U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)
21:29, 18 wrz 2012
Gratulacje dla Sebka na 400-tną okazję
A praktyka!!! aż Ci pozazdrościć można..... trafiłeś najlepiej jak mogłeś i tyle wrażeń......Fantastyczne. A na Twoim wątku wesoło się zrobiło.Pozdrawiam
A praktyka!!! aż Ci pozazdrościć można..... trafiłeś najlepiej jak mogłeś i tyle wrażeń......Fantastyczne. A na Twoim wątku wesoło się zrobiło.Pozdrawiam