Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje zmagania ogrodowe

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje zmagania ogrodowe

Welka 23:02, 23 sie 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Wiesz, ze ja dużo kupuje przez internet, ale przy tej jednej jedynej odmianie wolałabym zobaczyć czy faktycznie się przewiesza. Tak jak pisze Bożenka, powinna być pokrojem podobna do Frosted, a na niektórych zdjęciach oferowanych sadzonek przypomina Buchanani. W St. Polu na pewno mnie nie będzie, M w nocy z pt/sb odwozi moja ciocię do Gdańska, potem się pewnie prześpi i jedziemy do jego kuzynki, a w nd mam u siebie rocznicę objawień i ciężko byłoby się wykręcić. Najwyżej Ciebie poproszę o kupno jak będziesz i akurat wypatrzysz
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
monteverde 23:09, 23 sie 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Oki a co z wątkiem Moniki?
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Welka 23:16, 23 sie 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Wieczorem uciekłam, bo internet mi nie łaczył, zaraz wstawię zdjęcia zapakowanych wczorajszych roslin
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
Welka 08:59, 24 sie 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Dla rodziców dwie jeżówki (Hot lava i Summer salsa) i hortensję Pinky Winky, sobie przy okazji wzięłam hostę Great Expectation i jeżówkę Cranberry Cupcake



Zdjęcia wsadzonych później
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
zawitka 20:01, 24 sie 2012


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14070
Polatałam po twoim ogrodzie rośnie wszystko fajnie.Nie nartw się że rośnie perz to tyyyyżżz roślinka.Zbiegiem czasu wyprowadzisz ją z ogrodu jak podrosną maluchy życzę zdrowia i pozdrawiam
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
monteverde 20:25, 24 sie 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Fajne zakupy Ewelinko, ja czekam na ST. Pole, to cosik wypatrzę zawsze
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
EPODLAS 21:16, 24 sie 2012


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Widzę Ewelino, że dalej kupujesz rośliny do ogrodu. Ja teraz już kupuję selektywnie, bo na dane miejsce potrzebuję akurat taką roślinę. Robię nową rabatę a tam potrzebuję roślin do półcienia. Hosta
Great Expectations też mam, jest ładna, bo taka jasna, ale powoli rośnie. Trzeba kilka lat poczekać na efekt. Ale warto.
____________________
Mój ogród
Moniika 21:49, 24 sie 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Ewelinka231281 napisał(a)
Dla rodziców dwie jeżówki (Hot lava i Summer salsa) i hortensję Pinky Winky, sobie przy okazji wzięłam hostę Great Expectation i jeżówkę Cranberry Cupcake


Zdjęcia wsadzonych później[/quote
Sliczne !! Ciekawe jak będą wyglądały za rok!!!!
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
Dorka 15:42, 25 sie 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 408
Witaj, chciałam się przywitać i powiedzieć, że bardzo zaintrygował mnie Twój pomysł robienia zakupów roślinnych przez całą zimę. Nigdy na to nie wpadłam a jest to fajna opcja bo koszty rozkładają się na dłuższy okres. Będę próbować tak robić. Pozdrawiam
____________________
Dorota Białołęka
Welka 15:47, 25 sie 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Witam w biegu
Halinko, z perzem już powoli wygrywam, jest go zdecydowanie mniej niz na przykład dwa lata temu
Aniu, wypatrz brązową turzycę
Bożenko, też czytałam że Great Ex. wolno rośnie, więc niech zacznie u mnie się rozrastać od tego roku
Monika, wrzucam dziś zdjecia tych samych roślin, tylko że w wersji wsadzonej na swoje miejsce, za rok wkleję też i porównamy
Czy rozchodnik Matrona może mieć różowe kwiaty???? Mam Matronę z takimi kremowymi, dziś dokupiłam rozchodnika z różowymi kwiatkami i pan twierdzi, ze to też Matrona (liście mają podobne, kępa też nie jest tak zwarta jak u innych rozchodników). Później zrobię zdjęcie.
Jeżówka Cranberry Cupcake

Funkia GE

Sasanka w rozkwicie

i zbuntowana gałązką Pinky Winky, która dość długo jest biała i śmiesznie wygląda na tle pozostałych

Pozdrawiam
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies