Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Miało być inaczej 12:52, 13 sie 2012


Dołączył: 24 lis 2011
Posty: 2476
Do góry
viva napisał(a)







Agnieszko, czy Twoje petunie sa w donicach czy w gruncie, ja To robisz, że tak się dobrze mają

Vivo, te akurat rosną w kwietniku- studni, a tam mają dużo ziemi. W tamtym roku dawałam też obornik. Przyznam szczerze, że w tym roku ich ani razu nie zasilałam nawozem. Może jeszcze to, ze pod tym daszkiem, nie są "zbijane" przez deszcze.... te , które są w gruncie, po deszczach wyglądają nieciekawie, Wprawdzie po jakimś czasie dochodzą do siebie, ale zanim to się stanie nie wyglądają ładnie. Posadziłam trochę niebieskich,pod różami, ale w przyszłym roku muszę znaleźć coś innego w niebieskim kolorze.

Te są fajne, bo pachnące


Te mają świetny kolor, w rzeczywistości są ciemniejsze






Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I 12:52, 13 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Buziaki Vivo, pewnie do kolejnego spotkania

a tu mój rycynowiec, wszystkie bujnęły, ale tego chociaż deszcz nie przechylił, ale wielki! a ile nasion będę miała; z tym, że w przyszłym roku posadzę sensownie, w tym jak z łapanki to wyszło! i...podzielę się nasionami, jeśli będą chętni



Ogród w lesie 12:34, 13 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
grupa_trzymajaca_grabie napisał(a)
Witam wszystkich
Co prawda ja tu tylko od czasu do czasu zaglądam, ale tym razem zdecydowałem się na mały wpis
Jak widać, wszyscy są zaangażowani w sprawy ogodowe, nawet nasza terrierka AC.
Ta butelka na zdięciu to nie akt desperacji ogrodowej, ale całkiem niezła nalewka z mirtu



Gdyby AC umiała mówić pewnie powiedziałaby"a może założymy jakieś forum dla mnie? może PSOWISKO?"



O kilku dni dyskutujemy z Agą co zrobić w miejscu oznaczonym "?"
Według mnie możnaby zrobić klomb albo kwiatowy, albo na inne nasadzenia, tym bardziej, że w części
w kolorze zielonym ma powstać w końcu nasz ogród. Agnieszka jest "na nie"
No to pomyślałem sobie, że urządzimy głosowanie?
Wpisywać się z pomysłami i głosować!
Pozdrawiam
Andrzej


ale mega fota! i psinka z nami na ogrodowisku musicie dokładniej rzucić info, co chcecie mieć pod znakiem zapytania, moż i ja coś doradzę na ogórasy i spotkanie japa się śmieje
Kolorowy ogród na piasku 12:29, 13 sie 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Do góry
Przemarzniętej glicynii zostawiłam główny pęd, odbiła i uraczyła mnie teraz trzema kwiatkami



Języczka pomarańczowa (coś bardzo lubi jej liście)



hortensja Pinky Winky ....na "kiju"






Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej 12:25, 13 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Ewelinka231281 napisał(a)


Mexico zachwycają wielkością



Ale z tej strony jest brzydki



Waga ciężka. Ciekawe czy to już rekord, czy będą większe. Oczywiście u mnie, bo Ania Monte pewnie jeszcze większe hoduje.



Niezły wynik


jaki tam brzydki! piękny, własnoręcznie hodowany, zdrowy, pachnący i mega wielki!
gartuluję
Kolorowy ogród na piasku 12:21, 13 sie 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Do góry
Zdjęcia powojnika dla mojej przyjaciółki Basi i jej sióstr (może tu zaglądną )



Summer Snow

Kolorowy ogród na piasku 12:17, 13 sie 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Do góry
Kolor lamlajki jaki najbardziej mi się podoba, mógłby taki być cały czas



W tle Pink Diamond



cały czas kwitnie Angela



i powojnik M.Baron Veillard



Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I 12:07, 13 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Kochani, żeby nie nabijać stronek, podziękuję wam wszystkim w tym poście, za życzliwe i serdeczne

wypowiedzi, dawkę humoru i zabawy, za to, że jak mnie nie ma, jednak zaglądacie


Danusi, Elizie, Eli/Ell, Bogdzi/Bożence, GabiK, Alinak, Evchen/Ewie, Marcie/Martek, Lenie, Ani/asc,

Małgosi/malgocha1960, Agnieszce/AgnieszkaBK, Marzence/Marzena2007 - nażywo ogród jest jeszcze

wspanialszy, Weronice/przetacznik, Izie/Konstancji30 - nie potrzeba tobie żadnych lekcji, Madzi/Noemi, Pszczółce

Ewie, Dianie, Vivie, Agnieszce/grupa trzy.., Adze/anieszka, Joli/jotce, Robertowi/Klamber, Zbysiowi,

Krysi/krys, Ani/monteverde, Kasi/KasiaWB, Sylwi/syllwia, Aldonce/aldonaz, Julicie/JulkAD,

Ani/ana_art, Ani/an_tre, i pozdrawiam Wiesię, bo mogła nas uwiecznić w dobrych nastrojach w tym

wyjątkowym ogrodzie

i oczywiście Witka i Grzesia, ale chłopakom tylko machałam i dwa słówka powiedziałąm


i element, który mnie zachwycił, Danusia umie wyszperać super cacuszka

Pod dębem - róże, liliowce, hosty, żurawki i reszta 11:57, 13 sie 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Do góry
Wandziu, kolorowych dalszych stronek i radości ogrodowych

Ogrodnik mimo woli 11:52, 13 sie 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
viva napisał(a)

Moja pierwsza werbena.. zareklamoawana na forum, kupiona zimą... posadzona i kwitnie.... tylko położyłą się na ziemi i nie widać... mam zebrać nasionaka i posiac wiosną???????? Bo faktycznie ładna....


Jedyna nieleżąca....


Aniu, na moje oko to nie jest werbena..... to jest kentrantus.... mam go, rzeczywiście bardzo się przewraca..... werbena stoi jak drut ....



To jest ostrogowiec: centranthus właśnie. Żeby się nie przewracał musi mieć chyba bardzo jałowo. Ładnie się rozsiewa. I w Anglii rośnie wszędzie przy murach, murkach.
Ogrodnik mimo woli 11:46, 13 sie 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Do góry
asc napisał(a)
Moja pierwsza werbena.. zareklamoawana na forum, kupiona zimą... posadzona i kwitnie.... tylko położyłą się na ziemi i nie widać... mam zebrać nasionaka i posiac wiosną???????? Bo faktycznie ładna....


Jedyna nieleżąca....


Aniu, na moje oko to nie jest werbena..... to jest kentrantus.... mam go, rzeczywiście bardzo się przewraca..... werbena stoi jak drut ....

Miało być inaczej 11:42, 13 sie 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Do góry
AgnieszkaBK napisał(a)






Agnieszko, czy Twoje petunie sa w donicach czy w gruncie, ja To robisz, że tak się dobrze mają
Kolorowy ogród na piasku 11:40, 13 sie 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Do góry
popcarol napisał(a)


Vivo, zdjęcia z Twojego ogrodu zawsze cieszą oczy i radują duszęPozdrawiam


Agnieszko

Aktualne lilie





Jak one się zwą? cudne są! Pachną? i jak z ich zimowaniem i rozrastaniem się? pozdrawiam!


Karolino lilie to Miss Feya, ... u mnie zimują dobrze, nie okrywam ich, a jak u mnie coś zimuje to znaczy, że wszędzie sobie poradzi . Cebulek przybyszowych nie wydaje, dzieli się cebula mateczna, jak sie dobrze rozrośnie, z jednej cebuli wyrastają dwa pędy, więc z rozmnażaniem nawet, nawet . Pachnie, choć nie tak mocno jak orienpety .
Zaletą jej jest też to, że kwitnie wtedy kiedy nie ma już innych lilii
Ogród z perspektywą na przyszłość 11:38, 13 sie 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Do góry
kwiatholandii napisał(a)


Wczoraj zrobiliśmy zmainę w ogrodzie. Zniknęła jedna linia cisa. Było tam za mokro i prawie wszystkie padły W sumie teraz podoba mi się bardziej. Mamy ogród otwarty






Cisów szkoda , ale i tak wszystko wygląda bajecznie! Każda rabatka u Ciebie taka przemyślana i czysta! A kawiarnia absolutnie fantastyczna! Szkoda, że mało jest takich klimatycznych miejsc... Pokazywałaś zdjęcia ze szkółki - ależ zaopatrzona, jest w czym wybrać. Czy podawałaś gdzieś jej adres?
Udanego wyjazdu romantycznego... Mój na 10rocznicę ślubu niestety nie dojdzie do skutku przez kręgosłup buuuu Tym bardziej życzę Wam dobrej zabawy
DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1 11:36, 13 sie 2012


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5625
Do góry
Wieloszka napisał(a)








ślicznie jest u Ciebie. Ślicznie!
Ale to zdjęcie mnie powaliło. Ta rabata świetna, w nietypowej tonacji z jakby z odwróconymi kolorami- szara baza, jasna zieleń jako akcent, nad tym bordo. Super!
A na wrzosowisku jakie mega 'jeże'- to kostrzewy zielone? Tak wyglądaja, ale aż takie wysokie, krągłe poduchy?

Żurawka - Heuchera 11:31, 13 sie 2012


Dołączył: 08 maj 2012
Posty: 789
Do góry
beta napisał(a)
Danuś dziekuję za pomoc, ale obawiam się że to chyba nie jest Red dress

red dres jest bardziej czerwona, a ta od spodu fiolet

kurcze, tak to jest jak człek coś kupi, a potem ma zagwostkę



No ja mam to samo, kupiłam COSIA i nie wiem co to jest ;/

Beatko a może Tobie się coś nasuwa??




Żurawka - Heuchera 11:30, 13 sie 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Do góry
Danuś dziekuję za pomoc, ale obawiam się że to chyba nie jest Red dress

red dres jest bardziej czerwona, a ta od spodu fiolet

kurcze, tak to jest jak człek coś kupi, a potem ma zagwostkę

może jeszcze jedno zdjęcie wkleję, jakby co to potem można usunąć



chodzi o ta z tyłu

http://zurawki.blogspot.com/2011/11/heuchera-red-dress.html
Kiedyś będzie tu pięknie ... 11:30, 13 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Marzenko, dzień dobry, na pewno się w końcu uda
miłego dzionka, do tyłu ciut poczytałam, ale zaległości już nie odrobię w kilku moich ulubionych wątkach, więc postaram się chociaż u wszystkich na bieżąco kuknąć u mnie wszystkie zdjęcia wgrywają się bez problemu
przesyłam piękną limkę z ogrodu Danusi
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I 11:26, 13 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Irenko w tym naszym pośpiechu wiedziałam, że tak będzie Zapomniałaś swoją różę, a może strefy bezpieczeństwa też by nie przeszła ? ... Wklejam Ci ją na pamiątkę naszego spotkania











Danusiu, już na lotnisku przypomniałam sobie o róży; dzięki, że ją wkleiłaś, bo nie wiadomo czy bym z nią przeszła, a była wyjątkowej urody, limonkowa i cudnie pachnąca
wielkie dzięki! a jak sobie pomyślę jaką inwencją się wykazałąś, aby dotrzeć ponownie i odebrać narzędzia, to sobie myślę, że też jesteś szalona i niesamowita super!
Kolorowy ogród na piasku 11:23, 13 sie 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
viva napisał(a)

Vivo, zdjęcia z Twojego ogrodu zawsze cieszą oczy i radują duszęPozdrawiam


Agnieszko

Aktualne lilie





Jak one się zwą? cudne są! Pachną? i jak z ich zimowaniem i rozrastaniem się? pozdrawiam!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies