Kondziowy Ogród :)
23:28, 02 sty 2013
Kondziu, życzę Ci ogrodu Twoich marzeń
Ewciu!
Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku dla Ciebie i Tadeusza, zdrowia, miłości, ciekawych podróży i ciekawych marzeń oraz ich realizacji.
A w prezencie zdjęcia z francuskiego muzeum regionalnego w Moutiers (Alpy - okolice Albertville), które mieliśmy okazję odwiedzić w tym miesiącu.
![]()
![]()
![]()
![]()
Robiąc te zdjęcia myślałam o Tobie i o moim koledze pszczelarzu - sąsiedzie