Miało być inaczej
12:52, 13 sie 2012
Vivo, te akurat rosną w kwietniku- studni, a tam mają dużo ziemi. W tamtym roku dawałam też obornik. Przyznam szczerze, że w tym roku ich ani razu nie zasilałam nawozem. Może jeszcze to, ze pod tym daszkiem, nie są "zbijane" przez deszcze.... te , które są w gruncie, po deszczach wyglądają nieciekawie, Wprawdzie po jakimś czasie dochodzą do siebie, ale zanim to się stanie nie wyglądają ładnie. Posadziłam trochę niebieskich,pod różami, ale w przyszłym roku muszę znaleźć coś innego w niebieskim kolorze.
Te są fajne, bo pachnące
Te mają świetny kolor, w rzeczywistości są ciemniejsze
