Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogrodnik mimo woli 19:40, 30 wrz 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Do góry
Koniecznie Mamę pozdrów i taka Mama to skarb
dla Twojej Mamy Aniu
Kubusiowo 19:35, 30 wrz 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Do góry
No to ja czekam na relację z konsumpcji tortu...a tak naprawdę to interesuje mnie czy ten pies w łapach tez miał ciasto? ...pomysł przedni wykonanie jeszcze lepsze...brawo Gosia
Wojsławice - Święto Traw 30 września 2012 19:34, 30 wrz 2012


Dołączył: 19 lip 2011
Posty: 152
Do góry
Połowa działki - czyli mam powoli dość 19:31, 30 wrz 2012


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14259
Do góry


Mój nowy nabytek ---pilea- zobaczę jak będzie rosła.:}
Wojsławice - Święto Traw 30 września 2012 19:26, 30 wrz 2012


Dołączył: 19 lip 2011
Posty: 152
Do góry
Pogoda dopisała , była bardzo silna grupa z Ogrodowiska ,ciekawe wykłady i jeszcze ciekawszy spacer z przesympatyczna p.Inspektor Ogrodu w Wojsławicach.Kiermasz i zakupy udane.
Ogródek na chabrowym wzgórzu :) 18:58, 30 wrz 2012


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
Do góry
A w torebkach na oknie czekają do wszdzenia

mam jeszcze sporo różnych innych cebulek podarowanych od znajomych i mamy.
Na wiosnę będzie kolorowo.
Ogródek na chabrowym wzgórzu :) 18:54, 30 wrz 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
ell napisał(a)
Konrad niestety nic nie zrobiłamw ogródku, bo ..... sam wiesz, ale zrobienia kilku zdjęć sobie nie odmówiłam.

Teraz też musiałam na moment wyskoczyć z aparatem, żeby Wam to pokazać.

śliczny zachód słonka, a u nas juz ciemno
Ogródek na chabrowym wzgórzu :) 18:53, 30 wrz 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
ell napisał(a)
cykoria powtarza kwitnienie

kompozycje w pięknym kolorze
Owocowo-warzywno-ozdobny bałagan - czyli o tym jak wcisnąć kolejną roślinkę do mojego ogródka 18:52, 30 wrz 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
Do góry
popcarol napisał(a)
Dzisiejsze zbiory:



Niedźwiedzie futro posiane z nasion




Karolka te twoje zbiory mniam, mniam ...wyglądaja smakowicie
niedzwiedzie foterko.......no proszę ciekawe jak szybko będzie się zagęszczało
pozdrawiam
SZCZĘŚCIE jest wyborem - ogród Diany 18:49, 30 wrz 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
Do góry
Z lekkim opóżnieniem................no ale wstawiam fotki mojego potworka
ROZPLENICA w roli głównej
wiosna 2012 - takie sobie niby nic

A tutaj wrzesień 2012, tak się rozszalała,że zasłoniła wszystko w kole !!!!!!!!

Tutaj widok z innej perspektywy, zza lawendy która ku mojej radości zakwitła drugi raz w tym roku

NIe wiem czy mój potworek zasługuje na miano POTWORA, dla mnie to jednak niezwykłe zaskoczenie jak wyrósł
pozdrawiam
Ogródek na chabrowym wzgórzu :) 18:47, 30 wrz 2012


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
Do góry
Konrad niestety nic nie zrobiłamw ogródku, bo ..... sam wiesz, ale zrobienia kilku zdjęć sobie nie odmówiłam.

Teraz też musiałam na moment wyskoczyć z aparatem, żeby Wam to pokazać.

Ogródek na chabrowym wzgórzu :) 18:47, 30 wrz 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
ell napisał(a)
Elu piękne fotki z motylkami w roli głównej a to z owadami, wyjątkowe
Moje zmagania ogrodowe 18:47, 30 wrz 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Do góry

i na pożegnanie
Moje zmagania ogrodowe 18:46, 30 wrz 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Do góry
Southern i krwista coral forest

żuraweczka Burnished Bronze

tiarella sercolistna

Liście arelli

Ogród do odświeżenia 18:43, 30 wrz 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Do góry
A dzisiaj dla porównania rabatka z 28 lipca tego roku i z dnia dzisiejszego. Wkleiłam, bo sama byłam ciekawa jak to wygląda. Pozytywnie zaskoczona jestem żurawkami. Na sam ich widok mam mocne postanowienie na rok następny...już zbieram do skarbonki




Moje zmagania ogrodowe 18:43, 30 wrz 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Do góry
Duże liście ma też Berry Smoothie


Kassandra obok marnej SC (muszę ją wiosna znów przekopać, bo tu tez się przypala

Moje zmagania ogrodowe 18:40, 30 wrz 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Do góry
Po imprezce urodzinowej skoczyliśmy do lasu na grzyby, dwie zeschnięte kurki znaleźliśmy
Już się ściemnia, ale podlewałam nowe żurawki i zrobiłam zdjęcia
sumak u rodziców, na szczęście rośnie przy drodze a od ogrodu jest solidny mur i nie rozłazi się za bardzo

dynia od mojej babci(dwie osoby ją niosły)


Midas Touch
Ogród Sylwii od początku :) 18:40, 30 wrz 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18830
Do góry
Marzenko na to wygląda i to chyba bardzo okrągłe.
Sylwia buziole ogromne i kwiatki skrome
Ogród Sylwii od początku :) 18:35, 30 wrz 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Sylwia czy Ty masz dzisiaj urodziny ???
Buuuuuuuuuziam baaaaaardzo z tej okazji
Ogródek Asi?! 18:35, 30 wrz 2012


Dołączył: 25 wrz 2012
Posty: 38
Do góry
kaisog1 napisał(a)
to i ja wstawie swoją

Kule na pniu musisz sobie wyobrazić żółte (bo to mają byc trzemieliny)



Witam Cię Małgosiu i od razu dziękuję za piękny projekt. Napisz mi tylko co to za rosliny przy tych kulistych Danicach. A tam pod płotem to chyba tawuła i jakieś trawy!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies