Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Spotkanie u Myszorka - wrzesień 2012 23:42, 08 wrz 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
Do góry


Spotkanie u Kapiasów - wrzesień 2012 23:40, 08 wrz 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Zaczarowany domek Klary, która suszyła ubranie na sznurku i skromniutka czekała w warzywniaku aż ono wyschnie (kto był wie o co chodzi)

Droga do ogrodu ciszy




Rozpoznawanie odmian róż 23:40, 08 wrz 2012


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
Tamte zdjęcia są z końca sierpnia, to jej drugie kwitnienie. Zdjęcie poniżej z 2 września:


Może jednak to Virgo? Srodek na ogół ma zielonkawy
Spotkanie u Myszorka - wrzesień 2012 23:36, 08 wrz 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
Do góry




Traki dla Gosika

Spotkanie u Kapiasów - wrzesień 2012 23:35, 08 wrz 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Potwierdzam: Paparazzi

A to dla wielbicieli podkładów kolejowych


Ogród w Holandii 23:35, 08 wrz 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
beta napisał(a)

I hortiterapia pomaga więc zmieniłam dziś jedną donicę. Oto efekt
[img


ale TO to jest poprostu NIEZIEMSKO PIĘKNE!



ogrodoterapia działa
Spotkanie u Danusi - wrzesień 2012 23:34, 08 wrz 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
Do góry


Spotkanie u Danusi - wrzesień 2012 23:31, 08 wrz 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
Do góry






Spotkanie u Myszorka - wrzesień 2012 23:30, 08 wrz 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
Do góry
- Oj karta mi się kończy
- Danuś pstryknij za mnie
- Już pstrykam



I co masz jeszcze miejsce ??? Nie !!! Muszę coś wykasować buuuuuu

Spotkanie u Kapiasów - wrzesień 2012 23:28, 08 wrz 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
A my mamy swoje scieżki

My wesołe rozrabiaki na Was spoglądamy z góry

i uwielbiamy się fotografować (MACHAM do Was )

Ale ta trawa jest mięciutka!!!!

Spotkanie u Kapiasów - wrzesień 2012 23:24, 08 wrz 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Po wspólnej kawie spacery luźne -rozmowom nie było końca. Czy ktoś tak naprawdę oglądał szkółkę?????


Chyba pora iść dalej

Nie zgubię się w labiryncie

Spotkanie u Danusi - wrzesień 2012 23:24, 08 wrz 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
Do góry






Spotkanie u Kapiasów - wrzesień 2012 23:22, 08 wrz 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
sylllwia napisał(a)
Dziękuję wszystkim obecnym za spotkanie, za rozmowy i uśmiechy.
Było nas naprawdę sporo i nie sposób było wszystkich ogarnąć.











Jak patrzę na te zdjęcia, to widzę wspaniałą wielką Rodzinę macham do wszystkich
Spotkanie u Kapiasów - wrzesień 2012 23:19, 08 wrz 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
POWITANIE SZEFOWEJ i SZEFA oraz HANI





jeszcze wzajemnie

Spotkanie u Danusi - wrzesień 2012 23:19, 08 wrz 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
Do góry
Dorzucam moje fotki, przepraszam że dopiero teraz, ale brak czasu i wolne łącze


Ogródek Anity 23:18, 08 wrz 2012


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Do góry
Nie było mnie parę dni więc wrzucę parę fotek

powojnik Anita

róże wyjątkowo się rozrosły- jestem dumna



i to by było na tyle dzisiaj- uciekam spać, dobranoc
Spotkanie u Kapiasów - wrzesień 2012 23:17, 08 wrz 2012


Dołączył: 08 sie 2011
Posty: 2341
Do góry









Spotkanie u Kapiasów - wrzesień 2012 23:16, 08 wrz 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Macham do wszystkich fotografowanych

Gromadzimy się i poznajemy





Spotkanie u Kapiasów - wrzesień 2012 23:10, 08 wrz 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
wrzosowisko i festiwal ławeczek super, no i te rozplenice czytam dalej, aha towarzystwo przewyborne ile Was tam wszystkich było?
Spotkanie u Kapiasów - wrzesień 2012 23:10, 08 wrz 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry

A to nie żart "ŚWIAT do góry nogami"

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies