Ogród w lesie
20:12, 27 sie 2012
No ale żeby nasz wątek nie został okrzyknięty "warzywnikiem roku" urlop spędziliśmy na wykańczaniu siebie nawzajem i nie tylko
jeszcze tylko troszeczkę...
Nawet przez przypadek okna do lasu wyszły!
Jak widać na fotkach murki z łupka są u nas bardzo popularne.......
Może ktoś zaproponuje jekieś nasadzenia dookoła chaty?
jeszcze tylko troszeczkę...
Nawet przez przypadek okna do lasu wyszły!
Jak widać na fotkach murki z łupka są u nas bardzo popularne.......
Może ktoś zaproponuje jekieś nasadzenia dookoła chaty?
