Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
00:10, 21 sty 2013
Tess, tak, już późno, leć spać
Bronisze? ciągnie wilka do lasu
) ja jutro na 10.00 do przedszkola na przedstawienie
a potem sprawy służbowe.
Tak jak już pisałam, muszę dać na wstrzymanie, bo teraz nic nie zdecyduję.
zrobiłam jeszcze jeden rysuneczek poglądowy
ale "rabat" nie mam już siły o tej porze rysować
więc tylko ogólna koncepcja
może jakaś dobra dusza na to kiedyś trafi i podrzuci pomysł
Tak jak już pisałam, muszę dać na wstrzymanie, bo teraz nic nie zdecyduję.
zrobiłam jeszcze jeden rysuneczek poglądowy