1000 stronek widzi. Już się zbliżają - to nieuchronne.

Mój jesienny ogród 09:04, 02 mar 2013


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Do góry
Witajcie, dziś nie bedę pisał, jutro odpowiem. Gotowałem i mi się zeszło, jest późno i nie dam rady, tylko fotki wkleje. Powiem tylko że u nas było 13 a może i lepiej, 12 stopni było o 17 jak przyjechaliśmy z budowy, nawet pszczoły latały, czyli u mnie wiosna na całego. Pozdrawiam







Tam wszedłem i robiłem fotki, widoki piękne były.


Dwa ostatnie roione lufą, na tym drugim cyplu jest to wymarłe miasto 20 km ode mnie.
Działka prawie w Borach Tucholskich 08:58, 02 mar 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
agata19762 napisał(a)
Zbyszku daj znać Ani, że dzięcioły do mnie się przeniosły....
Sad zasługuje na medal !!!!!!!!

Agata nie nazwałbym tego sadem to tylko próba utrzymania drzewek na ziemi gdzie ani ziemniaki ani żyto nie rosło -są porażki są i owoce
oliwka ........................................................................................ i antonówka


Ogródek Hanusi po zimie 08:51, 02 mar 2013


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Do góry
Haniu, gratulacje z okazji 1000 stron. Następnego 1000 życzę i duzo ,dużo zdrowia

Ogród w Alei Lipowej... 08:37, 02 mar 2013


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry
ewa004 napisał(a)
Justynko proszę miej trochę litości nad ludźmi co jeszcze spałacają raty za tandetne meble ogrodowe kupione w zeszłym roku



hahahaha....ja też żałuję zakupu mebli ogrodowych
Pocieszam w nieszczęściu!
Mój mały skrawek ziemi 07:37, 02 mar 2013


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Do góry
mój najnowszy zakup planowany długo moje światełko w ogrodzie
Gunnera - parzeplin 07:09, 02 mar 2013


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Fajne łapki gunnery

Taki ósmy pasażer Nostromo


Naturalny strumień, ciek wodny, rów w ogrodzie 07:00, 02 mar 2013


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3481
Do góry
Wiosna i u mnie daje znaki



Naturalny strumień, ciek wodny, rów w ogrodzie 06:45, 02 mar 2013


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3481
Do góry
Pochodziłam po moich mokradłach no i zobaczcie jak tam ładnie



Przyroda jest piękna na tym zdjęciu to wygląda jak by dziecko trzymało się kurczowo mamusi


Naturalny strumień, ciek wodny, rów w ogrodzie 06:38, 02 mar 2013


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3481
Do góry
nie ma to jak rana wstać w sobotę
wczoraj zrobiłam zdjęcia moich "rękodzieł"
Butka lęgowa miała być dla sikorek ale nie miałam odpowiedniego sprzętu no i otwór ma 3 cm a z tego co wyczytałam to powinien mieć 2,8 cm


no i jeszcze domek dla owadów fajnie się go robiło
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies