Kiedyś tu..... cz II - Madżenie ogrodnika
09:59, 17 sty 2013
Ale foch z donicami..też bym zrezygnowała.. i miesiąca nie czekała, bo z miesiąca zrobi się trzy i 3 razy drożej..
Gratki z okazji setuni i spr. czy mi foto się wgrywa
Się nie wgrywa...... awaria....... dałam Ci różowe lilie z szałwią w pastelowych kolorach
Się już wgrywa wiec edit... i to jednak białe lilie..ale co tam..kwiatuch jest kwiatuch...
Gratki z okazji setuni i spr. czy mi foto się wgrywa
Się nie wgrywa...... awaria....... dałam Ci różowe lilie z szałwią w pastelowych kolorach
Się już wgrywa wiec edit... i to jednak białe lilie..ale co tam..kwiatuch jest kwiatuch...
