Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Kubusiowo 22:34, 26 sie 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry
Rabatka wypiękniała

Letnie skrzynki balkonowe i donice 22:33, 26 sie 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Do góry






Ogród Magdalenka 22:33, 26 sie 2012


Dołączył: 08 sie 2011
Posty: 2341
Do góry
noemi napisał(a)



Jakie to urocze z tymi ptaszkami
Kubusiowo 22:32, 26 sie 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry
Przybyli Panowie, grzybów przynieśli..... ale relaksik krótkotrwały Za łopatę i znów do roboty!



Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I 22:32, 26 sie 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Do góry
irena_milek napisał(a)

Wpadłam zobaczyć, czy plan wykonany


Joanko, wykonany
wrzucam fota

1 etap, rabata, ale ja nic nie sadziłam, tylko M., właściwie, to całe jego dzieło, ja tylko dobierałam rośliny!
teraz pozostaje czekać, aż jałowce zasłonią gazony i wszystko sie rozrośnie;







i dobranoc, uciekam, bo jestem padnięta! jutro kolejne foty pt.,, Metamorfoza" ból ogrodnika i stres w pracy sobie odpocznę


uwielbiam te gazony ... gratulacje !!!
Letnie skrzynki balkonowe i donice 22:31, 26 sie 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Do góry






Kubusiowo 22:30, 26 sie 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry
Uwierzcie, że próbowałam wyrwać Witkowi łopatę - nie dał Oddał dopiero jak Paweł powiedział, że na spacer trza iść

Przejęłam pałeczkę... dziugałam pod dyktando Szefowej Ale Danuś zamiast się relaksowac na bujawce co zrobiła????....



...gdzie cie ta Gośka wsadziła bidulko.... przecież nie tu twoje miejsce. Zaraz cie przesadzę i będziesz miała super.







Wrzosy - Calluna 22:27, 26 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
sylllwia napisał(a)
Nowe koszyczki i nowe wrzosy





pasują do tego który już miałam



Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I 22:27, 26 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Joanka napisał(a)
Wpadłam zobaczyć, czy plan wykonany


Joanko, wykonany
wrzucam fota

1 etap, rabata, ale ja nic nie sadziłam, tylko M., właściwie, to całe jego dzieło, ja tylko dobierałam rośliny!
teraz pozostaje czekać, aż jałowce zasłonią gazony i wszystko sie rozrośnie;







i dobranoc, uciekam, bo jestem padnięta! jutro kolejne foty pt.,, Metamorfoza" ból ogrodnika i stres w pracy sobie odpocznę
Kubusiowo 22:26, 26 sie 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry
Danuś już pokazała, że posadziłam mi pęcherznice.... ale to nie było wszystko jak wiecie Przecież to wulkan nie kobieta i nie usiedzi na miejscu I się zaczęło.....


..ja się na prawdę relaksuje..... jak tu tylko palcem pokazuje.... naprawdę nic nie robię....


....matko... też mi wypoczynek. Na ryby miałem płynąć i co? Matko, jaka długa ta rabata..... Żona każe nie ma przebacz
Po prostu ogród... 22:25, 26 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
sylllwia napisał(a)
Żwirek w trójkącie wysypany, w środku zamiast czegoś zimozielonego jest klon Princeton Gold i żurawki na razie tylko poukładane, bo muszę się napatrzeć czy tak mogą zostać.
A może lepiej po zewnątrznym łuku dać, albo od strony chodnika, albo żółte wokół klonu
Pod tujami posadzone od lewej: trzy Limelighty, biała azalia Schneegold i rząd lawendy.
Wierzba będzie do zabrania stąd ale to później, bo na razie szkoda mi pelargoni



Wiesz, ja bym tak nie rozrzucała tych żurawek po żwirku.
Letnie skrzynki balkonowe i donice 22:25, 26 sie 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Do góry




ogrodoweimpresjejolki 22:24, 26 sie 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Po wizycie wnuków tylko jedna galaretka owocowa mi została

Po prostu ogród... 22:24, 26 sie 2012


Dołączył: 08 sie 2011
Posty: 2341
Do góry
Żwirek w trójkącie wysypany, w środku zamiast czegoś zimozielonego jest klon Princeton Gold i żurawki na razie tylko poukładane, bo muszę się napatrzeć czy tak mogą zostać.
A może lepiej po zewnątrznym łuku dać, albo od strony chodnika, albo żółte wokół klonu
Pod tujami posadzone od lewej: trzy Limelighty, biała azalia Schneegold i rząd lawendy.
Wierzba będzie do zabrania stąd ale to później, bo na razie szkoda mi pelargoni

Letnie skrzynki balkonowe i donice 22:21, 26 sie 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Do góry
Kompozycje podpatrzone w Ciechocinku.







ogrodoweimpresjejolki 22:21, 26 sie 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
an_tre napisał(a)

No to jest nas coraz więcej. Dołoze chyba ciasta.

Fajnie Bożenko takie uwielbiam mniam


To smacznego Aniu.
Kubusiowo 22:20, 26 sie 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry
Dostała prezenta! Mega wypasione, błyszczące cudeńko! Nożyk do kacików! I wierzcie mi lub nie nie rozstawałam się z nim nawet na chwilkę... głaskałam, przecierałam....
Co prawda ja trzymam ale... w mojej ręce prawej cud dla Pawła - naleweczka imbirowa

W cieniu - zacieniona 22:19, 26 sie 2012


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
...słonecznie
ogrodoweimpresjejolki 22:19, 26 sie 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Bogdzia napisał(a)
No to jest nas coraz więcej. Dołoze chyba ciasta.

Fajnie Bożenko takie uwielbiam mniam
Kubusiowo 22:17, 26 sie 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry
transparent wisi.....



..."chleb i sól" oraz to co ziemia kubusiowa urodziła Czyli pomidorki i ogóreczki


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies