Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Pokaż wątki Pokaż posty

Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Mirka 12:25, 08 wrz 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
emka napisał(a)
Witam serdecznie wszystkich pozytywnie zakręconych miłośników ogrodów- bukszpanowych i nie tylko
To mój pierwszy post na Ogrodowisku, które od pewnego czasu jest moim ( ale z tego co czytam chyba nie tylko) najsłodszym nałogiem
Cieszę się bardzo,że Was spotkałam -tylu tu fantastycznych i życzliwych ludzi,ale wiadomo wszyscy kochacie "zielone", a to o czymś świadczy...
Szkoda tylko,że nie znalzłam Ogodowiska zanim zaczęła się moja zabawa w urządzanie ogrodu, pewnie nie popełniłabym mnóstwa klasycznych błędów ogrodnika- laika... Ale cóż, moje zielone królestwo jeszcze ciągle się tworzy, dlatego mam nadzieję,że przy Waszej pomocy od teraz będzie już tylko lepiej Mam mnóstwo pytań i wątpliwości ( muszę założyć swój wątek w projektach ogrodów),a moja wyobraźnia działa ostatnio jakby jej baterie padły... Gratuluję cudownych ogrodów i wytrwałości w ich tworzeniu
Witaj,ja też jestem tu od niedawna,chodzę zaglądam do ogrodow i nie mogę wyjśc z podziwu jakie piękne.Pozdrawiam i czekam na ciąg dalszy.
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
anemona 20:49, 11 wrz 2012

Dołączył: 11 wrz 2012
Posty: 6
Serdecznie chciałam wszystkich przywitać. Mam na imię Ania i mieszkam z mężem na obrzeżu Lublina.Sześć lat temu kupiliśmy 20 arów ornego pola na ktorym stanął nasz parterowy dom. Od trzech lat każdy wolny czas poświęcam na tworzenie ogrodu. Na Ogrodowisko trafilam szukając inspiracji i idąc śladami prac pani Danusi, a od tygodnia czytam z zainteresowaniem wasze wątki. Jestem pełna uznania dla talentu i pasji twórczyni Ogrodowiska, ale również zatrzymuje mnie tutaj ciepła i życzliwa atmosfera pozostałych osób skupionych na tym forum.
Myślę, ze znalazłam miejsce na najbliższą jesień i zimę. A to moje hortensje.
Gardenarium 00:27, 13 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witamy, hortesje jak zawsze przez nas uwielbiane, prosimy o więcej
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
jjagnes 13:34, 13 wrz 2012

Dołączył: 24 sie 2012
Posty: 2
Witam serdecznie "szefową" jak i wszystkich zaglądających w to cudowne miejsce. Jestem już kolejną Agnieszką na forum. Dopiero dzisiaj zobaczyła, że mamy tutaj przywitalnię, więc postanowiłam się ujawnic i "odtajniaczyć". Na forum trafiłam kilka miesięcy temu. Oglądając w necie "Maję w ogrodzie" poznałam Danusię. Wydała mi się ciepłą, miłą osóbką, która skupia wokół siebie nie tylko rośliny, ale i ludzi. Z ciekawości poszperałam w necie i trafiłam na Gardenarium no i na ogrodowisko. Trafiłam i zostałam. Zagladam tutaj prawie codziennie. Zafascynowana Waszymi ogrodami większość wątków przeczytałam od dechy do dechy. Podczytuję wasze porady i po cichu zazdroszczę tych cudnych zielonych zakątków. Kurczę TEŻ TAK CHCĘ!!!!!!!!!!!!!. Mój ogród dopiero raczkuje. Mieszkam w nowym domu i tak naprawdę dopiero zaczynam moją przygodę z roślinkami. Chciałabym u siebie stworzyć chociaż namiastkę tego co pokazuje Danusia w swoich realizacjach, bo to są zdecydowanie moje klimaty (kulki i stożki najchętniej sadziłabym wszędzie) pewnie niebawem założę swój wątek i będę zanudzać prośbami o pomoc. Na razie wszystkich pozdrawiam, wydaje mi się że mam tu mnóstwo znajomych, choć mnie nikt nie zna, ale co robi z człowieka podglądanie innych i tajniaczenie się podczytując te superaśne wątki.hahaha ! POZDRAWIAM
____________________
Gardenarium 10:13, 15 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witamy serdecznie, aktualnie leci serial taki:

http://www.ogrodowisko.pl/watek/2252-zimozielony-ogrod-przy-bialym-domu
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Mirka 23:21, 16 wrz 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Witaj Bogusiu
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Martek 23:25, 16 wrz 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Bogusia napisał(a)
Witam wszystkich ! Jestem tutaj nowa , mam nadzieję że przyjmiecie mnie do grona miłośników ogrodów . Jestem zachwycona waszymi ogrodami są porostu boskie !!! Wszystkich serdecznie pozdrawiam !!!
A teraz pokaże wam kilka fotek mojego ogrodu .


Kocham rude okna Masz ładny domek i nieźle już urządzone rabatki
Witaj,pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Kindzia 08:43, 19 wrz 2012


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Bogusia napisał(a)
WITAM WSZYSTKICH !
Jestem tutaj nowa , mam nadzieję że przyjmiecie mnie do grona miłośników ogrodów . Jestem zachwycona waszymi ogrodami są porostu boskie !!!
Mam na imię Bogusia i mieszkam w nowym domku z mężem i 2 córkami 4 lata a ogród powstaje dopiero od 2,5 roku !Nasza działka jest powierzchni 17 arów . Ogród jest dopiero w trakcie realizacji , ciągle coś sadze ,przesadzam ,zmieniam .Czeka mnie dużo pracy ...!
Wszystkich serdecznie pozdrawiam !!!

A teraz pokaże wam kilka fotek mojego ogrodu .


A gdzie Twój wątek Bogusiu? Jak do Ciebie trafić?
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
ewa_o 16:31, 20 wrz 2012

Dołączył: 20 wrz 2012
Posty: 6
witam, wlasnie sie zarejestrowalam,
przepraszam za brak polskich znakow, podgladam Was od pewnego czasu, niestety sama jestem zupelnie 'zielona' jesli chodzi o rosliny i ich pielegnacje, jestem mama 3 dziewczyn, pozdrawiam serdecznie Ewa
____________________
Gardenarium 09:39, 23 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witamy Ewo w naszym zakręconym gronie ogrodowiskowym Będziesz zakłądała swój wątek?

Jeśli masz ciekawe zdjęcia, prosimy także o wklejanie do wątków o roślinach Zapraszamy
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies