Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Blaski i cienie nowego życia 12:41, 21 lut 2013


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
Do góry


Ogrodoterapia czyli uspokojenie wśród tylu spraw :) 12:41, 21 lut 2013


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
Do góry



Blaski i cienie nowego życia 12:40, 21 lut 2013


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
O tak, wszyscy się stresujemy.
A najlepsze na odstresowanie forum i ogród




Moje poletko 12:39, 21 lut 2013


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
Do góry



Jeszcze hobby czy już uzależnienie..? 12:37, 21 lut 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
Gratulacje serdeczne.

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 12:33, 21 lut 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
Irenko znowu kolejna seteczka! Pędzisz jak burza!!
Dla Ciebie moje listopadowe brateczki

Kondziowy Ogród :) 12:33, 21 lut 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Do góry
Kondzio napisał(a)


To ja przybiegłam z rewizytą (oczywiście w ramach pracowniczej przerwy śniadaniowej - do przejrzenia bagatelka 277 stron - no nieźle jestem na jakiejś 10-tej - ale zima chyba jeszcze trochę potrwa to może zdążę
Na początku zauroczyła bardzo mnie ta róża - śliczna.
A teraz ryzykując, że znowu nie trafię (jak mi się już niejednokrotnie zdarzało na forum ale ponoć te kto pyta nie błądzi - Kondzio masz sumaki w ogrodzie? Bardzo mi się podobają - a już jesienią to w ogóle są bajkowe tylko ta ich ekspansywność mnie na tyle przestraszyła, że się nie zdecydowałam. Jeśli to co mi się wydało sumakiem faktycznie nim jest - powiedz jak one rosną u Ciebie Psiaczek też pierwsza liga
Pozdrawiam cieplutko

Kwiatki i rabatki u Elizy 12:01, 21 lut 2013


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Do góry
Skoro mowa o floksach to mam tylko białe i przy nich zostanę, bardzo je lubię i na pewno z nich nie zrezygnuję, zapach zniewala.










Ogródkowy chaos u monitki 12:00, 21 lut 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Do góry
Mówicie że lepsza byłaby połączona? Jakiś tydzień temu nawet ją sobie narysowałam. Tylko jak rośliny połączyć?



Pod oknem jest rabata, chcę dodać tam po jednej róży z każdej strony bo w tej chwili jest luka i ujednolicić pierwszy pas nasadzenia na bodziszka.
No i na tej zaznaczonej wężem jest już wiśnia, bukszpan, tawuły, rozplenica i rozchodnik. Jak to sensownie połączyć?
Poza tym ewalm zauważyła kiedyś że przy połączonej rabacie nie będzie przejścia (wiem to kwestia przyzwyczajenia) ale można też w rabacie położyć ze dwie płyty kamienne na postawienie nogi. Co wy na to?
Nasz przydomowy ogródek 11:36, 21 lut 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Zbysiu, z okazji tak pięknego święta życzę sto lat w zdrowiu i szczęściu
oboje z Waligórą macie dziś święto
Nasz przydomowy ogródek 11:31, 21 lut 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry
Sto lat, sto lat niech żyje, żyje nam!!!!!!

Moje poletko 11:29, 21 lut 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
U mnie słoneczko, i Zero. Jeszcze się śnieg nie topi. Dobrze, że choć nie dosypuje!
Pozdrawiam
Kosaciec żółty - Iris pseudacorus 11:22, 21 lut 2013


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Do góry
mój kosaciec żółty...

Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów... 11:18, 21 lut 2013


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Do góry




i na koniec moje ulubione zdjęcie
Ogrodnik Mimo Woli cd 11:18, 21 lut 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
asc napisał(a)

Odpowiedz jak powyżęj.. i bociano-jaskółek przywlókł do chałupy wiosnę.. i cały dzień tylko zerkam okiem na nowy wystrój biura.. narcyzki rozkwitają na grandę...



I kolorowy koszyk



pięknie sobie wiosenkę wyczarowałas boćku - jaskółko
Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów... 11:14, 21 lut 2013


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Do góry
Ci mali jakby żyli swoim życiem...






Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów... 11:04, 21 lut 2013


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Do góry
Już mnie męczy ten śnieg, trzeci dzień sypie. Żeby się trochę oderwać od zimy pokażę Wam inny świat, wcale nie ogrodniczy tylko miniaturowy Jakiś czas temu byłam na takim pokazie miniaturowej kolei 1:160. Pociągi jak pociągi, jeździły tam i z powrotem, ale ten mały świat... coś w nim było fascynującego. Zdjęcia kiepskiej jakości, dość ciemno tam było, a z lampą beznadziejnie wychodziło.

Widok z daleka - nic szczególnego


ale z bliska... sami zobaczcie




Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 11:01, 21 lut 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Do góry
Gratulacje Irenko 600 stron buziam
Igiełkowy ogródeczek 10:56, 21 lut 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Do góry
Moje hiacynty:



Bajkowy ogród Weroniki 10:32, 21 lut 2013


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
Do góry
Ingrid Bergman mnie wita Kajtek
U siebie pisałam, że moja Ingrid na pniu padła (prezent od mojej kochanej sąsiadki) i koniecznie tej wiosny chcę dokupić tę różę, ale już nie pienną tylko zwykłą o niezwykłej urodzie przecież.




Jest w niej tyle kobiecości, piękna, ciepła Przypomina Ci może kogoś Weroniko ? Nie ?
A spójrz w lustro !

Twój sposób pokazywania ogrodu, Twoje roślinki (od maleńkiej do największej) Twoje opowieści są tak ... eleganckie a jednocześnie tak serdeczne, przyciągające, intrygujące, że chciałoby się rzec : jeszcze i jeszcze !

Nawet pieska masz ... dostojnie uroczego czytałam o jego problemach ale o radościach też

Ja kocham psy od zawsze, mamy też malutkiego kundelka (już dorosłego) do przytulania.

Pozdrawiam ciepło do zobaczenia w ogrodach naszych
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies