Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród - radością dla oczu, pokarmem dla duszy.

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród - radością dla oczu, pokarmem dla duszy.

Nati 22:48, 24 sie 2012


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
witaj, pięknie u ciebiepozdrawiam
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
zuza12 12:40, 27 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
Witam Was wszystkich w ten chłodny poranek. Czy to już jesień? Nie...... ja nie chcę, nie cierpię zimna.
Dziekuję wszystkim, którzy tutaj zaglądają.
Natalio - cóż za zbieg okoliczności z naszymi tytułami wątków. To miło, że ktoś jeszcze ma takie samo odczucie jak ja.
____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
zuza12 13:42, 27 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
Jesień skrada się do naszych ogrodów, co widać na załączonych fotkach.



____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
Milka 14:12, 27 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
super wycieczka, i dla kręgosłupa jak najbardziej hobby rowerowe dobre
ślicznie pokazałaś berberys i słonecznik z pszczółką; ja jeszcze się bronię przed jesienią, nawet nie wspominam słowa, aby czas zatrzymać; i tak po jednej stronie ogrodu już jednak ciut jesiennie ale za to druga istna Francja
pozdrawiam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
zuza12 14:21, 27 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
Muszę nadrobić fotkowe zaległości, bo przecież nie samą pracą żyje człowiek. W zeszłym tygodniu wpadłam do Castoramy w Szczecinie i zobaczyła takie bidule spisane na straty. Zerkam na cenę - jedyne 1,50 zł. Jak mogłam toto zostawić. I tym sposobem zostałam posiadaczka 4 chryzantem, 3 lawend i 2 malw. Wzięłam poddałam kwarantannie w hospicjum i już znalazły miejsce na rabatach i w donicach.





____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
Milka 14:31, 27 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
o rany, super ceny, a rośliny się odwdzięczyły, piękne
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
zuza12 14:45, 27 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
Jak już byłam w Szczecinie, to nie mogłam ominąć "Rajskiego". Wchodze a tam na samym wejściu stoja i błagają:
- Weź nas i postaw na korzonki, odwdzięczymy się.
No i wzięłam bidulki, przecenione na całe 3,00 zł.
Tylko gdzie ja to wsadzę?



Jak już tam byłam, to nie mogłam sie oprzeć pokusie i w moim koszyku wylądowało coś jeszcze:
truskawki, maliny i trawka

____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
zuza12 15:10, 27 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
Jak mnie nie skrzyczycie, że Was wkurzam tymi okazjami, to jeszcze coś.
Sobotnie zakupy - Kaufland. Na regale kilka poprzewracanych doniczek (dokładnie 6) z chryzantemami. Wszystkie bidulki z lekka przesuszone, ale jeszcze nie w agonii. Nieopodal krząta się szefowa tego działu (kiedyś trochę tam pracowałam, więc się znamy). Pytam, czy to do przeceny, czy do wyrzucenia. Cena sprzed agonii to 16,99 zł. Sympatyczna Ela wrzuciła odpowiednią dla mnie cenę i tych 6 sztuk dostałam po 1, 49 zł każda.

Uwielbiam takie okazje.



____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
eliza3 17:34, 27 sie 2012


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
To była niezła relacja - mistrzyni okazji w akcji - tylko czemu mnie to nie spotyka? Może słabo się rozglądam ?
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
betysia 21:21, 27 sie 2012


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 1810
Zuza kobieto Ty jestes mistrzynia zakupow:!!!!!!
noz ja jakos nie mam szczescia do takich okazji choc wszysko tez krzyczy i do mnie " wez mnie, przygarnij... " ale moj M krzyczy jeszcze glosniej.... wiec w efekcie nie wiem kto krzyczal i wychodze ze skromniejszym koszykiem niz bym chciala...bo z pustym NIGDY!!!!!
do jesieni jeszcze czas wiec jej nie wywolujmy....moze to pomoze!
Zuzko dziekuje za odwiedzinki i zycze spokojnej nocki i milego tygodnia...oraz duzoooo slonka!
pa
____________________
Stary dom, zapomniany ogrod i ... ja na francuskiej ziemi http://starydomzapomnianyogrodija.blogspot.fr/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies