Zgadzam się w 100% gratuluję nagrody ... donica idealnie pasuje
....Anula a trzmielina na pniu w tej szarej donicy przezimowała ? ... ja swoją kuleczkę bukszpanową też przesadzę do gruntu, bo mi szkoda jej stracić ... i spoglądam jeszcze na schody u Ciebie i wejście ... to cudnie te bukszpany wyglądają , tak elegancko , obraniają się same... pozdrawiam
Dziewczyny, Justi, Martek, Enya, Irenko, Gabrielo, Aniu asc, Marzeno i Bogdziu - dzięki za odwiedziny i miłe słowa
Marzenko, każda z nas może wziąć udział w Kongresie lawendzie przy/pod murkiem tarasu zrobię fotkę
Enya, te widoczne góry przy przejrzystym powietrzu to Tatry- Ania asc już napisała...
Gabriela, ławeczka ma takie sobie otoczenie- za nią jest już bardzo sucho, więc nie robię zbyt wielu fotek...
Tatry widoczne niekiedy z mojego ogrodu jeszcze raz daję... z przyjemnością
i jeszcze widok na najbliższą okolicę - wzniesienie Lubinki
A to już nowa część ogrodu ziołowego (nadal "w budowie").
Roślinki naprawdę piękne (i niektóre bardzo zaskakujące!!!) ale niestety - takich fajnych edukacyjnych etykietek nie ma jeszcze....
Przesadziłam jedną hortensje do tyłu ,chciałabym wkomponować tam bukszpan ,mam dwa ale lepiej będą wyglądały trzy ,ale dziewczyny nie mogę sobie z tym poradzić
Jak to wszystko tam posadzić ,ile tych roślin żeby nie było za dużo ani za mało
Dojdą jeszcze trawki Morning Light przed hortensje i w prawy róg jakaś wyższa.
Przed żurawki może mały szpalerek z bukszpanu?
Dla porównania jeszcze pokaże poprzednie nasadzenie
Jak ja wam zazdroszczę tego zmysłu -patrzysz i widzisz i wiesz
Wiecie co nie wiem jaki będzie finał ,ale wiem że na pewno będzie ładniej
Mnie się to ustawienie podoba
Tylko bym przeniosła hosty koło siebie żeby zrobić z nich mocnijeszy akcent (tylko podzieliłabym je tak żeby trzy z nich zrobić)- przeniosłabym wszytko na prawą stronę. A z lewj jak chesz mieć kącik bukszapnowy to możesz dosadzić jeszcze tego jednego bukszpana dużego którego zdjęcie wrzuciłaś. I to wszytko wykończyć żurawkami. I już. Zdecydowanie wystraczy roślin. Napewno nie jest za mało a jeszcze troszkę a zacznie ich się robić za dużo i ilościowo i gatunkowo - zwłaszcze że chcesz tam zmieścic jeszcze kawałek trawnika.
Etykiety mocno edukacyjne Znaczenie słowa fistuły musiałam ustalić przy użyciu Słownika Języka PolskiegoTo rodzaj owrzodzenia występującego w głęboko położonych obszarach ciała; przetoka