Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Zielony galimatias 21:10, 14 sie 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Evchen napisał(a)
Madżenka,... to może ją naszkicuj.. tą faktografię....


Oj Ev
Rajski ogród Ani 21:08, 14 sie 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
cd.

Ogród na Cedrowej 21:06, 14 sie 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
Do góry
Horti w donicach przekwitają, chyba czas je zamienić .... może na wrzosy i trawli



Moje spełnione marzenie Małgocha 1960 21:06, 14 sie 2012


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Do góry






Rajski ogród Ani 21:05, 14 sie 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Z jednej strony zachód słońca za kukurydzą z a drugiej śliczna tęcza





Ogród na Cedrowej 21:04, 14 sie 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
Do góry
Jak je zobaczyłam nie mogłam się oprzeć





Rajski ogród Ani 21:03, 14 sie 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
cd.





Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia. 21:02, 14 sie 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Do góry
Ulubiona biel......




Rajski ogród Ani 21:02, 14 sie 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Dzisiejszy zachód słońca...piękny....ale trochę przysłoniła mi go kukurydza





Ogród na Cedrowej 21:01, 14 sie 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
Do góry
A to moje zakupy

1. kulka - miejsce docelowe trawkowo



2. tej pani to nie muszę przedstawiać




Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia. 20:58, 14 sie 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Do góry
Tytoń od An_tre





Ogród w Holandii 20:58, 14 sie 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Do góry
agata_chroscicka napisał(a)

Agatko mam taką zagwostkę, byłam z rodzinką na spacerku w naszej historycznej fosie i zrobiłam takie zdjęcia w tamtejszym rosarium. Może Ty będziesz wiedziała z czego róże mają skarpety?





Może trochę niewyraźne, ale telefonem robione


Hej Julita! Miła wycieczka Na moje oko to jest po prostu gipsówka Fajne towarzystwo dla róz.


No tak mi wyglądało na pierwszy rzut oka, ale te kwiatuszki takie bardziej różowe niż białe...i myślisz, że chciałoby się miastu siać co roku?
Dolina Tęczy 20:57, 14 sie 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 2793
Do góry
No ja w każdym bądz razie nie miałam żadnych "niespodzianek"
po przesadzeniu tak mi kwitły







Moje spełnione marzenie Małgocha 1960 20:56, 14 sie 2012


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Do góry






Ogród w Tarnowie 20:54, 14 sie 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
Przepięknie Wszystko takie wycackane

Richie co to za drzewo tutaj i ile ma lat? To miłorząb może? Jaki?
pozdrawiam
Rododendronowy ogród II. 20:53, 14 sie 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
irena_milek napisał(a)

I lilie







coś tam jeszcze kwitnie ale nie zrobiłam zdjec.


moje ulubione pachnące róże jednak nadal sporo kwitnie
o kani ciut doczytałam, przyroda jest niesamowita!

oczywiście chodziło o lilie! ale przygladałam się też Bożenki różom i gafa!!!


Miło że wpadasz do mnie. Róze pachną, lilie pachną wiec wszystko jedno co napisałaś każda wersja dobra.
Ogród taki sobie 20:52, 14 sie 2012


Dołączył: 09 sie 2012
Posty: 93
Do góry
Zrobiłam wczoraj kule z betonu
Moja największa pasja - ogród 20:51, 14 sie 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
Do góry
oczywiście zmiany nie ominęły małej rabatki koło kojców od dawna rosło tutaj zielone coś nie wiem co, dałam roślinie szansę, ale kwitła skąpo i w końcu wyeksmitowałam ją i posadziłam niziutki goździki, które na wiosnę przepięknie kwitną



trzmieliny powinnam ostrzyc, nawet zaczęłam, ale ręcznie to jakaś masakra, muszę sobie koniecznie kupić nożyce do żywopłotu, sąsiad takie ma i strzyże się rewelacyjnie
Kwiatki i rabatki u Elizy 20:48, 14 sie 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Do góry
eliza3 napisał(a)

Ta sama rabata, dwa tygodnie temu, wtedy królowały goździki brodate.

Wpadłam z rewiztą i muszę koniecznie pochalić tą piękna rabatę!
I ta olbrzymia hortensja - cudo.
I nawet bergenie za którymi ja jakoś nie przepadam wpasowały się w tło idealnie
Rododendronowy ogród II. 20:48, 14 sie 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
marzena napisał(a)
co do zapachów jeszcze... jaśminowiec dla mnie jest ok ale już lilia nie...

zapachy są rozpoznawane przez bardzo starą ewolucyjnie strukturę mózgowia - węchomozgowie...zapadają nam w pamięć bardzo ...chcąc sobie przypomnieć jakieś zdarzenie sprzed wielu lat można spróbować odtworzyć zapach temu towarzyszący...i wracamy do bardzo odległych chwil...

Bogdziu wracam do wrażeń wzrokowych ze spotkania u Ani ...
jakąś miłą sytuację lub widok fotografowałaś...



Nie wiem co akurat fotografowałam ale ponieważ tam były same miłe chwile to można z całą pewnościa potwierdzic Twoją tezę. Pozdrówka Marzenko.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies