Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » A miało być tak pięknie....

Pokaż wątki Pokaż posty

A miało być tak pięknie....

Rench 11:46, 03 wrz 2012


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Chciałabym ujednolicić kolory przede wszystkim i jakoś zakamuflować te sąsiedzkie budowle,które mam w granicy .
Może opowiem co wymyśliłam w zwiazku z tym,że już się pośpieszyłam i zamówiłam różnokolorowe róże żeby mi przypadkiem nie wykupili <haha >
Biała rabata jest bardzo ,bardzo piękna i chcę taką mieć w przedogródku, ale że lubię różne kolory postanowiłam je pogrupować w różnych cześciach mojego ogródeczka,żeby jakoś ogarnąć ten kolorowy harmider.
I już na tyle sie podszkoliłam,że zamówiłam 8 białych róż,a nie jedną jak bym dotychczas to zrobiła
3szt Chopin i 5 szt rabatowych Vanilla to na przedogródek kombinuję,Hortensja bukietowa tez juz czeka na swoje lokum i jakies białe azalie,albo różaneczniki do tego dokupię.

Reszta to bordowe chyba 5 szt, żółte i pomarańczowe po 3 szt chyba ale każda inny gatunek tzn nazwa inna oczywiście aaa i jedną różową Queen Elizabetth i nostalgię do kompozycji z fioletową wisterią, pnące tez 2 kupiłam na mur w sąsiedztwie. Sympatię i Jazz.
No i oczywiście różaneczniki tez już posadziłam jak widać na mojej kompozycji z kamolami,które zakrywają studzienkę.One są oczywiście czerwone,bo takie akurat miał pan na bazarze
Strasznie to wszystko chaotycznie opowiadam,ale juz taki raptus ze mnie,wszystko na raz
Czeka mnie jeszcze najpierw obsadzenie prawej strony tujami przy ogrodzeniu,ale zostało mi z zakupów tylko 19szt na 28 metrów ,nie chcę juz sama krasić wiecej,wiec proszę o radę czy dokupic resztę szmaragdów,czy coś innego lepiej.

____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Rench 11:48, 03 wrz 2012


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Coś takiego kolorystycznie wymysliłam
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Rench 10:15, 26 wrz 2012


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
A teraz zaczynam od poczatku moją historię regeneracji ogrodowej, bo już jakieś zmiany widać

Tak było
zielona ściana po lewej

karczowanie

____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Rench 10:42, 26 wrz 2012


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Następny etap
-
zaczynam już ryć


A tu już jako-tako przekopane
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Rench 10:50, 26 wrz 2012


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Oczywiście ta rabata wyszła mi jakoś marnie,chyba za bardzo się wgryzłam w trawnik
(

a tutaj ma być różanka
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
bea_ta 11:09, 26 wrz 2012


Dołączył: 30 lip 2012
Posty: 201
Witaj Rench,tak to już jest jak się nie ma pojęcia o tym wszystkim (mówię oczywiście o sobie).
A jak się naogląda człowiek tych pięknych Ogrodowiskowych ogrodów to deprecha murowana
Pokazuj więcej zdjęć. Myślę ,że tutaj wiele mądrych głów Ci pomoże to ogarnąć.
Dziewczyny i chłopaki są bardzo pomocni.
Ja w swoim "ogrodzie" zmiany planuję na wiosnę.Chciałam już teraz na szybko ,ale nie ma co się spieszyć.Najpierw dobry plan a potem robota
Powodzenia i będę podglądać.
Pa pa
____________________
Taki sobie ogród
Rench 11:32, 26 wrz 2012


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Ja już szaleję od wiosny i cały czas jestem w lesie a tu zima za pasem....
Po każdym wejściu na ogrodowisko mam doła totalnego
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Rench 11:51, 26 wrz 2012


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Kamienistą porażkę zamieniam w mini wrzosowisko


I nowa porcja roslinek mi przyszła

Jestem trochę zawiedziona,bo zostały przed wysyłką ścięte,ale mam nadzieje że na drugi rok bedą piękne.
Mało zapłaciłam, to i małe krzewinki
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
bea_ta 13:27, 26 wrz 2012


Dołączył: 30 lip 2012
Posty: 201
Renatko widzę ,że twój podpis jest szary nieaktywny.Spróbuj go aktywować,będzie bardziej dostępny.
Wejdź na swój link,dalej w edycję profilu. I w podpisie wpisz tak:
[ url=http://www.ogrodowisko.pl/watek/2302-a-mialo-byc-tak-pieknie]A miało być tak pięknie[/url]
Albo skopiuj to co ci napisałam i wklej w podpis tylko usuń pierwszą przerwę pomiędzy [ u
Powodzenia -)
A poza tym rabata wygląda o niebo lepiej
____________________
Taki sobie ogród
Rench 00:20, 27 wrz 2012


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Udało się Dziękuję Beatko bardzo za instrukcję.
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies