A miało być tak pięknie....
11:51, 26 wrz 2012
Kamienistą porażkę zamieniam w mini wrzosowisko
I nowa porcja roslinek mi przyszła
Jestem trochę zawiedziona,bo zostały przed wysyłką ścięte,ale mam nadzieje że na drugi rok bedą piękne.
Mało zapłaciłam, to i małe krzewinki
I nowa porcja roslinek mi przyszła
Jestem trochę zawiedziona,bo zostały przed wysyłką ścięte,ale mam nadzieje że na drugi rok bedą piękne.
Mało zapłaciłam, to i małe krzewinki


