Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

OGRÓD IFCI 09:23, 30 sie 2012

Dołączył: 23 sie 2012
Posty: 52
Do góry
to zdjęcie robił mój m wciągam go w to swoje szaleństwo
OGRÓD IFCI 09:21, 30 sie 2012

Dołączył: 23 sie 2012
Posty: 52
Do góry


to co kocham najbardziej w moim ogrodzie sadziłam ją w tamtym roku, niestety szybko przekwitła i zostały tylko te zdjęcia...
Kondziowy Ogród :) 09:19, 30 sie 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Do góry
Laura napisał(a)





super to wygląda z tymi trawami

ta mała trawka też jest urocza, ale ja dałbym ją dała wzdłuż chodnika, coby taki efekt powstał jak u Danusi

co do kopytnika, to zgadzam sie z Alinką

pozdrawiam



Piękne zestawienie, bardzo ogrodowiskowe, gdy podrosną i się zagęści będzie cudownie


tak jak dłużej się przyglądam, i czytając Dziewczyny, to jeżli inne żurawki to ja bym tam widział bordowe

ale to tylko takie moje "wymyślanie"

bo ogólnir bardzo fajnie to wygląda, tak jak zresztą już pisałam


Kondzio, a właściwie to gdzie Ty się podziewasz?
Miniaturowy ogródek 09:01, 30 sie 2012


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
I ode mnie też, troszkę spóźnione


W Gąszczu u Tess 09:00, 30 sie 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Do góry
EwaG napisał(a)


Ewo, to jest tylko dekiel od studni, na poziomie gruntu. Nic a nic nie wystaje.
Nie chciałabym tego jakąś obwódką dodatkowo eksponować.

Myślę o donicy z dużą hostą Na chwilę obecną, za chwilę może to się zmienić
cdn.


To, że nie wystaje to doskonale widać. Dlatego też moja rada nie dotyczy w zasadzie dekla, choć może słabo ją wyartykuowałam. Dotyczy przestrzeni ponad studnią - donica z hostą w zasadzie też jest podkreśleniem tej przestrzeni. "Obwódka" w formie parawanu odpowiednio wysoka i odpowiednio poprowadzona w w rysunku raczej zasłoni niż podkreśli tę przestrzeń. Tyle moich "dobrych rad".

PS. coś takiego (przepraszam za te malunki, ale chodzi mi tylko o pokazanie propozycji a nie wyraz artystyczny).



też fajny pomysł


ciekawe co Tereska z Gosią wymysliły
Zimozielony ogród przy białym domu 08:58, 30 sie 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Do góry
Gardenarium napisał(a)


Danusiu czy to drzewko bordowe to może śliwa pissardi szczepiona na pniu????????
Realizacja śliczna, aż mnie zazdrość ściska jak to będzie wyglądało na gotowo - skoro teraz juz niektórym mowę odejmuije
Oj właściciele chyba w 7 niebie - ja przynajmniej bym była
Miniaturowy ogródek 08:57, 30 sie 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Do góry
Gratulacje Gabi!!!
Lecę w kulki... 08:52, 30 sie 2012


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
Ode mnie też

Ogrodnik mimo woli 08:51, 30 sie 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Zbysiu... nie wyrzucaj tułącza.. bo jest ładny... tylko go ogranicz...
Moja jest niewybarwiona ładnie bo w kompletnym cieniu ..zresztą już jawykopałam i oddałam....ale i tak wychodzi wszędzie... rośnie tak samo jak perz...
Ogród w Holandii 08:50, 30 sie 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Do góry



witam

Agata pędzisz jak szalona

najpierw trawy, ogrody, Bubba, a teraz TO

bez cukrowania powiem, jesteś niesamowicie oryginalna i miło mi sie do Ciebie zagląda, potem, że w/g mnie donice powinny być w jednym kolorze, roslinek gęściej i trawy bym z tamtąd zabrała

pozdrawiam

aha koniecznie do mnie zajrzyj

Lecę w kulki... 08:49, 30 sie 2012

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
Do góry
Anula, nie mogłam przegapić takiej okazji...przybiegłam w te pędy i kwiatka mam nawet. Nie wiem jak się nazywa, ale piękny jest.
Gratulacje!


"Ogród japoński po polsku" 08:46, 30 sie 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Witaj sąsiadko,niestety ja nie mogę służyć doradztwem w twej wizji ogrodowej......mój ogródek nijak się ma do Japonii ale jest mój...póki co.Zajrzałaś do mnie,a ja przegapiłam Twoje wejście..Przepraszam,ale może to uda się naprawić?
Miłego dnia i na powitanie.......oczywiście kwiatek.

Ogród... reni 08:44, 30 sie 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 2793
Do góry
Wczoraj w ogrodniczym oprócz roślinek kupiłam koszyk... zrobię w nim kompozycję z wrzosów tylko muszę dokupić bo ostał mi się jeden z wczorajszych zakupów.
Żebyście widziały jak ja wczoraj do domu wracałam bo oczywiście zamiast jechać samochodem to rowerem pojechałam i.... jak to wszystko zapakować? Panie z ogrodniczego mówią -damy radę
i dałyśmy... jadę... z tyłu w koszyczku trawy powiewają z przodu w koszyczku zakupy bo mi się przypomniało, że czegoś nie kupiłam i jeszcze lawenda upchana a na nim koszyk postawiony ,a w nim też lawenda i trza go jeszcze przytrzymać co by nie spadł... ale dojechałam, ale co to była za jazda ech

Kwiatki i rabatki u Elizy 08:42, 30 sie 2012


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
eliza3 napisał(a)
ANITKO pytałaś o taras, dla Ciebie dwie fotki, trochę mało ogrodowe, ale w końcu, to część ogrodu, główne miejsce przyjmowania gości i picia porannej kawki. Taras naszego pomysłu i zrobiony własnymi rękami przez męża i syna.
Cały czas myślę jak go osłonić, czyli zazielenić i brak koncepcji... może ktoś ma jakiś pomysł, chętnie skorzystam. Strona południowo - zachodnia.





Piękna nawierzchnia!!!! Co to za kamienie? I gdzie kupowaliście? Potrzebuję takich
Dla odmiany czas na zmiany... 08:40, 30 sie 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Do góry
kaisog1 napisał(a)
A takie mnie sie zrobiło




ło matko i córko!!!!!!!


to jest przeprzecudne!!!!

Małgoś jesteś Mistrzynią Świata!

normalnie napatrzeć się nie mogę

zresztą żadne słowa nie są oddać tego co w tej chwili czuję

dziekuję

Lecę w kulki... 08:36, 30 sie 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Do góry
Aniu serdeczne gratki!!!
Dla odmiany czas na zmiany... 08:26, 30 sie 2012


Dołączył: 08 maj 2012
Posty: 789
Do góry
kaisog1 napisał(a)
A takie mnie sie zrobiło



Swojsko i kolorowo. Wygląda przepięknie
Mój wymarzony ogród...kiedyś będę go mieć:) 08:22, 30 sie 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Do góry
Ana wybacz, trafiłam dopiero na 403... Serdeczne gratki nie tylko 400 stronek, ale i talentu (Tobie i córci) i pięknej kompozycji na wrzosowisku!!!
Nasze drugie hobby - rysunki, obrazki, pastele, oleje, rzeźby - roślinne inspiracje 08:20, 30 sie 2012


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 276
Do góry
Obrazy piękne, pudełeczka , karteczki, sukieneczki, i inne... koszyczki w tym a to moje wypociny zrobiłam trzy sztuki, każdą na inną okoliczność tj. Komunia, 25lat po ślubie i na Abrahama dla wtajemniczonychjak znajdę to wkleję.
Mój wymarzony ogród...kiedyś będę go mieć:) 08:19, 30 sie 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Do góry
I tak z zupełnie innej beczki - dziś odkryłam jeden jedyny kwiat mojego powojnika przy drewutni w zakątku z kulkami na pniu - powojnik ma dwa lata, dotąd nie kwitł, kupiony jako the president - jak widac pomyłka, stawiam raczej na Jana Pawła II Kwiat jest wielki

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies