ogrodoweimpresjejolki
12:06, 19 wrz 2012
Ja swoją działeczkę traktuję teraz trochę jak przygodę - lubię eksperymentować
Te różyczki specjalnie dla Ciebie
![]()
ZajefajneI ogród i foto.... i wszystko
I ten porządek........ jak Ty to robisz???? Podziw.
chyba, że taką górkę sobie zrobieę![]()
![]()
Dziękuję Wam wszystkim za zainteresowanie.
Z chwastami mieszkaliśmy dwa lata....dla jednych to może niewiele ,ale dla mnie to był horror.
Zdjęcia będę dodawała stopniowo, jeszcze mam parę fotek pomiędzy tym co było a co jest teraz.Wieczorkiem dodam kilka zdjęć.A już póżniej będę leciała z tym co mam i oczywiście czego mi brakuje, nad czym nie mogę zapanować i z pytaniami oczywiście
Gdybym tak nagle zaczęła dodawać te wszystkie zdjęcia których mam masę i które uwielbiam robić to bym wszystkich zanudziła....
Cudowny okaz - oczywiście nie z mojego ogródka hahaha .Zdjęcie zrobione w Hiszpanii
![]()
Mogłabym mieć u siebie takie cudo
A teraz rzeczy, których niestety nie kupiłam.................mam zdjęcia na pamiątkę - tak żeby przypominały mi ......że bez przyczepki nie jade na wakacje
mój M twierdzi że mi odbiłoja jednak chciałabym samochód "rozciągliwy" w miarę potrzeb
cztery krzesełka
![]()
uchwyt na wąż ogrodowy
![]()
skrzynka na listy
![]()
wielki lampion
![]()
śliczna waga wraz z kompletem odważników
![]()
kolejna skrzynka na listy
![]()
stara złota kasa sklepowa
![]()
donice na szczęście nie na sprzedaż !!!! to była ulga dla mnie !!!!
![]()
![]()
Prosze nie pytajcie o ceny i o to czemu ja czegoś nie kupiłam..........jak oglądam te fotki to serce mi krwawiczas kupić TIRa
ceny były niskie jak cholera!
Sadż cebulki gdzie popadnie, potem wykopiesz, ale wiosną będzisz miałą wrażenie swojego raju..... a za 10 zł to cena bardzo dobra...
Ja do dziś uważam, że najbardziej cieszą kwiaty wiosenne.... nie mam gdzie sadzić, ale napewno coś jeszcze kupię i powtykam.... a co.... więcej radości po zimie
WITAM WSZYSTKICH !![]()
Jestem tutaj nowa , mam nadzieję że przyjmiecie mnie do grona miłośników ogrodów . Jestem zachwycona waszymi ogrodami są porostu boskie!!!
Mam na imię Bogusia i mieszkam w nowym domku z mężem i 2 córkami 4 lata a ogród powstaje dopiero od 2,5 roku !Nasza działka jest powierzchni 17 arów . Ogród jest dopiero w trakcie realizacji , ciągle coś sadze ,przesadzam ,zmieniam .Czeka mnie dużo pracy ...!
Wszystkich serdecznie pozdrawiam !!!
A teraz pokaże wam kilka fotek mojego ogrodu .![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()