Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kiedyś będzie tu pięknie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu pięknie ...

Madzenka 12:58, 25 sie 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Dziewczyny też zmykam, bo rabatę przy tarasie, w której mi gniją rosliny musze na nowo przekopać i rozrzedzić torfem ... Lecę wróce potem
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Joanka 13:01, 25 sie 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Marzena2007 napisał(a)





Pozdrawiam wszystkie piękne zlotowiczki
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Konstancja30 13:20, 25 sie 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Marzena2007 napisał(a)


Od rana akcja nawadnianie. Zakupy dzisiaj zostały poczynanie, startujemy z zakładaniem ok 3 września
Wcześniej mialam robić ale stwierdziłam, że demolka ogrodu w środku sezonu chyba mi nie jest potrzebna
hunter i rain bird zakupiony reszta sprzętu w przyszlym tygodniu
Ale się cieszę !!! Skończy się wreszcie akcja szlauf!!!! nie nawidzę tego!!!!!!!


no proszę ... zyskujesz przynajmniej 2 godziny na leniwe delektowanie się tym arcy doskonałym zielonym rajem ... ... super ... Madżenko sam wybór daty nomen omen 3 września to imieniny Izabeli ... w każdym razie sam wybór daty rokuje bardzo dobrze ...

Izabello zatem będę świętować Twój dzien przeoraniem ogrodu


niestety jedno "l" tatuś i pani z urzędu mi zaaplikowali ... trudno muszę iść teraz przez życie o jednej laseczce ))
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Syla 13:37, 25 sie 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Marzenko pytałaś o tę wąsko w liściach rosnącą hostę u mnie - to Praying Hands.... zaczyna kwitnienie ....ciekawa jestem jakiego koloru ??? dziękuję za miłe słowa buziolek ....aaa uspokoiłaś mnie co do wrzosów .... zostawiam w takim razie tak jak jest
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Enya73 14:44, 25 sie 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Rain Bird, marzenie każdego ogrodnika No to będziesz miała luzik. A ja kolejny rok akcja szlauch Zrób koniecznie zdjęcia na poszczególnych etapach zakładania systemu. Please....
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Madzenka 16:05, 25 sie 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Joanka napisał(a)






Pozdrawiam wszystkie piękne zlotowiczki


Joanko żałuję, że nie machałyśmy do Ciebie a'la Zdzislaw
Będziesz u Kapiasów ??
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 16:06, 25 sie 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Syla napisał(a)
Marzenko pytałaś o tę wąsko w liściach rosnącą hostę u mnie - to Praying Hands.... zaczyna kwitnienie ....ciekawa jestem jakiego koloru ??? dziękuję za miłe słowa buziolek ....aaa uspokoiłaś mnie co do wrzosów .... zostawiam w takim razie tak jak jest


Sylla dzieki za podpowiedź hosty, już się nią przecież zachwycalam Ja już mam tyle chciejstw hostowych, że mi miejsca na rabacie zabraknie
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 16:09, 25 sie 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Enya73 napisał(a)
Rain Bird, marzenie każdego ogrodnika No to będziesz miała luzik. A ja kolejny rok akcja szlauch Zrób koniecznie zdjęcia na poszczególnych etapach zakładania systemu. Please....


Anitko to fakt, to moje marzenie od wiosny I dostałam nawadnianie w prezencie od M za odszkodowanie za złamaną jego rękę na naratach Bo musialam nosić drewno do kominka przez dwa miesiące obiecal, że mi to zrekompensuje ale warto było

I na tym koniec inwestycji ogrodowych i domowych do końca roku......
No jeszcze tylko klonik palmowy....
I jeszcze cebulowe......
I jeszcze donice w poniedzialek przyjadą......
I trzeba kule bukszpanowe kupić dla zmiany dekoracji......

O matko M nie czytaj!!!!!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Sebek 16:31, 25 sie 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Madżenko - ja też miałem kupić tylko berberysa u Kapiasów, a przecież muszę zmienić dekorację domu na jesienno - zimową - pomysł mam I chyba jeszcze w tym roku machnę front - znowu Będzie tak trochę...preriowo
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Konstancja30 16:40, 25 sie 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Marzena2007 napisał(a)

Rain Bird, marzenie każdego ogrodnika No to będziesz miała luzik. A ja kolejny rok akcja szlauch Zrób koniecznie zdjęcia na poszczególnych etapach zakładania systemu. Please....


Anitko to fakt, to moje marzenie od wiosny I dostałam nawadnianie w prezencie od M za odszkodowanie za złamaną jego rękę na naratach Bo musialam nosić drewno do kominka przez dwa miesiące obiecal, że mi to zrekompensuje ale warto było

I na tym koniec inwestycji ogrodowych i domowych do końca roku......
No jeszcze tylko klonik palmowy....
I jeszcze cebulowe......
I jeszcze donice w poniedzialek przyjadą......
I trzeba kule bukszpanowe kupić dla zmiany dekoracji......

O matko M nie czytaj!!!!!


)) ... no daj spokój ... jeszcze tylko ... to drobiazgi ... chyba eM nie będzie kwestionował oczywistej oczywistości jaką jest zmiana dekoracji ... ... donice to stara sprawa przecież to jakieś 100 stron temu było ... w czasie wyznaczanym ogrodowiskowo "było minęło" ... cebule to wiosenna terapia po długiej i cięzkiej zapewne zimie więc muszą być ... no bo jak nie jak tak ... ja tu w ogóle nie widzę problema

____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies