Witaj
Oj miło, zwłaszcza, że troskliwy mąż zainstalował gazowy promiennik ciepła. Siadamy, pijemy winko, a cieplutko jakby słońce świeciło. Niestety tylko od strony promiennika a z tyłu wieje. No i ten problem załatwia kocyk.
Moja pluskiwca nie kwitnie a miała być taka
Rodgersja
Bergenia szalała
Lilie wodne
Mimo, że zaczęłaś mnie ignorować, nie ustanę w wysiłkach Na moje oko to nie jest pluskwica, tylko przetacznikowiec inaczej veronicastrum. Pluskwica wygląda tak: http://www.florini.pl/swiecznica-pluskwica-groniasta-div-classlat-cimicifuga-racemosa-div-p1554.html
Główna różnica polega na tym, że pluskwica nie zwęża się ku górze. Ale może się całkowicie mylę i zaraz mnie ktoś pogoni
p.s.
czy może ktoś wie czy jest gdzieś opis jak cytowac jedno zdjęcie a nie wszystkie z postu? Albo może ktos po prostu to wie?")
Dla tygrysków angielskich werbena argentyńska. Rosła sobie skromnie z budleją ") Wreszcie wiem gdzie ją u mnie posadzić na wiosnę
Motyle też lubią werbenę
Nie wiem co z tą lawenda jest nie tak.
dlaczego nie kwitnie cała?
jedna część już przekwita i będę golić, a druga nie miała ani jednego kwiatka?
Może to różne odmiany,ale dlaczego bez kwitnienia całe lato?
Witam Celinko
Jestem pod ogromnym wrażeniem Twojego ogrodu - brak słów. Mąż słysząc odgłosy jakie wydawałam przy komputerze zapytał czy diobrze się czuję. Ale jak tu nie wzdechnąć widząc tak piękny ogródek i takie zmiany.
Mam do ciebie pytanie odnośnie lawendy - dlaczego będziesz je golić ?
Też mam ich trchę dlatego się zaciekawiałam.
Witam serdecznie Miłe memu sercu słowa o moim poletku
A lawendę się goli po kwitnieniu aby się zagęściła i miała ładny pokrój i bujniej kwitła na przyszły rok. Tnie się w kępki, takie półokrągłePozdrawiam
pozdrawiam wszystkich - gdzieś schowałam nazwę trawy będę szukać to dam Wam zanać - jak na razie jest super , ciekawa jestem jak wytrzyma zimę - tego nie wiem
zostawiam trawkę z rozchodnikiem jeszcze nie kwitną ale to chyba kilka dni ze słońcem
Lasy hortensji, ale same ogrodowe!!! niektóre ucierpiały przez mrozy i słabo kwitły ..
Ale były tez takie lasy hortensjowe
Postanowione, nawet gdybym je w domu musiała przechowywać, ogrodowe muszą być. Najpiękniejsza chyba była ogrodowa Goljath, ale na zdjęciu nie wyszła...