Mój kawałek raju II
13:34, 23 lut 2013
Witaj Aniu
sobota u nas przywitała odwilżą, jest mokro i ślisko
dobrze, że nie muszę nigdzie wyjeżdżać, bo jak wracałam wczoraj wieczorem z pracy to ślizgawica już dawała o sobie znać ( nic nie było posypane) jechałam powolutku, żeby nie wpaść z trasy ale szczęśliwie dojechałam bez przygód ale strasznie zmęczona, a dziś odpoczywam
i trochę leniuchuję 
pozdrawiam i życzę miłego dnia
sobota u nas przywitała odwilżą, jest mokro i ślisko
pozdrawiam i życzę miłego dnia