Ogród w budowie - nieustającej
19:49, 30 sty 2013
A wiesz, że mam odmianę rosa centifolia "Cristata", ale nie zdążyłam w zeszłym roku zrobić zdjęcia, bo późno zakwitła i zrobiła to w czasie kiedy mnie nie było, więc nie mam zdjęcia.
Ale obkupiłam się w róże historyczne, mam też kilka zamówionych na wiosnę, więc na razie rosa mundi, która też rosła w XVIII wieku a nawet jeszcze wcześniej.
Wsadziłam obok jeszcze inne pasiaste- Variegata di Bologna i Ferdinand Pichard. Zobaczyłam je w Anglii i spodobały mi się bardzo, bardzo.
A na wiosnę powstanie u mnie kolejna aleja różana i nie tylko...

