Witam .
00:17, 27 sty 2013
Monisiu, serdeczności dla Ciebie!
Spróbuj benzyną ekstrakcyjną.. plam nie zostawia... a dużo rzeczy rozpuszczaEwentualnie środka WD-40.. też rozpuszcza różne świństwa
Dużym psom blok tez nie przeszkadza..to kwestia ile czasu poświecimy na wyprowadzanie psa.... pies w ogrodzie sam też nie chodzi.. Przejdzie się kawałek i śpi.... Nasz więcej się ruszał jak byliśmy w bloku niż jak mieszkamy na wsi... bo miał 3 spacery dzienne , w tym jedne wieczorem.. minimum 1,5 - 2,0 godziny.. i ja też więcej się z tego powodu ruszałam![]()
A Tytus i Alfa to wybitne pieski kanapowe![]()
Zresztą kanapowy jest każdy pies
Sorki KOndzio, że u Ciebie