Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Kiedyś będzie tu pięknie ... 16:05, 25 sie 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Joanka napisał(a)






Pozdrawiam wszystkie piękne zlotowiczki


Joanko żałuję, że nie machałyśmy do Ciebie a'la Zdzislaw
Będziesz u Kapiasów ??
Moje zmagania ogrodowe 15:47, 25 sie 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Do góry
Witam w biegu
Halinko, z perzem już powoli wygrywam, jest go zdecydowanie mniej niz na przykład dwa lata temu
Aniu, wypatrz brązową turzycę
Bożenko, też czytałam że Great Ex. wolno rośnie, więc niech zacznie u mnie się rozrastać od tego roku
Monika, wrzucam dziś zdjecia tych samych roślin, tylko że w wersji wsadzonej na swoje miejsce, za rok wkleję też i porównamy
Czy rozchodnik Matrona może mieć różowe kwiaty???? Mam Matronę z takimi kremowymi, dziś dokupiłam rozchodnika z różowymi kwiatkami i pan twierdzi, ze to też Matrona (liście mają podobne, kępa też nie jest tak zwarta jak u innych rozchodników). Później zrobię zdjęcie.
Jeżówka Cranberry Cupcake

Funkia GE

Sasanka w rozkwicie

i zbuntowana gałązką Pinky Winky, która dość długo jest biała i śmiesznie wygląda na tle pozostałych

Pozdrawiam
Zimozielony ogród przy białym domu 15:23, 25 sie 2012


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Do góry
Gardenarium napisał(a)





A mnie trapi co to za śliczna trawka?

Zajebiaszczy ten murek się zapowiada !!!!!
Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 15:06, 25 sie 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 138
Do góry
Gardenarium napisał(a)
To mi się wyjątkowo podoba, bo cały ogród widać





Spotkaliśmy owczarka walijskiego, ale śmieszny



Danusiu,Twoja rabata hidcotowa i piesek to iście angielskie klimaty Ale się zgrało!
To prawda, że ładnie Ci w kolorkach, również zwróciłam na to uwagę.
Moje roślinki 14:47, 25 sie 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Do góry
Z wrzosów zrobiłam sobie takie małe kompozycje



Moje roślinki 14:45, 25 sie 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Do góry



Moje roślinki 14:44, 25 sie 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Do góry
Zrobiłam sobie dziś dzień dobroci dla ogrodniczki-amatorki i wybrałam się do centrum ogrodniczego.Nic lepiej nie poprawia humoru




Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ... 14:36, 25 sie 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Do góry
butterfly napisał(a)



Nieletnia (wciąż ... 16 totoma dopiero ) wstrząsneła nami z samego rana ... zaliczyliśmy już ambulatorium chirurgiczne bo "krzywo wczoraj stanęła" a była na ognisku u babci (tzn spała u babci ... ) i dziś wróciła z balonem przy kostce ... zatem bez śniadania i bez kawy !!! zaprezentowałam pacholę w miejscu pracy ... naświetliłam po matczynemu ... wtargnęłam ortopedzie w spokojny ranek ... i mam kilka godzin tyłów a dzień ma być bardzo pracowity ...

a spacer moją alejką ukojenia bardzo mi się przyda ... wklejaj ją ile wlezie ... piękne miejsce ... tofam ja i Adaś ... ale siem ożywił ... ))


Izuś, to ty jesteś Służba Zdrowia????

Dopytuję, bo ja też nosze biały "fartuszek"


ano służba ... ... ale numer ... urodzone przykładnie tego samego dnia i jeszcze w służbie obie ... ))) ... gdyby nie ogrodowisko pewnie byśmy się nie namierzyły
Będzie i domek.......... 14:36, 25 sie 2012


Dołączył: 23 sie 2012
Posty: 63
Do góry


Z innej beczki

Jak powracam do tych zdjęć to nie mogę wyjść z podziwu jak można tak idealnie prosto tyle kilometrów winogron posadzić, winogrona stanowią granicę między Niemcami a Szwajcarią Stojąc na górze byłam w Niemczech, zeszłam na dół byłam w Szwajcarii a co najważniejsze nikt tych winogron nie zrywał, zasada "co nie twoje to nie rusz", tam się sprawdza.
Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ... 14:34, 25 sie 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Do góry
i nawet miałam dobry humor ... ale tylko dopóki nie dotarłam do limki ... limka cieszy o i to bardzo ... kilka kwiatów w pełnej krasie ... do życia się rodzi wiele kolejnych ...





tylko ... no właśnie ... tylko to !!!



co to jest i jak z tym walczyć ??? ...

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ... 14:29, 25 sie 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Do góry
popołudniowa wizja lokalna przed tarasem z kubkiem spóźnionej kawy miała być tylko małym grzeszkiem lenistwa ... a zainspirował mnie widoczek z okna Noemi ... stanęłam w oknie i stwierdziłam ... no dobra ... chyba może być ...











Zimozielony ogród przy białym domu 14:27, 25 sie 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 138
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Jestem Wam winna relację z sadzenia pierwszego drzewa, była to śliwa wiśniowa na wysokim pniu, oczywiście Mati brał czynny udział ..i monety pod drzewo też były. Teraz nieco więcej zdjęć

Odcinanie suchego patyczka, bo potem się nie sięgnie.





Dołek



i monety





Jak na takie wysokie drzewo to miało relatywnie malutką doniczkę. A monety to po prostu na szczęście, czy inna historia się za tym kryje?
Zimozielony ogród przy białym domu 14:09, 25 sie 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Do góry
Marzena2007 napisał(a)

Młodzież Krzysio i Paweł


]


Skoro Zdzisław zajęty machaniem do Kasiog to może młodzież będzie machać do innych dziewczyn
I czapeczek nie musisz im Danusiu w Anglii kupować Koszulek też nie muszą nosić, przecież w upał gorąco!!!!
Sebek nie czytaj


Zimozielony ogród przy białym domu 14:05, 25 sie 2012


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Do góry
Marzena2007 napisał(a)

Młodzież Krzysio i Paweł


]


Skoro Zdzisław zajęty machaniem do Kasiog to może młodzież będzie machać do innych dziewczyn
I czapeczek nie musisz im Danusiu w Anglii kupować Koszulek też nie muszą nosić, przecież w upał gorąco!!!!
Sebek nie czytaj



Ha, ha, ha,
Podpisuję się pod tym Madżenka obiema rencami
Mój ogród 13:53, 25 sie 2012


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Do góry
Klamber napisał(a)
Bożenko, wszystko co dobre i przyjemnie szybko przemija, wnuki wyjadą, lato przeminie i zaraz będzie po sezonie a później zostaje nam długie czekanie.[/qurote]
To co napisałeś jest niestety smutne . Jednym słowem - wszystko przeminie.
Ale póki co cieszmy się każdym dniem. Lubię jesień, nastrój jesienny taki nostalgiczny. Nie lubię tylko krótkich dni zimą i przedłużającej się szarzyzny pod koniec zimy. Dlatego tak cieszą wiosenne kwiaty.
Teraz czekam na jak zakwitną marcinki.
Te z zeszłego roku.


Pozdrawiam
Ogrodnik mimo woli 13:19, 25 sie 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
reni napisał(a)
Piękne widoczki, a trawy normalnie mnie zauroczyły.. muszę do swojego ogrodu trochę powsadzać


KONIECZNIE.. trawy wprowadzaja lekkość do ogrodu..... ja w tym roku dosadziłam kilkadziesiąt nowych traw...a wczoraj miałam ochotę jeszcze dokupić

cd dzisiejszej dokumnntacji obrazkowej.. to w ramach rekompensaty ze nie mam czasu pisac i czytać u Was ...
Motylek....


I fotki z kałuży....... dalej po ogrodzie już sie dziś nie zapuszczałam......... zostawię coś na jutro..... no własnie.. podlać w szkarnii ...2 dni nie podlewane.... uciekam..



Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ... 13:15, 25 sie 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Do góry
noemi napisał(a)
Izuś w prezencie przesyłam Ci linka do "wreath" ..... zaczęło się od Arcobaleno ( Marty) później Madżenka pomogła ..... a teraz ja przepadłam ..... trochę inspiracji ........ proszę

ageno:3:" target="_blank" rel="nofollow">http://www.gapphotos.com/imageresults.asp?txtsearchterm=wreath&horizontal=yes&vertical=yes&panoramic=yes&square=yes&propertyrelease=no&modelrelease=no&showcaptions=no&imagesperpage=100&ageno:3:


i w ten sposób ... ... cały misterny plan ... wciągnęło mnie już jak zobaczyłam relację z ogrodu Danusi ... a w niej Kasię z wiankami ... w ostatnim numerze "Mojego mieszkania" jest reportaż "Uprawiam wiankoterapię" ... Kasia ... wianki i jej piękne wnętrza ... zakupiłam już pistolet na klej zbiorę resztę i po decoupage szykuje się kolejny fioł ... Magduś inspiracje niesamowite ... bardzo dziękuję
Ogrodnik mimo woli 13:15, 25 sie 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Joanka napisał(a)
Cóż za kwiaty.... coś dla Sławka, hibiskusowego fanka


U nas w rejonie w kazdym ogrodzie rosną hibiskusy.. tak jak i wiosną magnolie..... pozdrów Sławka

I nieskończone ciurkadełko ... ptaszkom nieskończenie wcale nie przeszkadza..


I hortensja... co miała byćGreat Star a chyba nią nie jest......

Ogrodnik mimo woli 13:13, 25 sie 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Potwór..... (nazwa taka, bo rośnie tak szybko)


Dzielażany..


Budkleja ... i kwitnace drobne rózaneczniki....


Rozchodniki z jeżówkami...
Ogrodnik mimo woli 13:11, 25 sie 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
A to bylinowy hibiskus...


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies