Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :) 21:29, 18 wrz 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Gratulacje dla Sebka na 400-tną okazję



A praktyka!!! aż Ci pozazdrościć można..... trafiłeś najlepiej jak mogłeś i tyle wrażeń......Fantastyczne. A na Twoim wątku wesoło się zrobiło.Pozdrawiam

Co z tym ogródeczkiem począć 21:29, 18 wrz 2012


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Do góry
Tak to wygląda



Musiałam ja zakończyć takim łukiem ,bo okazało się że tak szeroko jest wybetonowana otoczka wokół studni.



Nie wiem co mam zrobić z tym cisem,najlepiej jak by go gdzieś na tej rabacie wkaponować ,bo poprostu nie mam go gdzie przesadzić
O....! 21:27, 18 wrz 2012


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Do góry
Marta, Ty jakbyś mnie znała...
Ania, ok, ale to taki średni ale też trochę trzeba sie postarać
Danusiu, dzięki , przysiadaj...
Joanko, no, było nas mnóstwo... a ja... szara myszka... dzięki, że pomyślałaś o mnie...

dziewczyny, jesień się zbliża...
Mój kawałek raju II 21:27, 18 wrz 2012


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 900
Do góry
monteverde napisał(a)

miałam dzisiaj po raz kolejny przyjemność spotkać się z Anką, naoglądałam się roślin, pogadałyśmy troszku o wszystkim, Ania oczywiście uraczyła mnie roślinami i musiałam ją siłą słowa powstrzymywać, bo gotowa mnie była obdarować kolejnymi, ale najważniejsze zostałam poczęstowana malinkami z różą, które były pokazywane w wątku i napiszę tylko tyle - WIELKA PYCHA - coś niesamowitego, dla takich konfitur mogłabym nawet mieć róże w ogrodzie

Przy okazji wklejam zdjęcie roślinki, o której dzisiaj rozmawiałyśmy, może ktoś wie, co to jest ?





Megi bardzo ładnie wygląda i te żółte pomponiki na długich łodyżkach, możesz przywieźć


Anka, mówisz i masz jutro mogę Ci podrzucić, bo na 11 odwożę córkę do szkoły, jeśli chcesz możemy wskoczyć do Obi, ja muszę zdecydowanie dokupić tej przekompostowanej kory, dzisiaj rozłożyłam 2 worki i bardzo mi się podoba, przywiozę Ci jutro na "pomacanie" to zdecydujesz, czy Ci się przyda na rabaty.
Zimozielony ogród przy białym domu 21:26, 18 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Zakładanie trawnika z siewu - trawnik z siewu 21:25, 18 wrz 2012


Dołączył: 13 lis 2010
Posty: 1276
Do góry
Ten trawniczek siałam dokładnie tydzień temu

Zimozielony ogród przy białym domu 21:25, 18 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry




Zimozielony ogród przy białym domu 21:23, 18 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Magiczna kula

Zimozielony ogród przy białym domu 21:20, 18 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Sebek niesie pudełko po cebulkach



Miniaturowy ogródek 21:19, 18 wrz 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
Do góry
Gardenarium napisał(a)



oooo, nowy cisek rośnie
Zimozielony ogród przy białym domu 21:19, 18 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
ojojojojoj
aż ręka mnie zabolała



Zimozielony ogród przy białym domu 21:18, 18 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Mamy magiczną kulę dziś.



ale najpierw Zdzisław macha





Mój kawałek raju II 21:17, 18 wrz 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Megi napisał(a)
miałam dzisiaj po raz kolejny przyjemność spotkać się z Anką, naoglądałam się roślin, pogadałyśmy troszku o wszystkim, Ania oczywiście uraczyła mnie roślinami i musiałam ją siłą słowa powstrzymywać, bo gotowa mnie była obdarować kolejnymi, ale najważniejsze zostałam poczęstowana malinkami z różą, które były pokazywane w wątku i napiszę tylko tyle - WIELKA PYCHA - coś niesamowitego, dla takich konfitur mogłabym nawet mieć róże w ogrodzie

Przy okazji wklejam zdjęcie roślinki, o której dzisiaj rozmawiałyśmy, może ktoś wie, co to jest ?





Megi bardzo ładnie wygląda i te żółte pomponiki na długich łodyżkach, możesz przywieźć
Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem 21:12, 18 wrz 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18830
Do góry
Diana jeszcze nie jestem wtrakcie... a już mam dwa worki 120litrowe...
strasznie wolno mi dzisiaj zdjęcia się ładują
cd za domem...

Mój kawałek raju II 21:10, 18 wrz 2012


Dołączył: 17 gru 2011
Posty: 1881
Do góry
Megi napisał(a)
miałam dzisiaj po raz kolejny przyjemność spotkać się z Anką, naoglądałam się roślin, pogadałyśmy troszku o wszystkim, Ania oczywiście uraczyła mnie roślinami i musiałam ją siłą słowa powstrzymywać, bo gotowa mnie była obdarować kolejnymi, ale najważniejsze zostałam poczęstowana malinkami z różą, które były pokazywane w wątku i napiszę tylko tyle - WIELKA PYCHA - coś niesamowitego, dla takich konfitur mogłabym nawet mieć róże w ogrodzie

Przy okazji wklejam zdjęcie roślinki, o której dzisiaj rozmawiałyśmy, może ktoś wie, co to jest ?





Megi, też miałam przyjemność poznać osobiście Anię
Ania jest bardzo miłą i życzliwą osobą


A co do roślinki ze zdjęcia to jest Cotula Hispida, moja tej zimy całkowicie wymarzła
U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :) 21:04, 18 wrz 2012


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
Do góry
kaisog1 napisał(a)
Gratuluje Sebciu ....a to tak żebyś tylko nie ten ketchup wcinał






to chyba nie przejdzie - Sebek jest antywarzywny

gratulacje i powodzenie na praktykach
Kolorowe rabaty 21:03, 18 wrz 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Do góry
Martek napisał(a)
Gościnnie nie jest Musiałam odwołać fajne spotkanie z Koleżanką ponieważ jest koszmarnie,ale obiecują ,że będzie lepiej
Pozdrawiam




uuuuuu........ jak nam ulicę jesienią zaczęli robić, to ich zima zastała, dopiero wiosną skończyli.

Ale u was inna ekipa robi
Złocień czerwonawy 'Clara Curtis' (Chrysanthemum grupa Rubellum ) 21:02, 18 wrz 2012


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry






Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem 20:59, 18 wrz 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18830
Do góry
za domem

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 20:59, 18 wrz 2012


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
Do góry
Nooo ..... jestem pod wrażeniem. Gabik - Danusia - Sebek - Maja ............. niezły komplet.

Gratuluję kolejnej seteczki

jak zwykle spóźniona, ale chyba wybaczysz.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies