Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogrodnik Mimo Woli cd 18:15, 01 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Bogdzia napisał(a)
No w końcu jakieś konkretne wieści od Ciebie i oczywiście Izy. Iza bardzo dzielna , szczerze podziwiam, ale przy Macku musiała się nauczyc , chyba innego wyjścia nie miała. Maciek cudnie wygląda z tym napisem instruktor- super. buziaki.

Konkretne to powinny być od Izy...... ja tak pisać nie umiem....
Ja też podziwiam osoby które "siem bojom", a potrafią się przełamać..... swoje fobie też mam i wiem ile to kosztuje i tym bardziej doceniam to ...że mi zaufały
Ale i tak najbardziej M Izy się cieszył....bo nie jeździł na nartach od 17 lat i wreszcie miał okazję.. chociaż nie miał zamiaru jeździć.. ..... miał tradycyjnie zająć się kateringiem.... ale oj, tam oj tam...
Jego też zmusiliśmy do tych ekscesów
I proszę


Witajcie w Wyżełkowie 18:14, 01 sty 2013


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 663
Do góry
I kolejna psia rozróba znikają wieczorami na dłużej...



tak to kiedyś był pięknie zrobiony przez mojego M kompostownik, jak się okazało po "niewielkim psim remoncie" służy im za szwedzki stół a ja się dziwię czemu ostatnio tak przytyły
Mój ogród w cieniu drzew 18:11, 01 sty 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 548
Do góry
Witajcie po przerwie Choć swój wątek zaniedbałam, to jednak Wasze po cichutku sobie na bieżąco podczytuję

Filipie miło, że do mnie zaglądasz Z liśćmi jakoś daliśmy sobie radę, ale miałam kilka kryzysowych momentów podczas grabienia Jeszcze na wiosnę jedno grabienie na pewno będzie konieczne.

kilka zdjęć jeszcze jesiennego ogrodu








Zdjęcia Roku 18:10, 01 sty 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Do góry
Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku
Bardzo miło wspominam Nasze spotkania ... a dziś mamy pierwszy dzień Nowego Roku i mnóstwo nowych okazji do spotkania się ... czego Wam i Sobie życzę


Zdjęcia Roku 17:58, 01 sty 2013


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Do góry
Tam za dużo, tu za mało........ porządek musi byc!

Zdjęcia Roku 17:55, 01 sty 2013


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Do góry
irena_milek napisał(a)
kochani.......ja buszuję wiadomo ...gdzie..autor nieznany, zdjęcia pozyskane

Tam było kilka zdjęć, wklej całą historię z szukaniem łopatki, jak Danusia założyła wątek od razu pomyślałam o Tobie... Super.
Zdjęcia Roku 17:55, 01 sty 2013


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Do góry
Ależ mnie korci........ nikt nie patrzy?



Zdjęcia Roku 17:52, 01 sty 2013


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Do góry
Bogdzia napisał(a)
Wykopiemy dziewczynom kwiatków....



On: Im więcej wykopię tym mniej będzie roboty...



Ona: Mówiłam ze tylko do tej malutkiej doniczki.....


Świetne, Bożenko, masz niesamowite poczucie humoru
Mój ogród - radością dla oczu, pokarmem dla duszy. 17:38, 01 sty 2013


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 663
Do góry
zuza12 napisał(a)
Kochani,
Wszystkim Wam bardzo dziękuję za życzenia świąteczno-noworoczne. Jest to dla każdego okres wyjątkowy, bo są to Święta rodzinne. I ja poczułam się tak szczególnie. Jeszcze nigdy nie miałam tak dużej rodziny. Jeszcze nigdy nie dostałam tylu życzeń. Bardzo Wam dziekuję za te wspaniałe chwile spędzone z Wami na ogrodowisku.



Piękne miauczące kwiatki On tam wlazł z własnej i nieprzymuszonej woli czy też stanowi nieodłączny element dekoracji? Wielu radości w Nowym Roku
Dla odmiany czas na zmiany... 17:37, 01 sty 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Przepraszam Beatko, poleciałam sobie po całości, bo bywasz u mnie a ja mało u Ciebie piszę.
Jak będzie wiosna wrzuć mi link, gdzie masz problem, ale widzę, że doskonale pracujesz nad swoim ogrodem


Danusiu
nawet nie wiesz jaką radochę mi zrobiłaś Swoją wizytą w moich skromnych progach

wymarzony początek roku

Twoje uwagi są cenniejsze niż złoto

a kwestii tej rabaty, to póki co jest cały czas tak



na wiosnę planuję ją zmienić i będę zapewne potrzebować pomocy

chciałabym nadać tej rabacie chyba jakiś taki wiejsko-angielski charakter nie wiem czy tak się da, ale ta rabata musi być zmieniona

zobaczymy co po zimie zostanie

co do klona to nie byłam do niego przekonana od samego początku, ale z braku laku.... i to był błąd

i dziękuję za pochwałę--to niesamowicie motywuje

pozdrawiam bardzo serdecznie i zapraszam w każdej wolnej chwili
Witajcie w Wyżełkowie 17:21, 01 sty 2013


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 663
Do góry
Może to nie to samo co kwiaty wiosną czy latem, ale czyż nie są piękne takie widoczki końcem grudnia?

Jej wysokość Cykoria



Księżna Sałata



Dworki Pomponki



oraz NN Pamiątka z wakacji

Witajcie w Wyżełkowie 17:16, 01 sty 2013


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 663
Do góry
Pozbierałam też jarmuż na sałatkę, bo ma bardzo dużo wartości odżywczych zimą i jak przemarznie jest szczególnie smaczny.



Odkryłam to dopiero teraz, bo jesienią chciałam go usunąć (latem nie był taki smaczny). Na szczęście dałam mu szansę i od teraz będzie stale gościł na naszym stole i w warzywniku. Polecam go tym z Was. którzy cenią własne zdrowie.





I jeszcze jedno grudniowe zaskoczenie w warzywniku Wiedzieliście, że cykoria i delikatna zielona sałata rosną pod śniegiem i mimo mrozów! Dla mnie to tegoroczne odkrycie Zobaczcie to zdjęcia z ostatniego grudnia 2012.

Witajcie w Wyżełkowie 17:08, 01 sty 2013


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 663
Do góry
Jest tak piękna pogoda ciepło i słonecznie więc ja nie mogłam się oprzeć poszłam popracować w ogrodzie. Jeszcze klika lat temu to było nie do pomyślenia w moim przypadku, ale Ogrodowisko i Natura zmieniają człowieka Tak więc pobieliłam pnie drzewek owocowych, żeby zabezpieczyć ich korę przed pękaniem w ciepłym słonku po zimnej nocy i wysiałam kiełki na zdrowie.

Kwiatki i rabatki u Elizy 17:00, 01 sty 2013


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Do góry
Wszystkim bardzo, bardzo dziękuję za tyle pięknych życzeń i tyle pięknych kartek.

Mamy już rok 2013, więc znowu przed nami mnóstwo pomysłów ogrodowych do zrealizowania, więc życzę wszystkim, aby rok był udany dla naszych ogrodów, aby roślinki przetrwały zimę bez uszczerbku, a od wiosny ruszyły, piękniały i przede wszystkim nas cieszyły.

Już się nie mogę doczekać takich widoków i zapachów.

Ogrodnik Mimo Woli cd 16:43, 01 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
I kilka innych migawek...



Ogrodnik Mimo Woli cd 16:40, 01 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Potem troszkę nóżki się posłuchały głowy....





I pierwszy banan na twarzy...."zatrzymałam się" ....


Ogrodnik Mimo Woli cd 16:38, 01 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
A było tak...
Nie będziemy chodzić bo od tego nóżki bolą.. jedziemy od razu.....


Tu było układanie nartek by się nie plątały i jedziemy...... Iza oczywiscie ja siem boję


Tu sławetne Izy.. poczekaj muszę pookładać wszystko w głowie...


Miało być poukładane, ale coś nóżki nie chciały słuchać głowy...... i dlaczego "ja siem pytam"




Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 16:38, 01 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
Do góry
irena_milek napisał(a)
o północy psiaki rządziły w domu, taki hałas był od petard, że nie szło wytrzymać!
oby dziś już nie strzelali, bo znowu psy będą cierpieć; no i oczywiście wozy strażackie jeden za drugim jechały, aż strach myśleć, co i gdzie się paliło!




Irenko, my mamy nietypowego psa. Wcale nie boi sie wystrzałów. Wręcz domaga sie wyjscia na dwór. Zajadał z nami kiełbaski w ogrodzie. I oglądał piekne efekty swietlne na niebie. Może to dlatego, ze to pies wojskowego, a to do czegos zobowiązuje.

Piękne masz pieski!!!!!!!!!
Mój ogród - radością dla oczu, pokarmem dla duszy. 16:29, 01 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
Do góry
Mam nadzieję, że sylwestrowe szaleństwo nikomu nie zaszkodziło.
My spędzilismy Sylwestra w bardzo kameralnym otoczeniu, czyli tam gdzie zawsze uwielbiamy odpoczywać - w naszym kochanym ogrodzie. Były kiełbaski, szampan, fajerwerki i nas dwoje.











Dla odmiany czas na zmiany... 16:29, 01 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
beta napisał(a)


Półkole będzie dobre, Dałabym tam śliwę wiśniową na pniu, a pod nią kilka hortensji jednej odmiany, albo Limelight, albo Vanille Fraise. Na dole coś niskiego, żurawki, trawki, na lewo za świerkami może ekranik z cisa przy płocie jako tło i kilka dereni Ivory Halo, Takie modne ostatnio u nas, a pod nimi berberysy Stardust. ? albo Admiration?.



Nie wiem czy Szefowej o takie rozmieszczenie chodziło ale strzelam



Gosia jesteś niezastąpiona normalnie jak wróżka

myślę ,że o to chodziło

wygląda fajnie a ta śliwa to jaka duża może urosnąć? że tak sie głupio spytam


Gosia dobrze zgaduje w moich myślach, może ewentualnie trzeba cosik pogrubić żurawki żeby nie były sznurkiem a w pobliżu hortensji jako wachlarz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies