Sebek, dzięki cudny storczyk!
ana_art, dzięki, a ja [podziwiam ciebie, za konsekwencję, to jedno z haseł w dekalogu, który obwieściła Danusia..i za wszystko inne
grazyna...dzięki, grupa gadulińska, ale bardzo zgrana
Aniu asc, uwielbiam twoje ptice i twój humor, zatem znowu spokoju w ogrodzie nie będzie
żółty taki posadziłam, konkretnie te tulipany
Krzysiu, dzięki...naparstnice pokochałam!
Rench/Reniu...mniam, torcik wyborny!
Basiu...święte słowa, kiedyś i u mnie będzie pięknie
Danusiu, moja sympatyczna podglądaczko, dzięki
Bogusiu, czuję zapach tej lilii
kasik778/Kasiu...aleś mi jezioro superaśne do ogrodu wrzuciła, już nie muszę robić
Tess, roczek zleciał błyskawicznie mam nadzieję, ze wspólnie stworzymy tę ścieżkę, sama bym ją skopała!
Jula, i niech nam Ogrodowisko żyje 100 lat!
Madżenko, bez ciebie nie byłabym na nartach, powiedziałaś, że z tobą będę i byłam!!! i nie tylko to...dzięki
Kondzio, fajnie że też jesteś, nowy sezon i nowe plany!!
Monitko, ale tulipany!!! cieszę się, ze mogę być z wami!
Madziu...twoja orkiestra bezkonkurencyjna, koncert na 102 odsłuchałam, dzięki
Monic, róże to ty
Zeta, dzięki...coś mi się zdaje, że cię nie nadrobię gadułko!
Witam serdecznie.Szczerze myślałam,że u mnie głucha cisza jestem mile zaskoczona tyloma,wspaniałymi gośćmi .
Żal trochę,że muszę gonić dalej do miasta,ale może wieczorkiem wygospodaruję czas na nadrobienie zaległości.
Zostawiam dzisiejszą upolowaną chyba bażanta suczkę na choince.Śniegu po kolana trzeba jej było na wyższe piętro.
Może to kuropatwa ??? Nie widziałam ogona.
Ogon jest najlepszym znakiem rozpoznawczym ale i bez niego widac po upierzeniu że to samica bażanta. Gratulacje , bo zdjecie bardzo ładne.
Kuropatwy Bogdziu to chyba tak wysoko nie śpią i nie przebywają ???Nie wiem.
Bażanty wiem od dawna,że układają się do snu na drzewach
Dobre masz wiadomosci , tak faktycznie jest . Pozdrówka.
Kurcze.... opisałam się i znów skasowałam to co napisałam bo się cofnęłam gdzieś tam..... a teraz mykam do roboty... mus wyłączyć forum, bo inaczej się nie da
Diamentowy ogród jest nadal..... i czyżyki skumplowały się już z resztą bractwa ptasiego.... grubodziobów coraz więcej...... Z okna kuchennego widzę na raz co najmniej 200 ptaków....... a M wczoraj zakupił tylko 2 worki słonecznika i mniejsze czegoś tam..... toć to na tydzień nie wystarczy
Papugi na dobry dzień Do Was pójdę wieczorkiem ...
Bogdzia.. jak polują drapieżne to ptaki uciekają..... ale wracają My drapieżniki mamy cały czas... a kotów też kilka przychodzi... gonimy je, ale to jak walka z wiatrakami..... nie upilnuje....
Papugi mają się dobrze.... Więcej ich tyłu domu, ale karmniki ustawione w gąszczu, dla bezpieczeństwa przed drapieżnymi i niestety tam fotek nie da się zrobić... ale dla kaprysu fotek nie będziemy narażać ptaków.. Drapieżne muszą jeść.. ale przynajmniej niech się pomęczą trochę Na tacy im podawać nie będziemy
Jak pisałam mam tylko dwie, ale bardzo je lubię i chyba Ty też je masz, bo oglądając Twoje zdjęcia wydały mi się znajome. Będę je rozmnażać, zwłaszcza te ciemne, koloru nie potrafię nazwać.
Będę też uszczykiwać, aby powstała taka ładna kulka i na pewno w tym roku jeszcze coś dokupię.
Wstawię zdjęcie u ciebie, jak obejrzysz to usunę.
Hej widzialam że polecasz trawki.pl czy już u nich kiedys kupowałaś ....bo zastanawiam się czy nie złożyćtam zamówienia ....?? Mam do zakupu 50 sztuk i trochę się boję.....bo to duża ilość..??
Kupiłam Zetko. Małe były, bo po tamtej zimie problem był ogólnie z trawami, ale szybko nadgoniły.
Z tego jednego red barona zrobiłam 7 takich jak niżej.
Kłosówka latem
Z rozplenicy mam teraz dwie takie (o ile nie wymarzły)
A miskant to już w ogóle ładny wyrósł