Ogród w budowie - nieustającej
11:27, 24 wrz 2012
Zdjęcia ogrodowe udało mi się zrobić dzisiaj, dosłownie przed chwilą, bo w weekend miałam nieoczekiwanie wesoły weekend, z nocnym Krakowem włącznie i w miłym towarzystwie. Widziałam już, że niektórzy też.
Od czego by tu zacząć?
I jabłecznie...albo jabłkowo raczej...
Od czego by tu zacząć?
I jabłecznie...albo jabłkowo raczej...

[img