Ogródek Hanusi po zimie
20:55, 27 sty 2013
Bożenko! Kadzidełko przynieśli! Ja lubię takie z cedrowym zapachem! A Ty jakie? Może różany by ci odpowiadał?
Zaraz zapalam!
Miłych gości będziemy witać !
Dajanko! TY pierwsza! Wchodź,rozgość się! Nabiegałaś się dzisiaj ,czas na odpoczynek!
Agatko,u mnie nie pada, u Bożenki też nie.Przysiadaj się! Wodę nastawiam,a do herbaty to i coś inszego się znajdzie.....
gołąbki w liściach winogron,albo
pączki,albo
Czym chata bogata......zapraszam.
Zaraz zapalam!
Miłych gości będziemy witać !
Dajanko! TY pierwsza! Wchodź,rozgość się! Nabiegałaś się dzisiaj ,czas na odpoczynek!
Agatko,u mnie nie pada, u Bożenki też nie.Przysiadaj się! Wodę nastawiam,a do herbaty to i coś inszego się znajdzie.....
gołąbki w liściach winogron,albo
pączki,albo
Czym chata bogata......zapraszam.
