Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielony chaos u Dawida

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielony chaos u Dawida

tengel27 21:22, 07 sie 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 821
monteverde napisał(a)
Piszesz David , że dalie zostawiasz na zimę w ziemi? i nie marzną ,mnie jeszcze to się nie udałokwiatki ładne, 'Heimatmelodie' podoba mi się jak nie jest w pełni rozwinięta


Chyba źle się wyraziłem Kupione były w zeszłym roku w doniczce, jako dalie jednoroczne z nasion. Miały wogóle nie mieć szans na żadne przechowanie. A jak się okazało, po wydobyciu bulwek z doniczki i przechowaniu ich z innymi daliami w domu, rosną kolejny rok.
____________________
Mój zielony chaos oraz Moje kaktusy
Moniika 21:50, 07 sie 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Hej! Podgladam Twoje zmiany w oczu wodnym Alez masz tam gąszcz! Cudo... Pozdrawiam m
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
monteverde 01:21, 08 sie 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
tengel27 napisał(a)

Piszesz David , że dalie zostawiasz na zimę w ziemi? i nie marzną ,mnie jeszcze to się nie udałokwiatki ładne, 'Heimatmelodie' podoba mi się jak nie jest w pełni rozwinięta


Chyba źle się wyraziłem Kupione były w zeszłym roku w doniczce, jako dalie jednoroczne z nasion. Miały wogóle nie mieć szans na żadne przechowanie. A jak się okazało, po wydobyciu bulwek z doniczki i przechowaniu ich z innymi daliami w domu, rosną kolejny rok.


A tak to się zgadza, mnie też udaje się przetrzymać jednoroczne podobnież czekasz na Chopina u siebie? to mój
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
tengel27 06:16, 08 sie 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 821
Piękny jest. Mój już w ładnym pączku i lada dzień pokaże się w pełni.
____________________
Mój zielony chaos oraz Moje kaktusy
tengel27 18:21, 08 sie 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 821
No to prac ciąg dalszy. W sumie to dziś zdziałałem niewiele, ale trochę się umęczyłem i na dodatek stawy łokciowe bolą. Ale pobolą i przestaną, nie ma co narzekać. Ułożyłem dziś niby schodnki, niby ścieżkę z kamolców. Chodzić się da - przetestowałem od razu, ale jeszcze muszę poukładać kamienie wokół i częściową podeprą one konstrukcję. Potem dosypię ziemi i wszystko się umocni. W każdym bądź razie na to liczę.

Ale żeby nie nudzić to pokażę efekty dzisiejszej pracy.







A dla wszystkich tuzaglądaczy zostawiam kwiatka od 'Chopina'

____________________
Mój zielony chaos oraz Moje kaktusy
eliza3 18:31, 08 sie 2012


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Pobiegałam po ogrodzie, obejrzałam kaktusy, pozachwycałam się robótkami... jesteś bardzo wszechstronny.
Podziwiam, pozdrawiam.




____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
Celina 21:15, 08 sie 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
[


Piekne to oczko! a co tam! oko!

____________________
Celina - Moje poletko
jotka 21:17, 08 sie 2012


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Celina napisał(a)
[


Piekne to oczko! a co tam! oko!



Z tym nowym makijażem super
Widzę, że nie tylko artystyczna dusza, ale i pracuś jesteś
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
Moniika 21:20, 08 sie 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Hej , kawał roboty dziś zrobiłeś!!! I jaki śliczny rozchodnik tam widać na zdjęciu:a co tam rosnie bezpośrednio koło niego? Takie niskie listki???
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
tengel27 21:25, 08 sie 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 821
Monika352 napisał(a)
Hej , kawał roboty dziś zrobiłeś!!! I jaki śliczny rozchodnik tam widać na zdjęciu:a co tam rosnie bezpośrednio koło niego? Takie niskie listki???


Te listki to pierwiosnek A rozchodniki mam dwa - kawałek za zdjęciem jest jeszcze variegata Przyszły do mnie z pracy - ze starego bukietu na recepcji zabrałem kwiatostany z korzeniami
____________________
Mój zielony chaos oraz Moje kaktusy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies