Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Zdjęcia Roku 21:56, 03 sty 2013


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Do góry
Richie : Danuś, zapomniałem, co miałem powiedzieć...


Danusia : nie przejmuj się, nikt nie będzie i tak słyszał, patrz, jak wszyscy są daleko...


Witek : robią tylko fotki...


...i jak niektórzy się starają...
Kwiatki i rabatki u Elizy 21:54, 03 sty 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
eliza3 napisał(a)
W oczekiwaniu na wiosnę...

Elu milutkie i słoneczne to oczekiwanie tak trzymać pozdrawiam
Ogrody Egiptu 21:53, 03 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Róże, normalna i chińska



Ogrody Egiptu 21:53, 03 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry


Wszystko na nic by było, gdyby nie podlewanie



Na mieście też



Nawet kaktusy (Echinocactus grusonii)



Rajski ogród Ani 21:52, 03 sty 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
monitka napisał(a)
Aniu dziękuję za życzenia i spełnienia marzeń Ci życze na ten Nowy Rok

Piękne fotki pokazujesz aż miło popatrzeć na te kolorki i widoki
Dziękuję Monitko dla ciebie też mam kolorowe obrazki z Pęchcina







Kwiatki i rabatki u Elizy 21:52, 03 sty 2013


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Do góry
W oczekiwaniu na wiosnę...

Rododendronowy ogród II. 21:51, 03 sty 2013


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Do góry
Kindzia napisał(a)
Ja już poświątecznie i pracowicie witam
Czy wiesz może Bogdziu czyje to pióra? W lasku po jakiejś bitwie leżały. Duuuże są





Oj biedna ja
Każde zdjęcie wywołuje zaraz skojarzenia ...
Jak zobaczyłam te dwa pióra i usłyszałam, że po jakiejś bitwie to od razu pomyślałam: HUSARIA

Ogrody Egiptu 21:51, 03 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
A ja też lubię egipskich ogrodników obserwować przy pracy







Czyszczenie palmy



Efekty pracy


Ogród zapachów u Jasi 21:40, 03 sty 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Mnie najbardziej podoba się ta budleja, trzeba jej zrobić kopczyk na zimę, to zawsze od korzeni odbije( to dla Vity) ośmial też posieję, a z szałwią "gorące usta" to trzeba jak z jednoroczną u mnie też przemarzła
sasanki piękne
Mój kawałek raju II 21:29, 03 sty 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
W nocy wywrócił się hipek i łodyga z pączkami się złamała, ucięłam do wazonu a to ostatnie zdjęcie całej roślinki
Wichrowe wzgórze 21:21, 03 sty 2013


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1764
Do góry
Dziękuję Wam za piękne życzenia!!!
Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia. 21:18, 03 sty 2013


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Do góry
Czekając na wiosnę.....



Fascynujące drzewa... 21:10, 03 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
dajana napisał(a)
Najstarsza sosna w Polsce ok 500 lat Sokolica ( 747 m n.p.m) popularny szczyt w Pieninach





hmm, siedziałam koło niej
Witajcie w Wyżełkowie 21:07, 03 sty 2013


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 831
Do góry
Jabeska napisał(a)
Może jeszcze coś na ząb? Smacznego!




Jak ja uwielbiam taką młodziutką, niewielką kalarepkę.Ach.... Rozmarzyłam się.
Pięknie w Waszym Wyżełkowie zresztą nic dziwnego taka historia zobowiązuje
I psiaki mają raj

A tak wyglądały zabawy naszej boksi jak miała kilka miesięcy.



Obecnie Inka ma 6 lat i jest troszkę bardziej opanowana. Chociaż ja uważam, że wszystkie boksery mają "psie ADHD" i za to właśnie mam do nich ogromną słabość
Zdjęcia Roku 21:01, 03 sty 2013


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
Do góry
Dziewczyny śpiewajcie równo...



dlaczego fałszujesz...



Ja też ładnie śpiewam, prawda Zbyszku..







Postawić trawkę nad i... 21:00, 03 sty 2013


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Do góry
ja też dołączam się do gratulacji

Postawić trawkę nad i... 20:57, 03 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Gratulki wiosenne

Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia. 20:56, 03 sty 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Tez z Pęchcina Pozdrawiam

Postawić trawkę nad i... 20:56, 03 sty 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
Zeta napisał(a)
Jak chcesz mam sprawdzony przepis na nieziemskie risotto


Zeta wpisz te nieziemskie risotto do ogrodowej kuchni to i inni spróbują.
Agnieszko nieco spóźnione gratulacje z okazji pierwszej setki.



Ogrodowy spektakl trwa ... 20:53, 03 sty 2013


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
Dzidka dzięki za podpowiedź, w tym roku nie było ślimaków więc tego trójlista mi nic nie zeżarlo
i po kilku latach czekania jak to kwitnie wreszcie się doczekalam i..... zawiodłam

nie tak sobie to wyobrażalam



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies