Rajski ogród Ani
06:38, 11 sie 2012
Ale bieluń Aniu ma jeszcze tyle pąków, że będzie Cię cieszył jeszcze bardzo długo
A co z kannami się stało, że zakwitła tylko jedna?- moje niestety nie przezimowały - za słabo je chyba podlewałam i zasuszyły się kłącza - bardzo mi ich szkoda
A co z kannami się stało, że zakwitła tylko jedna?- moje niestety nie przezimowały - za słabo je chyba podlewałam i zasuszyły się kłącza - bardzo mi ich szkoda