Zimozielony ogród przy białym domu
20:32, 24 sie 2012
Jak kropeczka nad i
Mój domeczek
![]()

Aniu ty biegniesz do ogródeczka a ja na popołudnie do pracy...dziś mam prace z przerwą na forum, a w parafii odpust, to przy okazji może być więcej pracy![]()
Miłego pobytu w ogrodzie
![]()
