Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Kubusiowo 22:47, 18 sie 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry
Ogórki ale normalnych rozmiarów



Kwiat cukinii i jej owoc (tyz normalnych rozmiarów)


I włoszczyzna! ...i tu zaraz padniecie oglądając następne zdjęcie



...tadam!!!!!!!!!! Majątek bym zarobiła na miniaturowych marchewkach!

Spotkanie u Szmitów 18 sierpnia 2012 22:47, 18 sie 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Do góry
Jeżówki (pierwszy aparat chwilowo się zawiesił, te z kieszonkowego mojej córci, którym nie umiem złapać ostrości i jakość słabsza)

Kiedyś będzie tu pięknie ... 22:45, 18 sie 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
Do góry
Marzena2007 napisał(a)
Zdjęcia ze spotkania u Ani Studio natchęły mnie do obfocenia domu i ogrodu o zmierzchu




Pięknie !!!!!!!!! Oby więcej takich natchnień
Spotkanie u Szmitów 18 sierpnia 2012 22:45, 18 sie 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
...zaczytany Kuklik Małgosia wymięka...jeszcze tylko ta hortensja, ta ostatnia


...a dajcie mi spokój...


...ja się relaksuję
Kubusiowo 22:44, 18 sie 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry
A teraz troche mojego warzywnika przez małe "w" dlaczego o tym zaraz sie przekonacie

Płotek plotę.... ale zaplotę go chyba za dwa lata bo troszku duży mnię sie zrobił warzywnik przez małe "w"



I teraz wyjaśnię dlaczego warzywnik przez małe "w"..... bo u mnie wszystko w miniaturze....

Miniaturowe aksamitki



.. miniaturowe pomidorki


...miniaturowa fasolka (ale to akurat była sadzona karłowa )


Spotkanie u Szmitów 18 sierpnia 2012 22:43, 18 sie 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Do góry
Gosiu, kiedyś gdzieś czytałam ze na jakimś forum wrzucono zdjęcie ze spotkania i było m.in. czyjeś dziecko i otarło się to nawet o jakaś rozprawę, a że już raz Ci podpadłam...

Mój 4 arowy azyl... 22:43, 18 sie 2012


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
Wraz z M walczyłam dziś z korzeniami pnącej róży, która mi wymarzła. Trzymałam ją tak długo, bo miałam nadzieję, że może..., a nuż... odbije. Przeliczyłam się. Mam miejsce i na razie myślę co tam posadzić

Kwiaty wieczorową porą... osróżka kwitnie ponownie



Spotkanie u Szmitów 18 sierpnia 2012 22:42, 18 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Dalie




Zielony galimatias 22:42, 18 sie 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Do góry
Kondzio...
Spotkanie u Szmitów 18 sierpnia 2012 22:41, 18 sie 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Bliżej piękna, Wiesia wącha...i jak pachnie?


rekonesans...i co kupujemy?


chwila odpoczynku w cieniu wierzby
Spotkanie u Szmitów 18 sierpnia 2012 22:41, 18 sie 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Do góry
Floks Pure Feelings

nazwy żurawki nie odnalazłyśmy

Berberys admiration

Berberys Tiny Gold
Kubusiowo 22:40, 18 sie 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry
Mój Paweł zaraził sie od Witka pasją nalewką

Zielony galimatias 22:40, 18 sie 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Do góry
Evchen napisał(a)

Gosiu
A to piękna romantyczna biała altanka.
kolo - jeszcze nie ma koncepcji, mialo być żwirowe z laweczka otoczone a'la Sylla z bukszpanem z tylu ale chyba wyjdzie rabta cala otoczona bukszpanem z drzewem w środku...,
Pod warunkiem, źe nie wygra warinat kubistyczy
Próbuję przekonać Ewę do łagodnych fal ale nie daję rady

Madżenka..... dajesz, dajesz... ...
jesteś Aniołem!.... na kubizm będę przyjeżdżała do Ciebie ... kupuję aviomarin jutro.. będę "na fali"... może nawet z lekką nutą kubizmu.. kto wie

Lepiej kup lokomotiv boaviomarin ogłupia
Ogród na Cedrowej 22:38, 18 sie 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
Do góry
Przetacznik napisał(a)





Agnieszko piękną latarenkę wybrałaś, bardzo nastrojowa i fajnie patynowana


Dziękuję Mnie też się właśnie najbardziej ten kolor spodobał, a jakie fajne daje refleksy nocą
Spotkanie u Szmitów 18 sierpnia 2012 22:37, 18 sie 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Zwiedzanie ogrodu


fotografowanie ogrodu


wymiana wrażeń


jakie piękne kwiatowe kompozycje, prawda?


Zielony galimatias 22:35, 18 sie 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Do góry
Marzena2007 napisał(a)
Gosiu
A to piękna romantyczna biała altanka.
kolo - jeszcze nie ma koncepcji, mialo być żwirowe z laweczka otoczone a'la Sylla z bukszpanem z tylu ale chyba wyjdzie rabta cala otoczona bukszpanem z drzewem w środku...,
Pod warunkiem, źe nie wygra warinat kubistyczy
Próbuję przekonać Ewę do łagodnych fal ale nie daję rady

Madżenka..... dajesz, dajesz... ...
jesteś Aniołem!.... na kubizm będę przyjeżdżała do Ciebie ... kupuję aviomarin jutro.. będę "na fali"... może nawet z lekką nutą kubizmu.. kto wie

Ogrodnik mimo woli 22:35, 18 sie 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Marzena2007 napisał(a)

]

Aniu a co to za hortensja????

Tylko nie mów, że obrzeża z kostki granitowej sama robisz???? co za kobieta!!!

To moja połamana anableka... a raczej to co z niej zostało....

Oczywiscie, ze obrzeża sama układam... Żadna filozofia.. piasek, łopatka, deseczka, młotek gumowy i puzle Ale młoteczek sie spierdzielił i pozamiatane.. nieskończone
Spotkanie u Szmitów 18 sierpnia 2012 22:33, 18 sie 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Jak przyjemnie w tym cieniu...


...jak dziewczyny myślicie, idziemy naokoło czy wpław?


Danusia przy pracy ciekawe co ją tak zaabsorbowało?


...zwiedzam tajemnicze zakamarki ogrodu
Spotkanie u Szmitów 18 sierpnia 2012 22:33, 18 sie 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Do góry
Gardenarium napisał(a)


coś Golden Carpet



Obstawiam Juniperus horizontalis "Golden Carpet"


Tak, napis mam rozmazany, ale Juniperus tam by wyszedł

A na hosty się nie skusiłam, chyba słyszałaś skąd mam taką jak Monika kupiła
Spotkanie u Szmitów 18 sierpnia 2012 22:30, 18 sie 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Małgosia i Bożenka dowiezione bezpiecznie w progi domów wprost w stęsknione ramiona mężów, rośliny też dotarły w miejsca docelowe bez szwanku powrót do własnego domku, po 21
Spotkanie moimi fotkami malowane
Szefowa na posterunku komu katalog, komu?



pierwsza przybiegła Bożenka


...następnie Małgosia z mocnym postanowieniem; będę wszystkie zakupy zapisywać


mama Gabrysi pyta, czy my wreszcie tam dotrzemy?

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies