No to ja czekam na relację z konsumpcji tortu...a tak naprawdę to interesuje mnie czy ten pies w łapach tez miał ciasto? ...pomysł przedni wykonanie jeszcze lepsze...brawo Gosia
Pogoda dopisała , była bardzo silna grupa z Ogrodowiska ,ciekawe wykłady i jeszcze ciekawszy spacer z przesympatyczna p.Inspektor Ogrodu w Wojsławicach.Kiermasz i zakupy udane.
Z lekkim opóżnieniem................no ale wstawiam fotki mojego potworka
ROZPLENICA w roli głównej wiosna 2012 - takie sobie niby nic
A tutaj wrzesień 2012, tak się rozszalała,że zasłoniła wszystko w kole !!!!!!!!
Tutaj widok z innej perspektywy, zza lawendy która ku mojej radości zakwitła drugi raz w tym roku
NIe wiem czy mój potworek zasługuje na miano POTWORA, dla mnie to jednak niezwykłe zaskoczenie jak wyrósł
pozdrawiam
A dzisiaj dla porównania rabatka z 28 lipca tego roku i z dnia dzisiejszego. Wkleiłam, bo sama byłam ciekawa jak to wygląda. Pozytywnie zaskoczona jestem żurawkami. Na sam ich widok mam mocne postanowienie na rok następny...już zbieram do skarbonki
Po imprezce urodzinowej skoczyliśmy do lasu na grzyby, dwie zeschnięte kurki znaleźliśmy
Już się ściemnia, ale podlewałam nowe żurawki i zrobiłam zdjęcia
sumak u rodziców, na szczęście rośnie przy drodze a od ogrodu jest solidny mur i nie rozłazi się za bardzo
dynia od mojej babci(dwie osoby ją niosły)
Midas Touch
Witam Cię Małgosiu i od razu dziękuję za piękny projekt. Napisz mi tylko co to za rosliny przy tych kulistych Danicach. A tam pod płotem to chyba tawuła i jakieś trawy!