Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Owocowo-warzywno-ozdobny bałagan - czyli o tym jak wcisnąć kolejną roślinkę do mojego ogródka 10:10, 18 wrz 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
Takie same ale zielone Jak w podstawówce To carex - turzyce jakieś...

Poranny obchód ogródkowy:

Kret ma się dobrze... wczoraj uprzątnęłam 5 kopczyków, dzisiaj 2 nowe


Próbuję rozmnożyć moją jeżynę bezkolcową - Mama i Teściowa i 2 sąsiadki chętne na sadzonki


I limkę (w doniczce bo tam jest włóknina):


Kwiat limki:

I Grandiflory:


I róży NN


Ten fragment nowej rabaty mi się podoba na razie Co dołożyć na górze? Trzcinnik? Kolejną poziomkę?


Przesadzona obwódka bukszpanowa:


I z góry - poziomki uporządkuję jak kupię róże - wtedy poziomeczki poupycham gdzieś...
I cyprysy do przesadzenia (gdzie??) chyba za płot na nową - kiedyś - działkę...


Ten bukszpan po lewej nie chce się zazielenić, od roku taki... zagłodzony? Podlewałam florovitem i nic...
na środku ostatnio sadzony Morning Light.
Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 10:10, 18 wrz 2012


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968
Do góry
Spóźnione gratulacje 7-seteczki Danusiu, oczywiście czekam na więcej
DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1 09:58, 18 wrz 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Do góry
Ach ta Twoja lawenda Syla! Boska! U mnie też tak wciąż kwitnie - jedna kępa z sadzonych w tym roku... Pozostała, hmmm.... obija się


Ogród z perspektywą na przyszłość 09:52, 18 wrz 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Do góry
kwiatholandii napisał(a)
Julito, właśnie dziś zaczęłam przesadzać. Nie wiem czy to do końca to, ale jest lepiej niż było.



/quote]
Śliczna skarpeta
DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1 09:51, 18 wrz 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Do góry
Zwiewny kolor na kolejną setunię
U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :) 09:50, 18 wrz 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Do góry
Gratulaki
DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1 09:28, 18 wrz 2012


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Do góry
Aguś ! życzę Ci ogromnej satysfakcji z ogródka, dumy i wszelakiego szczęścia z ogrodomaniactwa

Ściskam Cie mocno na 300

ogrodoweimpresjejolki 09:24, 18 wrz 2012


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Do góry
Dzisiaj też ładne bezchmurne niebo, ale działeczka musi poczekać ...

Moja pierwsza hortensja w ogródku. 09:24, 18 wrz 2012


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Do góry



Moja pierwsza hortensja w ogródku. 09:22, 18 wrz 2012


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Do góry
Niby nic a cieszy




Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 09:21, 18 wrz 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Do góry
Spóźnione gratki 1700 stronek!!! Mój "miskancik" dla Ciebie, takiego w swojej kolekcji preriowej jeszcze nie masz
Moja pierwsza hortensja w ogródku. 09:20, 18 wrz 2012


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Do góry
Byłam sprawdzić co tam u mnie kwitnie jeszcze

Jak tych róż nie kochać, choc były przemarznięte, jadły je mszyce i zostały prawie po 2-3 gałązeczki a one i tak twarde są, kwitna bez przerwy




ogrodoweimpresjejolki 09:20, 18 wrz 2012


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Do góry
Moja Pinky Winky już w gruncie
Ma sporo pąków kwiatowych Oby pogoda sprzyjała, to się nią jeszcze w tym roku nacieszę



Moje podzielone w październiku zeszłego roku żurawki rozrosły się w ładne kępki
Wczoraj dzieliłam inne i też liczę na takie efekty





Co z tym ogródeczkiem począć 09:14, 18 wrz 2012


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Do góry
Zobaczcie jakie skarby znalazłam przy kopaniu

W miare jedzenia apetyt rośnie
I jeszcze
CIEKAWE CZY DZISIAJ COŚ DOKOPIE DO KOLEKCJI
Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 09:06, 18 wrz 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
No to sponiaczek
Co z tym ogródeczkiem począć 09:04, 18 wrz 2012


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Do góry
Witajcie przy porannej kawusi

Wczoraj wzięłam się za przekopanie tego kawałeczka ,dałam troszkę kurzego obornika ,poprzesadzałam roślinki,pozostała tam tylko azalia i ten cis ,ale nie mam na niego pomysłu więc puki co niech tam siedzi.

Nie skończyłam kopać bo mój mąż mnie przegonił ,jestem 3 tygodnie po operacji ,więc pewnie miał rację ,ale jak się do roboty dorwałam to skończyło się na tym że wieczorem ruszyć się nie mogłam,ale dzisiaj skończę
Mam dla was troszkę zdjęć ,nie najlepszej jakości ,ale lepszego sprzętu brak-jeszcze

Na początek wykopałam cyprysiki ,zamieniłam je na tuje ,są troszkę mniejsze ale szybko podgonią
Co to za kwiaty koło tego kamienia ?nie wykopałam bo jeden ma pąki ,a w zeszłym roku nie zakwitły pewnie maja tam za mało słońca


[img
Czy ta trzecia hortenje da mniej więcej w miejscu gdzie jest azalia czy gdzie ?

Spory się zrobił tan kącik wydaje mi się że na ładną dużą trawkę starczy miejsca
U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :) 09:01, 18 wrz 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Do góry
No i gratuluję 400setki...
Zielono mi - czyli zielone płuca czarnego Śląska 09:00, 18 wrz 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Do góry
Evchen napisał(a)
Pięknie... ..wszystko się cudnie komponuje, a te ścieżki i ścieżynki tworzą wrażenie tajemniczego ogrodu .. Czy u Ciebie rosły już jakieś drzewka czy wszystko sadziliście sami?...


W moim ogrodzie były tylko 2 drzewa: stary modrzew i za nim klon jawor, reszta przywędrowały w miarę upływu czasu.
Przypomnę więc jak to wyglądało na początku. Po prawej graniczny modrzew.



To zdjęcie pokazuję tylko połowę ogrodu, bo jest to ta część poniżej skarpy. Druga część znajduje się kilka metrów wyżej
Tu widać różnicę poziomów w jeszcze dziewiczym ogrodzie, przed niwelacją.



A tak to wyglądało. Tam gdzie jest to klepisko stoi dzisiaj dom. Tych czereśni po prawej już nie ma, za nimi ciągnie się już ogród sąsiada.



Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 09:00, 18 wrz 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
Gardenarium napisał(a)


A dziś chrzest bojowy bo będzie asystował w Mai w ogrodzie


O nieee.....Czego się to człowiek w tym internecie dowiaduje
U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :) 08:54, 18 wrz 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Do góry
Martek napisał(a)

Sebek dziś w pracy




Sebek, taka praca to sama radość, prawda?... A co Ty tak głaszczesz te tuje?..

PS.
Cóż to za piękne drzewko w kulkach?...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies